0

Przy możliwym odejściu Songa ,przyjściu stopera może Masche zostanie przekierowany na swoją naturalną pozycję DM'a

0

Masz rację kolego w 100% dlatego poza stoperem w lecie powitałbym młodego ,wysokiego PO ,takiego Abidala tyle ,że po prawej stronie. I byłaby konkurencja z Montoyą ,a Alvesa sprzedać.

0

Pique po kontuzji ,postawiłbym na Bartrę.

0

Dokładnie Hen ,atak mamy chyba najlepszy w Europie ,pomoc się nam powoli kształtuje (Rafa ,Suarez ,Halilović ,Samper) ,jedynie obrona ,trzeba ŚO i PO za Alvesa. Przecież ten nasz "joker" którego chcemy niby kupić nic by u nas nie grał ,pod obecność Leo to siedział by wiecznie na ławie i pobierał nie małą pensję ,a wchodząc z ławki przy braku minut nic by nie zmienił. Dwóch obrońców i częstsza gra Bartry i obrona w porządku.

0

A w domu wszyscy zdrowi? Tak na serio czy dla jaj tak sądzisz?

0

Idealny plan wydarzeń : Ter Stegen - pewny ,kupujemy Mangalę ,sprzedajemy Mascherano/Songa i Alvesa i kupujemy jakiegoś młodego dobrego PO np. Manquillo czy De Sciglio i jest świetnie. Pomoc i atak przy powrocie Rafy i Deulofeu (ten drugi mógłby w Evertonie zostać) mamy bogato obsadzone. Bramkarz ,pomocnik (Halilović - już kupiony) ,ŚO (Mangala ,ew.Laporte) i PO (De Sciglio) i jest świetnie a za rok do pomocy z Rafą jest Halilović i Suarez wróci Deulo....a teraz schodzę na ziemie :(

0

Chodziło mi o to ,że nasz główny problem w defensywie to zbyt ofensywni boczni obrońcy ,nam trzeba właśnie prawego obrońcę ale ściśle defensywnego jak właśnie Abidal ,jeden Alba starczy ale nam trzeba wysokiego obrońce jak Eric ,a jeśli dojdą 2 stoperzy to Bartra sobie nie pogra. De Sciglio jest młody dobry ,w sumie będzie tani a przy wzroście 183 cm pomoże nam w powietrzu ,a nie dwa mikrusy po bokach....De Sciglio - Mangala - Pique - Alba ,spokojnie to tylko moja fantazja ale czy nie fajna linia defensywna.

0

Problem w tym ,że trudno znaleźć obrońcę w wieku 20 - 25 lat i od razu żeby zbawił naszą defensywę i to bardzo TRUDNE. Barca może kupić dobrego stopera ale po co kupować graczy w wieku 26 -29 i za 2/3 sezony szukać następców. Jestem za tym by poza Haliloviciem i Ter Stegenem kupić koniecznie stopera i prawego obrońcę ,a Alvesowi podziękować. Mangala to stoper w odpowiednim ,młodym wieku i transfer na kilka lat conajmniej i od razu czołówka światowa tylko problem z kasą ,Porto do wszystkich mówi ,że za niego 50 mln euro i nam też tak powie więc strach negocjować. Są jeszcze młodzi stoperzy jak Schar ,Martinez czy Laporte tylko żaden z nich nie ulepszy naszej defensywy ,więc idealne połączenie to :Młody ,wysoki ,ograny i dobry ,to wszystko ma Mangala. Od Balanty już wolę w jego wieku ogranych w Europie. A co do prawego obrońcy to według mnie Sciglio z Milanu. Nie ma sensu kupować dwóch stoperów by blokowali Bartrę ,Jeden stoper i prawy obrońca ,mamy pierwokup do Manquillo.

0

Wolę żebyśmy dołożyli jeszcze z 20 i kupili Mangalę ,a nie tego "farbowanego lisa" co będzie stoperem jak Masche czyli pomocnik. Wiem ,że 50 mln za Mangalę to szaleństwo ale to jedyny młody i już dobry stoper ,po co kupować 27 letniego Luiza i za 3 lata szukać następcy ,tylko młodzi może Inigo Martinez? Dla mnie Mangala ideał ale nie za mniej jak 50 baniek ,a my jeszcze kupujemy Ter Stegena i kupiliśmy Halilovicia więc o kasę będzie bieda.

0

Bramkarz to Ter Stegen ale stoper to ciężka sprawa.Ja bym sprzedał Mascherano i kupił z dwóch obrońców. Jeden jakiś PO np Sciglio z Milanu a drugi stoper ale nam trzeba młodego stopera a nie 25 ,26 latków bo znowu za niedługo będzie trzeba szukać zastępców tylko rzadko bywa w obrońca był dobry w młodym wieku, jedynie Mangala ale nam trzeba też wysokiego PO.

0

Straty : Puyol - 1 ,Masche - 4 ,Adriano - 2 ,,a pan Alves - 12!? ...o zgrozo co on jeszcze robi w Barcelonie ? To jest obrońca ?,jak defensor może mieć tyle strat ,co mecz jest najsłabszy a tu nota 6.0 chyba za tatuaże bo za grę to na minusie powinien mieć notę. Na dodatek druga najgorsza liczba celnych podań ,czemu to zostało piłkarzem....i nikt tego nie widzi?

0

Nie wiem co powiedzieć to tak jakby odebrać dziecku ojca...to jest/był według mnie najlepszy człowiek w Barcelonie przez ostatnie 20 lat ,nie wiem jak określić to co czuję ,nasze serca ,dusza walki i największa motywacja nagle odchodzi. Do wszystkich mówię : choćby doszliby do nas Mangale,Luizy i inne Silvy ,mi Carlesa nie zastąpią. Takiego kapitana Barca nie będzie miała przez x lat ,jeśli w ogóle będzie miała a w to wątpie. Z całego naszego składu ten facet miał największe jaja i pokazywał klasę sportową ,nawet madridiści go uwielbiali. Obrońca jeden z najlepszych w historii ,a człowiek chyba jeszcze lepszy....słowa "strata" brzmi tu zbyt małostkowo. Żegnaj kapitanie ,zawsze i wszędzie będe ci życzył powodzenia !

0

Byleby wrócili cali i zdrowi ,bo teraz najważniejsza faza sezonu. I tak jest lepiej z kontuzjami niż w 12/13 i marzę by nikt już nie wypadł z gry z powodu urazu. Poza tym to mam nadzieję ,że selekcjonerzy np. Sabella w takim meczu z Rumunią mógłby chociaż trochę Leo oszczędzić ,to samo Del Bosque z naszymi w Hiszpanii.

0

Ważne 3 punkty ale mecz nie był wyjątkowy. Neymar słabo ,Messi "chciał ale mu nie szło" ,Alves poniżej krytyki ,chłop popełnił podstawowy błąd ,że został piłkarzem ,ganiłem go po City i ganie go teraz ,jest beznadziejny. VV - dobrze ,Puyol - ta bramka miała dla mnie sentymentalne znaczenie ,chciałem bardzo by to on strzelił . Bardzo dobry mecz Xaviego ale inni i tak powiedzą ,że "hamuje akcje i podaje tylko w bok i do tyłu" ale jego bramka jak Puyola pokazała jak ważne dla nas są ci doświadczeni zawodnicy.

0

Niby nie gramy źle ale czuje niedosyt ,i znowu nie ma czystego konta...czemu każdy rożny jest jak karny i dlatego uważam ,że powinniśmy kupić z dwóch wysokich obrońców ,bo aż oczy bolą jak co walka w powietrzu to nie mamy szans. Messi niech strzeli hat - tricka to będzie lepiej ,na razie jest aktywny ale pozatym nic wielkiego dzisiaj nie gra.

0

A Kompany zepsuł ten puchar xD ,po prostu to złamał i cała dolna część pucharu odpadła ->http://fangol.pl/view/41629/kompany-psuje-puchar

0

Atleti niech tylko utrzyma ten wynik ,a będzie wspaniale !

0

1:1 remis jak na razie

0

1:1 Koke !!!

0

Już 1:0 dla Realu...

0

Coś czuję ,że Leo dzisiaj pyknie hat -tricka ,obrona Almerii to dla niego powinna być przystawka przed ważniejszymi meczami. Dobrze ,że tak się pnie w klasyfikacji strzelców ,ma jeszcze szanse na pichichi. Po zwycięstwo i po hat - tricka !

0

Na Calderon Real nie będzie miał łatwo ,stawiam na remis .A co do nas to marzy mi się manita ,taka pokuta za mecz z RSSS bo przez ten mecz to nie wiem ile zdrowia straciłem ,mam nadzieję że Tata już nie będzie eksperymentował ,a duet Messi - Neymar rozniesie Almerię.

1

I co się tak oburzacie ? Każdy popełnia błędy i trudno ,bramkarz to ma najbardziej przechlapane. VV też nie jest perfekcyjny ,a Stegen jest jeszcze bardzo młody....Cieszy mnie ,że w marcu mamy już zrobione 2 transfery letnie : Ter Stegen i Halilović ,jeszcze tylko obrońcę /obrońców. Teraz fala krytyki na Marca ale ile razy ratował Monchengladbach...?

1

Zgadzam się ,Alen to gigantyczny talent ,chciałbym ujrzeć jego współpracę z Rafinhą kiedyś ,to byłoby coś...

0

Wspaniale ,nie ma nic lepszego jak po ciężkim dniu wejść na tę stronę i przeczytać ,że Halilović jest naszym piłkarzem ,jestem przeszczęśliwy !!! Jeszcze pewny Ter Stegen ,pytanie tylko stoper....Alen będzie niesamowity ,no po prostu "chorwacki Messi" niech się tylko jak najlepiej rozwija i będzie genialnie ,kapitalny zrobiliśmy interes!! :)

0

Sprzedać. Za te 6 mln możemy kupić lub dołożyć jeszcze ze swoich i mieć Halilovicia.

0

Dokładnie. Nie mam facebooka to wszyscy uważają ,że "nie żyje" ,a mnie to po prostu nie rajcuje i jest mi to kompletnie niepotrzebne ,wszystkie portale społecznościowe to według mnie głupota ,do komunikacji wolę już np. gg. A Alexis bardzo mądrze prawi ,ewoluował u Taty i to sporo jak z resztą Cesc czy Pedro. Dobry wywiad

0

Za kilka lat nie będziemy tego żałować , kupić go i to raz na zawsze .Jak Sanllehi się bierze do roboty to już musi być grubsza sprawa ,ten koleś załatwił nam Neymara ,Halilović się zapowiada wspaniale , a tak btw to obie bramki bardzo ładne zdobył :)

0

Puyol zrobi jak uważa. Dajmy mu spokój ,w końcu nic pewnego jeszcze a takiego kapitana to już chyba nigdy nie będziemy mieć ,czekam aż sam się wypowie na ten temat.

0

Nie potrzebujemy go ,z Bayernu wolałbym Goetze ale to nierealne. Rozglądajmy się lepiej za stoperem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?