LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
100% racji Panie Kolego ,mamy jak widać podobne gusta :) tak samo jak był jeden "prawdziwy" Ronaldo tak samo jest jeden "prawdziwy" Adriano. I strasznie mnie boli ,że wszyscy o nim zapomnieli , "Zawsze jag gdzieś słyszę "Adriano", to zawsze najpierw do głowy przychodzi mi on." Mam dokładnie tak samo ,cieszę się że nie jestem sam ,to co grał Interze to jest niesamowite ,Roberto Carlos to był przy nim mały pikuś. Obejrzyj ten filmik ,prawdziwa uczta do fanatyka pięknych bramek :)
0
Niestety brazylijski temperament go zniszczył ,ostatnio znowu bez klubu jest....jakie on bramy sadził to jest nie do wyobrażenia. Jak grał w Interze to był według mnie w czołówce światowej ,a teraz słuch o nim zaginął.
1
Oczywiście ,że szkoda mi Roniego i innych piłkarzy ,którzy zasłużyli na powołanie ale ja jestem/byłem wielkim fanem Adriano ,nie Correi a tego "prawdziwego" Adriano i chłopak miał chyba najlepsze (według mnie) uderzenia z wszystkich piłkarzy jakich widziałem. Tak się stoczył ,a dzisiaj mógłby być według mnie lepszy od Ibry ,polecam filmik ---->
0
Nam są potrzebni przede wszystkim silni zawodnicy ,którzy dadzą nam przewagę w środku pola czy w innych formacjach. Choćby w meczu z ATM byli u nas tylko dwaj zawodnicy z pola ,którzy mieli powyżej 1.80 ,jestem pod wrażeniem Pogby i to jakie on ma uderzenie to kosmos ale cena jest zaporowa. Reus jest według mnie dobry ale na BVB ,nie wiem czy by się u nas odnalazł.
0
0:32 hahahha Alves ,na pustą z takiej odległości tak przestrzelić...przecież to by kulawy trafił ,on chyba chciał centrować. To jest gracz Barcy nie strzela z paru metrów na pustą bramkę ,parodia.
0
Ani jeden ,ani drugi do nas nie przejdzie ,nie czarujmy się. Oba transfery są "nierealne" i to strata czasu.
Kompany
- kapitan i filar obrony City.
- ma tam więcej pieniędzy.
- nie ma powodów by czuć się w City źle.
- jest już trochę stary ,lepiej kupić kogoś młodszego.
- masakryczna cena.
Pogba
- agent
- cena
- inne kluby dają za niego więcej.
1
Pogba i Kompany są nie do wyciągnięcia ,co do pierwszego to może Juve wymieniło się za Cesca ale dałbym szansę Rafinhi ,a zamiast 29 letniego Vincentego kupiliby Laporte. Siła by się przydała w ataku np. Welbeck czy Lukaku.
0
Oby to była plotka ,tak samo z Cuadrado ,lepiej zapłacić 36 mln + vat a mieć lepszego Laporte niż kolejnego Masche...
0
Jestem w 99% pewny ,że ta cała afera Messiego z podatkami to również wina Jorge ,bo skoro on kontroluje jego finansami to widocznie musiał zawalić ,Leo na pewno chciał być czysty ale niestety fama poszła w świat i każdy zapamięta ,że to "Messi nie zapłacił podatków"...eh
13
Tak się starają ,a za rok pewno podpisze nowy...najśmieszniejsze jest to ,że mam wrażenie iż Leo ma to gdzieś ino jego ojczulek chytry na pieniądze.
1
W takim razie skoro nie gra na tej pozycji tylko na DM'ie to coś z tym zawodnikiem musi być nie tak nie sądzisz? Skoro byłby tak wybitnym graczem na środku obrony na pewno wygryzłby Cahilla i Terrego. Muorinho głupi nie jest i widzi co Luiz na obronie odstawia...
2
Chodzi mi o to ,że powielamy błędy ,jak kupowaliśmy Masche czyli "pseudo" stopera ,teraz też historia zatacza koło ,a co do Cuadrado to jest totalne pośmiewisko ,ani to wysokie ani to na obronie nie gra no po prostu tragedia ,jest tyle talentów na prawą obronę jak Sergie Aurier czy De Sciglio ,a można za pare mln wyciągnąć Nyoma z Granady o świetnych warunkach fizycznych ale my oczywiście w najgorszym kierunku to tak jakby chcieli Pinto na skrzydle xD Oby ani Pan Luiz ani Pan Cuadrado nie zasilili naszych szeregów..
1
Tak to już jest Panie kolego ,i zamiast stopera będzie David Luiz...to co robi Zubi to jest kryminał ,chce się chyba pokazać ,że ściągnie takich zawodników szkoda tylko że nie są to ich nominalne pozycje. Żenada.
0
Ok ,i powt"Ó"rz sobie przy okazji zasady ortografii bo aż w oczy bolą...
0
Enrique jeszcze ok :) ale jak słyszę ,że mamy kupić Cuadrado i Luiza to serio mnie już się robi niedobrze. Jest tylu o wiele lepszych zawodników a oni jak zwykle za skrzydłowym i za DM'em. Paranoja.
0
Ale bzdury!...już widzę jak Mou sprzedaje swojego najlepszego zawodnika do Barcy. Już te pismaki nie mają o czym pisać...
0
Jeśli chodzi o Tatę to mi go strasznie szkoda ,bo chłop nie jest głupi ale może presja otoczenia go zniszczyła?Nie wiem ,po prostu w 2013 było bardzo dobrze a od 2014 praktycznie wszystko zaczęło się sypać. Najbardziej zapamiętam w nim to ,że pięknie ocykał najlepszą drużynę w Anglii i 2 razy w wielki sposób ograł Real i tego nie można mu zapomnieć. Barca Martino była według mnie na prawdę dobra ,graliśmy ciekawszy futbol niż w 12/13 tylko nudne klepanie i brak reakcji Tito z ławki. Chyba w meczu z Rayo mieliśmy kiedyś niższe posiadanie piłki od chyba 7 lat ! Więc według mnie nie można powiedzieć ,że nie próbował ,ba! Wiedział co ma poprawić ,mówił o pressingu więc tak owy pomysł na drużynę miał i zawdzięczać mu możemy fenomenalny skok w umiejętnościach Bartry i dobre wprowadzenie Neymara. Często były mecze ,które porywały i cieszyły oczy jak np. z Celticiem (6-1) z Realem (4-3) ,za Tito tak nie było ,co prawda ligę wygrał ale przegrał i zremisował z Realem ,a w CdR odpadliśmy wcześniej i w gorszym stylu. Po prostu według mnie w głównej mierze wina piłkarzy. Nawet jakby tam był Pep to jak Messi nie ma ochoty się nawet ruszyć za własną ,straconą piłką to nic by nie zrobił. Jak Tata (jak zostanie) dostanie nowych piłkarzy ,lepszą obronę to zdziałalibyśmy o wiele więcej. To ironia losu ,że do 2014 roku wydawał się to najlepszy sezon od 10/11 a skończył się najgorszym od 07/08...sam nie wiem czy warto mu dać szansę ,na pewno głupi trener z niego nie jest.
1
Był chyba najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej w naszym zespole ale za 55 mln...hm może warto się skusić. Za tyle kasy może nie kupi się Pogby ale Koke już na pewno i można by resztę wpakować na inny transfer co nie zmienia faktu ,że chciałbym aby u nas grał ale nie ma ludzi nie zastąpionych a jak ma być rewolucja to niechaj będzie.
1
Dokładnie ,młodzi z Barcy B nie odstają poziomem od młodzieży ,która gra regularnie choćby w Ajaxie...ale co do PO to jak przyjdzie Cuadrado to się załamie ,chciałbym aby to były plotki ,Fiorentina chce za niego 30 mln (!) za zawodnika ,który znowu grałby u nas na swojej nie nominalnej pozycji...paranoja. Już wolałbym aby dali Granadzie 5 mln na stój i kupili o niebo lepszego Nyoma ,jestem coraz bardziej jego zwolennikiem ,przypomina mi Abidala i 186 cm by nam bardzo pomogło z Cuadrado to będą jeszcze większe cyrki niż z Alvesem. A co do stopera to ja chciałbym Laporte i to tyle.
Ter Stegen ,Laporte ,Nyom ,ew. wypożyczyć/kupić Lukaku i jest wspaniale ,a nie Luizy i Cuadrado ,zarząd chyba chce zrobić z naszej obrony jeszcze większe pośmiewisko.
0
Jesteś z PiSu? Normalnie jakbym jakiegoś polityka słyszał....bez przesady ,on akurat nie ponosi winy za wyniki bo w każdym meczu pokazuje się z bardzo dobrej strony. I czym niby obraził fanów? Wszędzie jakieś spiski widzisz.... :D
1
Czyli również uważasz ,że jeden stoper wystarczy? Bo to co robi Alves to jest kryminał i chciałbym nowego PO a przy solidnym Pique i świetnie ostatnio grającym Bartrą jeden stoper to oczywisty obowiązek ale drugi stoper będzie tylko hamował rozwój Marca i będzie grał bardzo mało ,a przecież można zostawić Masche jako zmiennik Busiego i grałby w razie kontuzji na środku obrony. Niestety obawiam się ,że ten nowy PO będzie totalną pomyłką nam trzeba kogoś w charakterze Abidala ,a nie Alvesa. Przyjdzie skrzydłowy (Cuadrado) na prawą obronę i dalej będą powielana błędy defensywne. Najlepsza obrona była z Ericiem i jeden defensywny boczny musi być. A teraz znowu będą dwa mikrusy po bokach...a jest tylu dobrych do kupienia jak Nyom ,De Sciglio ,Coleman ,Walker a my jak zwykle za farbowanym lisem...
0
Według mnie trzeba trochę nakupić zawodników ,bo nasza gra to tragedia
1 ŚO - i tutaj nie wiem czy kupić pewniaka jak np. Benatia czy Vertonghen czy postawić na takiego Laporte ,który za pare lat może być najlepszy ale z takim Bartrą jeden ŚO według mnie wystarczy a zostanie Masche w alternatywie.
1 PO - tylko nie Cuadrado!Ale chyba za późno,trzeba było kupić kogoś a'la Abidal a nie skrzydłowego ja chciałbym De Sciglio
BR - to oczywiście Ter Stegen
ŚN - jak nie starczy kasy to według mnie wypożyczyć i zobaczyć jak wyjdzie ten plan np. poprosić Chelsea na jeden sezon Lukaku i ustalić cenę wykupu jak wypali. Cała inwestycja powinna pójść na ŚO I PO lub nawet na 2 ŚO i PO.
0
Mam do was pytanie ,lepiej według was kupić ŚO ,PO i dać więcej szans Bartrze ,a Masche byłby awaryjnym stoperem czy kupić 2 ŚO i nie starczy kasy na PO ?
1
Jeszcze nic pewnego ,Barca chce dać za niego 20 mln...jako kibic Realu wyraź choć trochę współczucia ,Zubi kupuje skrzydłowego na PO :( Trzeba jednego wysokiego bocznego jak kiedyś był Abidal ,a teraz dwa mikrusy po bokach jak wy to robicie ,że Marcelo i Carvajal nie są jacyś wysocy a obronę macie prawie perfekcyjną. Jest tylu lepszych prawych obrońców a oni się za nim rozglądają....oby to były plotki
1
Niech chociaż raz słowa obrócą się w czyn ,także w kwestii przebudowy składu.
10
Takiej majówki tylko pozazdrościć ;)
3
Dlaczego !?! kolejny pseudo obrońca w tym cyrku ,a taki młodszy ,lepszy i wyższy De Sciglio ,za którego Milan wziołby 20 mln euro z pocałowaniem ręki byłby najlepszym wyborem. Javi Martinez ,Cuadrado...no tak przecież to Zubi dlaczego mnie to nie dziwi. Jeszcze za taką kasę? Nyoma z Granady ,który jest podobny do Abidala wyciągnelibyśmy za 5 mln...
6
No to ,że jest jedynym Niemcem to może przydałby mu się jakiś kolega - rodak np. Hummels ale on niestety wykluczył odejście z BVB. Cieszę się ,że Ter Stegen zasili nasze szeregi ,to może być fenomenalny bramkarz.
0
To np, Barca może się z Bilbao umówić na 37 milionów skoro klauzula wynosi 36 i ominie wtedy wszystkie podatki?
1
Ej a Aguero ,Ozil ,Rooney ,Hazard ,ich nie ???