LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy mówią ,że sankcje nie przeszkodzą nam w transferze Halilovicia bo wszystko się zamknęło przed całą aferą ,więcej problemów jest z transferem Ter Stegena. Alen sam chce iść do Barcy i nawet dyrektor sportowy mówił ,że nic nie przeszkodzi w jego transferze do nas. Bądźmy dobrej myśli :)
1
Z Denisa Suareza może być na prawdę świetny pomocnik. On, Rafinha i Halilović to będzie przyszłość naszego środka pola. Gratuluję rezerwom kolejnego zwycięstwa !
0
Strasznie wczoraj się zdenerwowałem ,jak już przegrywają w sumie to się zdarza ale niech się chociaż wytrudzą ,niech pokażą ducha walki ,tą piłkarską zaciętość....a oni wczoraj mieli pełno minut na odrobienie strat ale po prostu się im nie chciało. Za takie coś w Anglii nie mieliby chyba już w ogóle kibiców. Ja osobiście zgadzam się i rozumiem tych kibiców ,którzy wczoraj zwyzywali ich po meczu ,ja bym zrobił to samo. Za takie pieniądze ich zasranym obowiązkiem jest chociaż WALCZYĆ i się wysilić ,a Granada wczoraj była tak do ogrania ,że chyba Podbeskidzie ich by zgniotło ,serio...wstyd jakich mało. Statystyki są bezlitosne ,mieć tyle posiadania piłki to jak widać tylko idea Tiki - Taki ,jesteśmy przewidywalni jak drybling Tello albo lepiej. Może to już faktycznie koniec naszego cyklu? Barca będzie dalej ale czy ta sama Barca? Chyba nie...i pora to zmienić.
0
Tak jak mówiłeś po meczu z ATM "Martino i tak wyciągnął z tej drużyny MAX" masz tu świętą rację. Ilesz można grać jednym i tym samym składem? Jak nie odwołają sankcji to stoczymy się jak Manu czy Milan. Jak od 3 lat kupuje się stopera to potem tak to jest ...a co do zarządu to to już są wyjątkowe krętacze : Neymargate ,podatki Messiego i teraz sankcje ,schodzimy powoli na d.n.o przez złą politykę klubu.
0
Co do ŚO ,to myślę że jeden starczy ,zrozum ja też nie cierpię Mascherano ale przesunąłbym go na jego prawdziwą pozycję DM ,i sprzedałbym Songa. Kupiony stoper ,byłby Pique i Bartra a w obwodzie Masche. Jakbyśmy kupili 2 ŚO to Bartra by nic nie grał i 2 tylko jeśli odejdzie Javier bo jak zostanie to jeden w zupełności starczy. Moje typy Jan Vertonghen lub Mehdi Benatia ,lub oczywicha Mangala (ten jest nie do wyciągnięcia). ŚO + PO i bramkarz i jest dobrze ,ale nasza pomoc też się coś ociężała wydaje od kilku lat wiecznie Xavi - Iniesta ,w końcu kiedyś się wyczerpię ten duet a my nic nie mamy ciekawego na przyszłość. Wiecznie ta stara gwardia ,a obrona to czysta komedia...witam Cię w gronie pesymistów ,ja też mam takie nastawienie :)
0
Z drugiej strony ,mieć takich dwóch harpaganów jak Alba i Alves to o jednego za dużo...kiedyś jakoś się to wyrównywało bo Abi zawsze zostawał z tyłu i jednak był w obronie ,a teraz mamy po bokach obrony "skrzydłowych" o wzroście takim że każdy napastnik ich może lekko przeskoczyć. Śmiem twierdzić ,że właśnie jak odszedł Eric to już wtedy obnażyły się słabe strony Alvesa. Jeden ofensywny Alba starczy. Poza tym te centry Daniego nic nam nie dają ,chyba żebyśmy kupili Godzillę czy King Konga bo oni może by te piłki sięgli :D. Mieć dobrą ,wysoką obronę to podstawa a od akcji są pomocnicy i napastnicy ,takie moje zdanie :)
0
Jeżeli anulują nam sankcję i uda nam się sprzedać Alvesa (tak nam do pomóż!) to jest konieczny transfer zawodnika o charakterze Erica tylko ,że po prawej stronie. Poza stoperem PO jest nam konieczne. Eric miał to w sobie ,że nasza obrona kiedy on grał była o wiele spokojniejsza. W meczu z ATM na 4 obrońców tylko jeden miał powyżej 1.80 ,sorry ale musimy kupić z 2 obrońców. Pseudo - stoper Masche ,dwa mikrusy po bokach i to ma być żelazna defensywa ?! PO i ŚO od zaraz. Erica pozbyliśmy się nie po barcelońsku ,uważam ,że się nieładnie zachowaliśmy. Pamiętam jak Abi wznosił puchar LM na Wembley w 2011! Ach te wspomnienia...
0
Wzrost to jeszcze nie wszystko ,to akurat trenerzy może wiedzą od nas lepiej. Może wezmą go na presezon jak ostatnio Bagnacka i Dongou.
0
Barca schodzi na D.N.O. ,ten mecz jeszcze bardziej mnie przy tym utwierdził. Nasza obrona to była czysta komedia ,na 4 obrońców tylko jeden miał powyżej 1.80 ... hahaha no sorry ale to jak ATM nas miażdżyło w powietrzu to była jakaś katastrofa. Specjalnie popatrzyłem sobie wtedy na Bayern i sobie porównałem że oni mają prawie całą 11stkę dryblasów ,a u nas wczoraj 2/11. Ale to był tylko jeden aspekt.Po raz kolejny były wielki zapowiedzi a wyszło jak zawsze , Cesc mówił "pokażemy ,że jesteśmy wielką Barcą" a tak na prawdę to nic nie pokazali ,jak Koke strzelił w 5 minucie to mieli 85 minut by coś zmienić ale nikomu się nie chciało. W Atletico było widać pasję i chęć zwycięstwa ,a u nas mecz miał się sam wygrać. Najgorszym naszym graczem wczoraj był Alves ,to co on pokazał to jest poziom okręgówki ,podawał przeciwnikom pod nogi ,dał się ojeżdzać i te jego pożal się boże centry! To samo Cesc nic wczoraj nie grał i jemu po prostu nie pasuje do ataku ,Iniesta też zawiódł i to bardzo ,liczyłem na niego a on tylko chciał się kiwać bez końca. Jedyne plusy to Bartra i Neymar .A Messi jak Messi....poza przebłyskami z City i z Realem to nie gra nic ,taka prawda ,umie tylko karne strzelać i to koniec. Niech sobie już jedzie na ten mundial jak tak o nim wiecznie marzy. I co? Za rok tryplet!! Jakie to "barcelońskie". Ja nie jestem sezonowcem i wyznaję zasadę "dumni po zwycięstwie ,wierni po porażce" i dalej jestem cule ale jak nie odwołają sankcji to stoczymy się jak Manu. Pamiętam w 2011 jak wygraliśmy na Wembley ,pamiętam jak w 11/12 odpadliśmy z Chelsea ,pamiętam jak dostaliśmy od Bayernu i teraz też od ATM. Wielka szkoda ,według mnie wszystko przegraliśmy w głowach i zabrakło chęci ,dobrze że skończyło się tylko na 1:0. Martino obiecał ,że zagramy jak na Camp Nou ,a my zagraliśmy jakby półfinał LM był przykrym obowiązkiem.
0
Mam pytanie co do jednego zdania "Xavi trzyma sie wiecznie filozofi ze potrzbujemy zawodnikow nizszych niz 170cm " hmmm a co do tego ma Xavi ? Czy Xavi jest trenerem ? Nie. Czy Xavi jest dyrektorem sportowym żeby niby preferował zakupy zawodników o tym wzroście ? Nie. Czy Xavi ustala skład i chce umieścić w nich samych zawodników poniżej 170 cm ? Nie ,skład ustala trener. Może mi to objaśnisz ,bo to już wyższa sztuka filozofii :D
3
No niech z tą murawą zrobią porządek bo się Xavi zdenerwuje :D ale chciałbym żeby nie szukał dzisiaj wymówek.
2
100% racji. Polać ci za ten komentarz ,ja nie wiem jaki to musi być stopień "kolesiostwa" żeby na funkcję dyrektora dawać człowieka ,który się na tym w ogóle nie zna. Paranoja. On był dobrym bramkarzem i nic więcej.
0
Lepiej 4:3:3 i Messi ,Neymar ,Alexis w ataku ,a w pomocy koniecznie uspokająjący naszą grę Xavi i w wyśmienitej ostatnio formie Iniesta ,a z tyłu Busi. Później może wejść Fabs. Ale na taki mecz trzeba 3 napastników.
5
Xavi będzie kluczowy na Calderon ,nie wiem jak można go tak jeżdzić jak robią to niektórzy na tej stronie...jak gramy bez Generała to wyglądamy strasznie chaotycznie. On jest naszym filarem w pomocy i chociaż wszyscy mówią "podaje w bok i do tyłu tylko" to jest w błędzie bo to jest system tiki taki. Ja jednak spodziewam się mega ciężkiego meczu ale jak zagramy na 100% to wszystko jest w naszym zasięgu. A co do tej sytuacji Busiego z Pepe to mógł się w ogóle nie wypowiadać ,bo już czuję że to jest niezła "pożywka" dla madryckich mediów i dla kibiców Realu ,Sergio faktycznie nadepnął na głowę więc takie zaprzeczanie jest śmiechu warte. Jako Cule wielbię Xaviego ale czasami palnie takie głupoty jak np. usprawiedliwienia na murawę i te słynne już "byliśmy lepsi ,mieliśmy większe posiadanie piłki" czasami trzeba powiedzieć jak jest. Już odliczam do meczu....
1
EVERTON 3:0 ,mój drugi ukochany klub zaraz po Barcy ,miażdży Arsenal!!!
2
Zubi w wywiadzie mówił ,że ponoć w rewanżu z ATM ma zagrać Puyol...uwielbiam Carlesa ale on już nie ma tej dynamiki i jeszcze po kontuzji. Wolałbym postawić na Bartrę.
9
Moja prośba : nauczcie się pisać poprawnie nazwy klubów jest Atletico ,a nie ATHletico. Mnie takie coś drażni ,sorry.
2
Wiecie co te hala dzieci to na serio są debile....na futbol hd na czacie wszyscy beka bo Messi nie dokopał z 11 metrów itd. ...nie czaję ,strzelił? Strzelił ,więc te frustraty chyba sami nie wiedzą z czego tak się śmieją. Albo wiecznie jakieś pstryczki co do jego wzrostu i jakieś "viska el karzeł"....po prostu ręce opadają. Ja jakoś się nie nabijam z Ronaldo jak mu coś nie wyjdzie bo doceniam jego pracę i klasę zawodnika. Staram się okazać szacunek.
1
Jak widzę jego facjatę to przypomina mi się film "Walka o ogień" jak nie kojarzysz to był film o jaskiniowcach. Akurat to nie jest żadna prowokacja tylko twarz ma po prostu trochę "małpowatą" :)
1
Ogólnie mecz przeciętny z naszej strony. Gdzie jest ten Messi z 2010 / 2011 ,wtedy nikt nie potrafił go zatrzymać i w każdym meczu był pierwszoplanową postacią ,a teraz pełno strat i nieudanych dryblingów a przechodzi praktycznie obok meczu. Nie wiem co się dzieje ,kiedyś przebiegnął całe boisko ,a teraz zatrzyma go pierwszy lepszy średniak...co się dzieje?
0
Alves ?!?! God why....
1
http://fangol.pl/view/46670/to-pinto-odpowiada-za -----> tak na wyluzowanie klimatu :D
2
Za Busiego dałbym Songa ,a za Alvesa wolałbym Montoyę. Sergio gra prawie każdy mecz ,a Dani pokazuje za każdym razem ,że jest już za słaby na Barcę i może Martin nie jest jakimś fenomenalnym PO ,to on powinien grać częściej....
1
destro - ,nie dawaj kolejnego pomysłu na aferę madryckim mediom :) już dość tego w ostatnim czasie...
0
U mnie na razie tak jakbym zaczynał od zera. A pod ostatnimi komentarzami w profilu mam jakąś żółto - czerwoną tabelę i jest napisane "error" ale może to się jakoś naprawi.
0
Bardzo dobry pomysł. Strasznie irytujące było jak wchodziły tu "hala dzieci" i minusowały każdy komentarz. FC Barca .com 3.0 świetnie się prezentuje ! Gratulacje!
0
A Putin jest nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla....Pepe dla mnie był/jest/będzie brutalem i niech madridistas mówią co chcą ale chyba sami w głębi siebie czują smutną prawdę.
0
Co jak co ale za Zubim to bym nie płakał ,szkoda że zostaje ,Dani Alves to lepszy negocjator od niego...
0
Masz poniekąd rację nie mamy sporo kasy ,Mangala ,Mehdi Benatia lub Vertonghen - jednego z nich musimy sprowadzić ,a za tego pierwszego to dałbym nawet te 50 mln euro ale miałbym gracza na lata ,aczkolwiek Mehdi i Jan ,szczególnie Mehdi jest do wyciągnięcia ,czytałem 2 dni temu (przed sankcjami) ,że Barca ponoć złożyła za niego ofertę w wysokości 27 mln euro choć według mnie Vertonghen nieco lepszy to obaj są w stanie zbawić naszą defensywę ,poza tym marzy mi sie De Sciglio na PO i doklepać Ter Stegena.
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem :D Jeszcze pewno stwierdzą ,że w pakiecie z Neymarem...