0

Jakby Cesc został na boisku to jestem prawie pewien żebyśmy wygrali ,jak zszedł to wszystko się rypło.

0

Rakitić - Stawiamy ci flaszkę.

0

Cesc zdecydowanie najlepiej podawał i kreował akcję a Pedro jedyny BIEGAŁ i coś się starał. Nie rozśmieszaj mnie Alexisem ,zwinność i balans ciała na poziomie kobiety w 9 miesiącu ciąży.

0

A mecz pan oglądał?

0

Zdjąć najlepszego pomocnika i najlepszego napastnika przy stanie 1:1 -----> Tata Martino.

0

Gratulację do trenera zmiany ,że ho ! ho! Polecam na kolejny ligowy mecz brać cały Juvenil i Barce B..dawno tak kretyńskich zmian nie widziałem. Tata chciał ewidentnie ten mecz zremisować.

0

Co ten Tata wyprawia? Zdejmuje Cesca ,wprowadza Tello i wprowadza młodzika przy niekorzystnym wyniku ?!

0

Leo?! WTF???

0

Pozdro dla tych co byli pewni 7:0 :D ,hahhahah mówiłem ,że nie będzie łatwo.

0

Dziena ,ile więcej bramek mamy nad nimi?

0

Możemy dzisiaj stracić lidera...gramy bez pomysłu ,trudno będzie o wynik ,wie ktoś jak ATM?

0

rożny = gol

0

Ale sam Sergi gra mało ,jeszcze Rafinha ....ja jestem fanem ich obu ale musimy zrozumieć ,że jest jeszcze Xavi ,Iniesta czy Fabs. Nasz Genarał jednak będzie chyba grał coraz mniej ,coś jak Puyol ,więc wtedy może Rafa nie będzie głupim rozwiązaniem. Mamy to ,że jest u nas 3 młodych ,dobrych pomocników : Denis ,Rafinha ,Roberto. Pragnę by każdy z nich wyrósł na wielkiego playmakera. W sumie Iniesta też najmłodszy nie jest i zastępca też już się musi ogrywać. Chodzi mi o to ,że nie pogra sobie jak w Celcie i nie będą się dobrze rozwijać ,a wręcz wzajemnie sobie przeszkadzać ,w takim razie KONIECZNIE Dos Santos OUT!

0

Suarez w B gra bardzo dobrze ,wypożyczyłbym go do jakiegoś hiszpańskiego klubu ,bo u nas będzie ciasno. Rafinha w sumie mógłby zostać tam jeszcze na rok ,to samo Deulofeu. U nas nie pograją za dużo ,jeżeli jest : Fabs ,Xavi ,Iniesta i Roberto to bogactwo. Musi być jeden młodzik ,czyli jeśli teraz nim jest Sergi to jeżeli wróci Rafinha to pod warunkiem ,że wypożyczymy Roberto ,po co się mają wzajemnie blokować ,jeden mało u nas gra a jakby był drugi to by się jeszcze musieli dzielić. Jeżeli do powyższej czwórki miałby dojść jeszcze Denis i Rafinha ,to razem z Sergim nic by nie pograli ,z tej trójki tylko jeden może zostać w pierwszej drużynie. Skoro młody Alcantara tak sobie dobrze radzi w Celcie to niech tam jeszcze na chwilę zostanie ,jeśli sprzedamy Tello to Duelofeu musi przyjść ale jeśli Cristian zostanie ,to Everton jeszcze chętnie przedłuży wypożyczenie.

0

Spodziewałbym się: Valdes
Montoya - Pique - Masche - Alba
Busquets
Xavi - Fabregas
Alexis - Messi - Pedro.

Roberto i Bartra grali w CdR ,więc chyba nie pograją ,a szkoda..

0

Móglby właściwie w pomocy grać ,z Cesciem nieźle by ciśli :)

0

Wiesz uważam ,że Inigo powinniśmy kupić jako ŚO ,jest zwrotny ,dobry strzał ,nienajgorsze warunki fizyczne ,potrafi grać głową i PRZEDE WSZYSTKIM jest młody ! Nie sztuka kupić 28 latka i za 2 sezony wydawać mnóstwo kasy ,transfer przyszłościowy jest konieczny. Pozatym nasza obrona wygląda lepiej niż w zeszłym sezonie. Jak Pique złapie formę ,Bartra utrzyma dyspozycję ,Puyol w miarę się będzie trzymał ,Masche może odejdzie ,więc stoper i tak konieczny. A Bartra się dobrze zgrał w reprze z Inigo więc ,jestem za nim. Klauzule miał 30 mln jak już pisałem więc : 12 mln za Stegena ,30 za Martineza to już 42 ,w zeszłym okienku budżet był 50 mln euro. Zostałoby nam według mnie 8 mln ,możemy sprzedać Dos Santosa ,Tello ,Cuence ,więc jak to dodamy to można by kupić jakiegoś pomocnika.

0

Zgadzam się z Tobą lecz nie do końca: Ter Stegen ,Inigo Martinez , Koke/Oliver Torres. Tyle starczy. Montoya niech zostanie. Inigo ma klauzulę 30 mln ,Stegen - 12 mln (ponoć) ,może jeszcze się znajdzie na Koke czy Olivera Torresa ,a może Halilović. Wtedy bramka byłaby spoko ,duet Bartra - Inigo w reprze też się dobrze rozumiał ,a Koke z Cesciem by nieźle wymiatali. I skład kompletny.

0

W razie odejścia Alvesa ,Montoya nie da radę grać co mecz. Adriano to jednak LO i niech tak zostanie.

0

Ja tylko podaje co bym chciał ,wiem że się to nie spełni ,no chyba uda się z Ter Stegenem. Mówię ,że po prostu nie chcę Luiza ,po co znowu się z CFC męczyć. Marzyć to jeszcze nie grzech.

0

Ter Stegen - OK ,bardzo dobry ruch ,bramkarza mamy na lata i to bardzo dobrego
David Luiz - Nie za bardzo ,nie chodzi nawet jaki z niego stoper ale kogoś młodszego i solidnego ŚO ,26 lat to niezbyt przyszłościowy transfer. Może właśnie Inigo Martinez ale mój faworyt Hummels.
Gundogan - Spoko ,chciałbym wzmocnić pomoc ale czemu Gundogan? Nie lepiej Koke albo kogoś bardziej obiecującego np. Oliver Torres.

Chciałbym : Ter Stegen ,Hummels / Inigo Martinez ,Oliver Torres. Co do pomocy to jest bogactwo : Denis Suarez ,Sergi Roberto ,Rafinha ,po co Gundogan miałby ich blokować.

0

Po ostatniej manicie ,fajnie jakby znowu zgarnęli 3 punkty. Niech zagra Adama ,ostatnio błyszczał !

0

Podobało mi się zachowanie Leo po kontuzji Neymara ,gdy on jeszcze leżał obok bramki Messi najdłużej z naszych wszystkich graczy był przy Brazylijczyku ,próbował się dowiedzieć co się stało ,próbował go pocieszyć. I pomyśleć ,że ludzie szukali w nich konfliktu a obaj widać ,że się szanują i lubią. Szkoda ,że stanem bez kontuzji nie mogliśmy się cieszyć za długo ,z ATM już Iniesta ,teraz Ney...żeby wszyscy na City byli gotowi a będzie dobrze.

0

Getafe za prąd nie zapłaciło..

0

Staw skokowy ,zna się ktoś na tym? mniej więcej jak długo?

0

Szkoda Neymara ,oby to nic poważnego..

0

Oficjalna.

0

Skład Barcy na Getafe: Pinto - Alves Bartra Puyol Adriano - Cesc Song Sergi Roberto - Tello Messi Neymar --- 11 stka

0

Bo to test na wytrwałość fanów :D ,cóż rano trzeba wstać ,nie ma łatwo ale czego się do Barcy nie robi :) Jeszcze jak zagra Ney i Leo od początku to będzie na co patrzeć. Nie raz już mi się o takiej porze zdrzemnie na meczu ale to tak na pare minut :D

0

Chciałbym go ale nie za taki hajs ,za to możnaby się postarać o Hummelsa czy Inigo Martineza. Ten drugi ma klauzulę 30 mln i z repry się dobrze zna z Bartrą ,razem tworzyli niezły duet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?