0

Strasznie się cieszę ,na rewanż jesteśmy w komforcie ,dobić ich na Camp Nou ! ;D

0

Iniesta coś niemrawo miał dobrą okazję na strzał to nie wiem czemu bał się uderzyć. Trzeba jednak kupić z wysokiego ŚO i PO bo Negredo i reszta w powietrzu ich miażdżą ,trzeba nam takiego "Abidala" i jakiegoś rosłego stopera choćby tego Schara. Ogólnie mecz do wygrania ,trzymam kciuki.

0

No ale chyba najważniejsze jest to żeby zwyciężyć/remis bramkowy a nie jak wy chcecie spektaklu. Waszym tokiem rozumowania to mecz z Valencią był pięknym meczem bo była zmienność akcji i nie było to jednostronne spotkanie. Nie mówię ,że mamy "iść po trupach" ale chcecie "grać jak nigdy ,a przegrać jak zwykle"? W piłce nożnej jak na razie chyba chodzi o wynik ,a czy zagramy genialnie czy średnio to mało ważne bo akurat w Manchesterze trzeba walczyć o dobry rezultat. Możemy grać cudownie ale przegrać 3:0 tak? to wam się podoba?...co za hipokryzja.

0

Nie ważne czy będzie świetne widowisko i piękny mecz do oglądania. Ważne żeby Barca wygrała i byłą w dobrej sytuacji w rewanżu ,tyle sobie marzę xD

0

Mourinho z charakteru przypomina mi Mariana Paździocha z "Kiepskich" ,też taka trochę menda i wrzód na zdrowym organiźmie futbolu xD

0

Ciekawe co z Masche? Mieli podjąć decyzję po treningu, jak ma grać z bólem to dałbym Bartre. Jutro podstawowa jedenastka może sporo zaskoczyć, Tata może nieźle namieszać ze składem, zobaczycie. Bądźmy dobrej myśli.

0

Xavi na to nie pozwoli :P

0

Pique chyba ścioł włosy ,nie jestem przesądny ale na Bayern też ogolił się na łyso....ale po zwycięstwo !

0

Jaką podejmą decyzje ? Trudno ,jak miałbym wybierać między Puyolem a Bartrą wybrałbym Bartrę ,bo Carles na szybkości sporo stracił ,a grał już przecież z Rayo i narzekał na plecy więc jeśli Masche nie da radę to na pewno Bartra i jakoś Marc musi dać radę.

0

Identycznie było w sezonie 2011/2012 ,Thiago po golu też zatańczył chyba z Alvesem i również przeciwko Rayo tylko ,że na wyjeździe i wygraliśmy jak mnie pamięć nie myli chyba 7:1 ,pamiętam ,że zaraz Puyol ich ochrzanił i potem przepraszali bo okazało się ,że to było "jakieś święto" kibiców Rayo. Normalnie jakbym miał deja vu ,pamięta to ktoś dokładnie???

0

A drugi ten news "Tydzień z dwoma wyjazdami" już też wtedy widziałem ,powaga ale nie dodałem do niego komentarza. Najśmieszniejsze jest to ,że miałem dwa razy jeden artykuł ,w sensie ,że nieprzeczytany ,raz o tej 16:30 a drugi raz o 17:40 i to samo z "Tydzień z dwoma wyjazdami" Czy odkryłem nowy sposób ? Nie wiem ,po prostu mi się udało ,dziwiłem się ,że nikt nie komentował a oni to dostali o godzinę później. Zobaczymy co będzie dalej ,po raz pierwszy mnie coś takiego spotkało...

0

To było dziwne ,bo na stronie głównej nie było newsa ,a popatrzyłem na nieprzeczytane artykuły i tam zobaczyłem nowy news więc dodałem komentarz o 16:35 ,pamiętam dokładnie ,nie o 51 jak ktoś pisał. Zagiołem czasoprzestrzeń ,poważnie byłem tu o 16:35 xD

0

Jak ten news mógł być dodany o 17:40 ,skoro u mnie jest dopiero 16:35 ? Może podróżuję w czasie ? Sam nie wiem....

0

-----> to ta bramka ,trener Albicelestes po tej bramce ponoć zaczął krzyczeć "zamykajcie ten stadion! Już nic piękniejszego dzisiaj nie zobaczycie!" ,tak w książce o Leo kiedyś czytałem ,a fakt bramka cudowna i finezyjna ,że ..coś niesamowitego ale tak jak już kiedyś powiedziałeś : na temat bramek Leo trzeba by było osobne forum.

0

oj sorki ,zamiast taktycznie * miało być technicznie :)

0

Przyznaj Don ,że pierwsza bramka Leo to poezja ,coś wspaniałego...te jego lobiki to na końcu świata bym poznał ,po prostu strzały firmowe i wspaniałe "made in Messi" xD Inni by naparzali "na pałe" ,z całej siły ,a Leo zawsze taktycznie ,precyzyjnie....ale z resztą jak nas "Nadprzyrodzony" przyzwyczaił.

0

Nie został powołany z powodu bólu ,nie wiadomo czy trener na niego postawi ,sądze ,że niestety tak będzie...

0

Mimo wszystko trzeźwym okiem spojrzeć trzeba ,że mogła być dwucyfrówka...nie marudzę ,bo mecz z naszej strony wybitny ale sytuacje Messiego ,Neymara ,Cesca czy Alvesa to jedne z wielu w których powinna paść bramka. To co dzisiaj wyprawiał Iniesta to coś niesamowitego ,po prostu magia ,chciałbym by na City zagrał z Cesciem ale czuję ,że Xavi jednak zagra ,w sumie to będzie potrzebna kontrola meczy i posiadanie piłki a to jednak daje nam Generał więc dwóch ofensywnych oznaczałoby spore niebezpieczeństwo z kontr więc sam nie wiem. Messi powoli wraca ale miał dwie setki ,jedna po centrze chyba Cesca na samym początku ,a potem gdy przestrzelił i gryzł koszulkę ,a Neymar jednak po mimo kapitalnej bramki zaliczył sporo strat i błędów ,na City nie jest gotowy. Na gigantyczny plus dzisiaj pressing ,podobało mi się to. A tak btw. to według mnie : jest Adriano ,jest bramka z dystansu xD !

0

Alves ,kończ ,wstydu oszczędź

0

Neymar według mnie z City nie zagra ,wraca po kontuzji i nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji. Wraca po ciężkiej urazie i nie zagra nawet pełnego meczu z Rayo ,a co dopiero w LM w tak ważnym meczu. Zabawne jest jak wszyscy wystawiają Neya na City ,a nie wiedzą nawet jak się ma po kontuzji. Jak miałby grać źle to wolę postawić na Alexis - Messi - Pedro. Neymar ? - na rewanż jak najbardziej ,teraz może wejść z ławki co najwyżej.

0

ej ,znowu bez przesady ,takie 5:0 styknie :)

0

Masz rację ,kiedyś nawet sam Real Madryt zagrał z nami otwartą piłkę (potem już tylko grał antyfutbol i stawiał autobusy) i dostał 5:0 więc o Rayo się nie boję.

0

Wiem, że najważniejsze są 3 punkty ale tak dodatkowo od siebie chciałbym manity, może Leo dzisiaj pokusi się o hat tricka, musimy teraz strzelać dużo bramek bo jak mamy tyle samo punktów co ATM i Real to bilans bramkowy jest arcyważny.

0

To jest hierarchia, Montoya nie może wygryźć Alvesa bo zaraz byłyby fochy i inne problemy, u was to chociaż ma się jaja postawić choćby na takiego Jese, u nas taki Xavi będzie grał chyba do 40 stki a transferami będzie Puyol i inni wracający z kontuzji.

0

Gdyby Montoya grał u nas tyle co u was Carvajal to może byłby na podobnym poziomie. Uwierz mi Dani Alves to nie piłkarz to chodząca kompromitacja, może nie oglądasz Barcy ale to nasze najsłabsze ogniwo. W ataku jest żałosny a w obronie wręcz żenujący. Oglądasz czasem jego dośrodkowania? Po prostu siara na całą Europę. Wawrzyniak jest lepszy od Alvesa, mówię zupełnie serio.

0

Alves ma po prostu notorycznie zawyżaną ocenę, nie wiem za co...koleś gorszy od Warzywniaka , nazywajmy rzeczy po imieniu on jest fatalny i City to wykorzysta. Cały świat się śmieje, że takiego nieudacznika mamy na obronie ale oczywiście "ciszej nad tą trumną"

0

Od Carvajala to już chyba Montoya jest lepszy a tak btw to czemu nie ma Marquinhosa?

0

Teraz Tata nie zaprosi wszystkich na grilla .....zaprosi ich do McDonalda. A tak właściwie to dobry interes.

0

Z tej bramki najlepsze było że asystę zaliczył Busquets, poza bramką Leo z Getafe z 2007 roku to to był według mnie jego najlepszy rajd.

0

Chciałbym powtórki z 26.10.13 xD zagraliśmy wtedy dobry mecz, a ta bramka Alexisa to normalnie poezja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?