0

O Ibim jakoś pamiętają ale Cuence szansy nie chcą jakoś dać ...

0

Nie wiem co biorą redaktorzy As'a ale najlepiej niech biorą chociaż pół tego co dotychczas.

0

Z jednej strony to jest to super opcja gdyż to nasz chyba największy talent jeśli chodzi o atak (nawet Deulofeu mnie tak nie przekonuje) na pewno to pomogłoby jemu samemu ale z drugiej strony to Barca B go potrzebuje. Wierzę ,że tam by się rozwinął ,pasuje mi do angielskiej piłki ,trochę taki "nasz Lukaku" i tam by sobie pograł na najwyższym poziomie ale rezerwy będą miały bez niego bardzo ciężko. Serce mówi : Wypożyczyć ,niech się rozwija i pogra w poważnym futbolu . Rozum mówi: Zostań ,pomóż Barcie B.

0

No pamiętam ,ładnie Martin wtedy kropnął ale jeśli mnie pamięć nie myli (jak co poprawcie) to kapitalnego gola Iniesta też wtedy strzelił :)

0

Ostatniej linijki nie trzeba było tłumaczyć :D To przecież nasz taki okrzyk bojowy.

0

Ogarnijcie co wy chcecie ! Z jednej strony chwalicie Laportę bo nie żałował na transfery ,z drugiej strony mówicie ,że jednak Rosell zpłacał dług i w ogóle to nie był taki zły. Już hejtujecie Bortomeu ,a nie wiecie nawet jaką politykę będzie prowadził...LOL ,oceniacie osobę ,która teoretycznie jest prezydentem od jakiejś godziny ,to absurd...Liczę na owocne rządy i aby połączyć spłacanie długu z rozsądnymi transferami. Nie oceniajcie książki po okładce, komentarze typu "z deszczu pod rynnę" mnie po prostu dobijają...

0

Powoli ,bo już trochę nie czaję..Rosell na 100% odchodzi czy jednak to dalej przypuszczenia???

0

Za darmo to co najwyżej po pysku można dostać ...po co nam kolejny emeryt? On ma 32 lata..

0

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi....era Pepa już się nie powtórzy ,trener z niego doskonały ale pamiętasz sezon 2011/2012 - najsłabszy od lat ,nawet 12/13 był lepszy. Pozatym on z Bayernu nie ma powodów by odchodzić ,ma się tam dobrze. Chciałbym Pepa ale przede wszystkim świeżej krwi w drużynie bo taki Xavi to jest na razie święta krowa ,a Alves to pozostawmy bez komentarza...

0

Dług długiem ale dusigrosik to z niego jest...trzeba w końcu realnych wzmocnień ,jak widać koniecznie stoper i kreatywny pomocnik ,bo Roberto to jeszcze nie ta półka ,a Xavi wczoraj pokazał ,że się nie stara za bardzo. Nie mam pojęcia kto to miałby być ale wczoraj pierwsza połowa pokazała ,że czasami gramy jak wypalona drużyna i trzeba świeżej krwi.

0

Wszystko git ale co z Puyolem ,martwi mnie to trochę :(

0

Jakby se sami nie strzelili to by było do 0.

0

Alves - jesteś najgorszym piłkarzem Barcy od lat ,to wstyd dla klubu ,że nosisz nasz herb na swojej piersi. Zapadnij się pod ziemie...

0

Co teraz gra Leo? Nie chce mu się nawet ruszyć ,ja nie oczekuję od niego żeby sprintował jak Usain Bolt ale on jest tak leniwy ,że.........zero zaangażowania z jego strony ,ile on zrobi kilometrów podczas meczu ??? Ja na spacerze z psem zrobię więcej...kpina.

0

Wiecie jaka jest różnica między meczem w niedzielę ,a dzisiejszym? Ja zauważyłem jedną : tamten mecz zremisowaliśmy a ten przegramy. Reszta bez zmian ,ta sama padaka i walenie głową w mur. Barca się nie uczy na błędach ,jako trener chciałbym coś zmienić ,przeanalizować ...no ale przecież to "samograj".

0

Kończcie to..wolałbym walkower niż to pośmiewisko...

0

Nie wiem co się dzieję z drużyną ale od 3 meczy nic nie gramy.

0

Tragedia...Levante nas ogrywa

0

Albo Hummels ,pozycja stopera jest bardziej pożądana.

0

Wiem ,że dzieli nas historia i to co zrobili Polsce ale to było dawno...nie można zapomnieć ale to będzie jakieś 3 pokolenie tych ludzi którzy tyle tej krzywdy nam wyrządzili. Ci obecni ludzie jak choćby Ter Stegen są nam Boga ducha winni :) Określanie ich "szwabami" nie jest aż tak złe ale wrzućmy na luz.

0

Cieszę się ,że będziemy mieli takiego bramkarza. Jeżeli tak jak w poprzednim okienku budżet na transfery wyniesie 50 mln euro to zostanie nam jakieś 38 mln na stopera czy nawet na dwóch ,chociaż skoro Bartra tak wymiata to jeden wystarczy ,przy możliwym odejściu Masche konieczny zakup ,więc może także pomocnik za Generała? Nie wiem ale co do Ter Stegena to czekam na "oficjalkę" ale doczekam się chyba dopiero w czerwcu.

0

Szczególnie ,że obiecał nam stopera do 31 sierpnia. Ale to już było...

0

Montoya nie jest powołany ,zagra chyba w lidze.

0

Niestety 2013 rok nie może zapisać do najbardziej udanych ale w 2014 przy dobrym zdrowiu może wiele osiągnąć. Na razie jeszcze nie jest w formie ale wszystko przyjdzie z czasem :) Do pełni szczęścia chciałbym aby jeszcze totalnie odpalił z Neymarem ,teraz nie miał okazji bo jak nie on kontuzja to drugi ,ale choćby jeszcze w meczu z Getafe dobrze się rozumieli. Pamiętam ich współpracę z meczu z Sevillą ,bodajże Ney miał 2 asysty do Leo. Wierzę ,że Messiemu w końcu zacznie się chcieć grać w piłkę ,bo ostatnio to to miernie wyglądało ale cała drużyna taka leniwa się wydawała. W dwumeczu z City jego dyspozycja będzie kluczowa ,nie może nas zawieść :)

0

To chyba będzie Adidas ,my w końcu w zimie też mamy podkoszulki Nike ,więc zależy jakiego się ma sponsora. Piłkarz może chyba mieć tylko inne buty ,np. Barca jest w Nike ale Messi ,Xavi ,Alves ,Alba grają w korkach firmy Adidasach czy Cesc w Pumie. Także sądze ,że to mogą być podspodenki firmy Adidas zapewne ClimaCool ,czyli termiczne.

0

Chciał mu chyba nabić fejma i tyle. Nam przede wszystkim stoper jest potrzebny ,bo bramkarza już chyba mamy.

0

Wszystkie rankingi są według mnie bez sensu ,każdy piłkarz przemawia na boisku ,a kibice wiedzą w jakiej dyspozycji jest zawodnik. Tylko to wywołuje oburzenia jak "Xavi? Za co.." ,jak widać nie każdy potrafi uszanować czyjegoś wyboru.

0

Pamiętacie jak po przegranej z Ajaxem i przegranej z Bilbao Tata urządził wszystkim grilla? Wtedy tak zagrali z Celticiem ,że ho ho! Uważam ,że Martino powinien nawet przy niekorzystnej pogodzie spróbować zrobić jakiś meeting integracyjny.

0

Ale ściema ,daliśmy 57 mln euro ,jest nasz i kropka.

0

Ja się patrzę na 2 miejsce w tabeli ,a co za wiceliderem to mnie nie obchodzi ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?