LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nas przynajmniej nie muszą banki wspomagać .... i o Barce się nie martw , i żeby nie było to nie spinam.
0
Jeszcze Suareza ,Rooneya, Hazarda i Ozila .....ty tak na serio czy chciałeś nas sprowokować
0
Roura w 12/13 przejął drużynę w jej najsłabszej formie ,spadła na niego fala krytyki ale tak na prawdę mało kto zdaje sobie z tego sprawę. A tak swoją drogą to mogliby nieco "odświeżyć" skład ,bo za niedługo to się zrobi taki "dom starców" jak niedawno w Milanie.
0
Mangala byłby najlepszy ,to oczywiste ale nie wiem skąd sobie wzięli ,że 25 mln euro ?1 Porto od zawsze mówiło ,że nie zejdzie z 50 mln euro ,a tyle wynosi jego klauzula. Byłoby wspaniale ale to w zasięgu PSG ,Monaco czy City ,a nie nas. Doklepać Ter Stegena ,jako młodego stopera kupiłbym Schara ,jako młodego pomocnika Halilovicia ,a taki stoper rasowy to mi się marzy Hummels albo właśnie Mangala ,ten drugi lepszy ale to "marzenie ściętej głowy" Pozbyłbym się Masche i Tello.
0
Ja bym powołał komisję śledczą xD
0
Fajnie ,że coś kombinujecie. Mi się bardzo podoba ,dobra robota!
0
Byłoby wspaniale. Ten chłopak jest niesamowity ,jak Xavi skończy karierę ,Iniesta z Cesciem też się postarzeją to on ,Rafinha i Denis Suarez będą stanowić o sile naszej pomocy. Alen i nasz Alcantara jak się zgrają mogą stworzyć zabójczy duet ,może nawet kiedyś na miarę Xaviego - Iniesty. To byłby bardzo przyszłościowy ruch transferowy ale najpierw niech dopną ten zakup do końca ,mam nadzieję że wszystko podąża w dobrym kierunku.
0
No to na City chyba nie wróci. Pewniakiem jest Masche ale uważam ,że w rewanżu Tata postawi chyba na Puyola ale ja dałbym szansę Bartrze. Trudno ,szkoda że w takim momencie ale nigdy nie ma na to odpowiedniego momentu. Z Man City zagrał bardzo dobrze ,teraz musimy go jakoś zastąpić.
0
Koleś ma 22 lata ,pierwszy sezon w Europie a ty od niego nie wiem co oczekujesz. Gra bardzo dobrze ,a co taki Real z Balem ma powiedzieć? Jak na 100 milionów to gra bardzo słabo (tak ,widziałem jego wczorajszą bramkę ale to nie zmienia faktu) Więcej cierpliwości.
0
No to madryckie gazety będą miały teraz z tego niezła polewkę ,codziennie o tym będą pisać...
0
Gibraltar - coś czuję ,że ten zespół może nam sprawić niemałe problemy ....
0
Mogliby się go o stopera spytać i o inne transfery.
0
Na klatę - sorry za błąd
0
Dobrze, że chociaż potrafi wziąć taką porażkę najklatę
0
Bartra jednak faulował ,nie miał się o co rzucać.
0
Najpierw chyba musi mieć mózg żeby go zapomnieć ,a w to w jego przypadku wątpie...
0
Szkoda ,że w takich okolicznościach...
0
Wkurzył się za żółtą kartkę Bartry i po połowie odesłano go na trybuny.
0
Bardzo słaby mecz. Fatalna druga połowa ,Song fatalny ,Busquets dzisiaj najgorszy chyba ,mnóstwo strat. Dawno w meczy Barcy nie widziałem tyle niecelnych podań ,przegraliśmy bez honoru ,mogli chociaż wydrzeć na 2:3 ale się im nie chciało. Przegraliśmy mecz w głowach i nogi już nie pomogły. Żenada i wstyd ,ostatnio taki zdenerwowany byłem po meczu z Valencią...nie przegraliśmy ligi ale aktualnie lidera tak...Jeżeli co kilka meczów mamy grać tak słabo to coś jest nie tak. Z City fantastycznie ,a z Sociedad - tragicznie. Nie wiem co się z drużyną dzieje ,błędem było postawienie na dwóch pivotów ,tak mi się wydaję....zagraliśmy defensywnym ustawieniem taka prawda. Potrzebny nam pomocnik z prawdziwego zdarzenia...jeżeli Xavi jest stary i nie może zagrać ,Roberto jest nieograny a Cesc musi odpocząć to jest potrzebny ktoś do grania. Nie wyłamię się,dalej kibicuje FC Barcelonie i tyle w temacie ,wierzę że będzie lepiej :)
0
Nie teraz ale kiedyś jak najbardziej. Mamy aktualnie świetny atak ,a w zanadrzu czeka Deulo ,Dongou czy Traore.
0
Szkoda ,że nas opuszcza gdy ma "życiówkę" ale gdyby nie to to założe się ,że mało kto by go doceniał. Wszyscy już jarają się Ter Stegenem ale Victor to jednak legenda i nawet te błędy(SPH Hiszpanii w 2012/2013 z Realem ,gol Di Marii) ja mu wybaczam i będę za nim tęsknił. To wielki bramkarz i wielka postać Barcy. Gdziekolwiek pójdzie ,życzę mu powodzenia.
0
Leo już się pnie w klasyfikacji strzelców ,sporo odrobił do Ronaldo a jak on jeszcze dzisiaj nie zagra z Elche to może odrobi jeszcze więcej ,na dzień dzisiejszy Leo jest chyba piąty ale gra coraz lepiej. No to po 200 setne zwycięstwo !
Offtop : http://www.barca.pl/wiadomosc/skandal-pomylili-sancheza-z-gwiazda-porno-9324
0
Tobą * sorry taki mamy język :P
0
Taths1 - w pełni się z Tobom ,zgadzam. Ktoś uważa ,że zagrają nazwiska to już wygrana pewna. Zawsze wolę zakładać czarny scenariusz i się mile zaskoczyć niż być pewnym siebie i niemile się rozczarować - taki mam charakter. Tak samo wszyscy pewni awansu z City ale ja byłbym ostrożny. Jak widać są ludzie ,którzy chyba kibicują Messiemu i Neymarowi ,a nie samemu klubowi. Tak się zastanawiam komu by kibicowała ta cała gromada fanboyi jakby Neymar nie przyszedł do nas w tym sezonie ,Santosowi ? Wątpie...
0
Ich najlepszym transferem byłoby gdyby sobie znaleźli jakiegoś porządnego trenera, bo to co robi tam ten Moyes
0
Na razie przy Fabregasie, Inieście Xavim czy Roberto grałby niewiele, a skoro ma talent to do rozwoju potrzeba mu minut. Jak Celta nie spadnie to może tak z jeszcze sezon pograć. A co z Denisem Suarezem, który ma w przyszłym sezonie dołączyć do pierwszej drużyny? Jeszcze mamy kupić Halilovicia ... Rafa jak Deulo niech jeszcze nie wraca.
0
Guti!!! , Guti!! Geju!!! - sorrki za błąd ale nie nawidze pisać na komórce. XD
0
Kiedyś jak przeglądałem śpiewnik kibica Barcelony na El Clasico przetłumaczony na polski to rozśmieszył mnie jeden : "Guti, Guti!!! Geje!!'
0
Valdes i Pique dzisiaj zagrali świetnie ,jak już ktoś napisał może faktycznie dać Martno na "zawodnika" meczu ,inaczej z nim jak Tito (z całym szacunkiem) ,który siedział na ławce i nie "był" tak z drużyną podczas meczu ,a Tata lepiej ustawia taktykę i zawodników i przedewszystkim ,daje piłkarzom jakieś wzkazówki ,biega ,wrzeszczy przy linii i jest bardziej krytyczny ,podoba mi się to :) Kapitalny mecz ,teraz wygrać w lidze i jest super!
0
Nie takie te City straszne jak ich wszyscy kreują ,pamiętam jak z nas hala dzieci po losowaniu śmiali ,że "City nas zmiażdży" ,"odpadniemy już z LM" ,jak ja chciałbym teraz zobaczyć ich twarze....na Camp Nou dopełnić formalności i będzie świetnie. Bardzo dobry mecz ,świetna zaliczka ,inni mówili przedtem że "wezmą w ciemno przegraną 2:1" ,zaskoczyliśmy wszystkich. Ja oddałem głos na Pique ,grał bardzo dobrze i w powietrzu czyścił wszystko ,ponadto zdobył niesłusznie nieuznaną bramkę. Ja widzę progres jak na razie jeśli chodzi o sezon 12/13 a 13/14. Barca Martino osobiście jakoś mi daje więcej radości niż Barca Tito. Jestem bardzo szczęśliwy :)