LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z transferami to nieraz piszą takie głupoty ,że głowa mała. A co do składów to masz rację ,ja uważam że Martino wstaje rano kupuję prasę : Mundo Deportivo i Sport ,czyta jakie składy proponują i wybiera ten ,który mu bardziej odpowiada. To jak trafne są składy katalońskich gazet to jest niemożliwe ,musi być jakiś kontakt albo zmowa.
0
No to chyba wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Może pisze pochopnie ale jak trener o czymś takim mówi i jest pewne że MÓWIŁ coś takiego ,to coś jest na rzeczy a szkoleniowiec wie coś więcej niż Mundo Deportivo. Spodziewam się Ter Stegena i się z tego cieszę.
0
Nie ma nad czym płakać ,my nie potrzebujemy narwańców. Taki szczyl a chciałby grać w pierwszej drużynie tyle co Messi. Niech gdzieś idzie ,może spokornieje. Niebywale wielki talent ale charakter nie według La Masii. Czasami nie wszystko idzie w parze np. Ibra.
0
Żebyś się pytał....
0
Ja również życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom ,łączy nas Barca i niech tak będzie na zawsze. Niech się wam darzy ,mnoży i pomnaża. Rodzinnej atmosfery ,dużo prezentów ,dobrego karpia i spełnienia marzeń - tego wam osobiście życzę. A jeśli chodzi o pasję to jak sobie tak wam życzę by Barca kupiła stoper/stoperów i solidnego zastępcę VV. A tu taki filmik z życzeniami od zawodników.
0
To z nami tym bardziej powinni zagrać :D . Nas w rankingu wyprzedza Gabon.
0
Hahahah dobre. Najlepsze : "Powiedz dlaczego powinniśmy cię zatrudnić ? - Nie gram na środku obrony - Zatrudniony. Na górze napis FC Barcelona. Trafili w sedno :D
0
Czemu takie mniejsze teraz te okładki?
0
słyszeliście o tym pechowym zdjęciu Tello z Pedro ,patrzcie na drugi plan....http://www.barca.pl/wiadomosc/wpadka-tello-po-meczu-z-getafe-8317\
Pytanie brzmi : kto to?
0
3:2 serio.. szkoda Valenci
0
Fakt ,a PSG by nam go wypuściło ale oczywiście po co... no i mamy ..a teraz Sakho by ładnie wymiatał z Bartrą na środku. A co sądzisz o Balancie ,gra w River Plate (wiem) ale ma wielki talent i tak samo jak Neymar (był) jest niewiadomą. Nie kosztował by za dużo ,do 15 mln euro ,a tak samo jak nasza "11" mógłby się okazać strzałem w dziesiątke. Ma 180 cm wzrostu (wieżą nie jest) ale i tak jest wyższy od Masche czy Puyola. Jest to realny transfer ,kluby z Argentyny za pare milionów euro dałyby się pochlastać. Interesuje się nim już Porto ,Monaco i wiele innych klubów. Zrobią z niego świetnego stopera ,a my będziemy sobie potem pluć w brodę. Od razu mówię ,że Mangala ,Vertonghen ,Luiz ,Silva i inne gwiazdy nie są w naszym zasięgu. Kupmy kogoś przyszłościowego ,kogoś do pary z Bartrą. Szkoda ,że nie kupiliśmy Marquinhosa z Romy ,teraz w P$G wycina aż miło..
0
Nie ma na co liczyć ,ale jeżeli już to marzę o Balancie.
0
Roberto - ogólnie słabo ale potem coraz lepiej ,masa niecelnych podać ,należy mu wybaczyć
Alexis - walecznie ,odważnie ,angażował się w ataku ale miał dzisiaj trochę pecha ,ogólnie występ na + ,był jak zwykle aktywny.
0
kto wykonuje?
0
Yeah !!
0
Dani i jego centry ,materiał na komedie
0
Dzięki
0
Da ktoś streama bo mnie z futbol hd wywalili ,pliss
0
Busi co ty odwalasz?
0
Pedro ,nie spodziewałem się
0
Szkoda liczyłem na 3:0
0
Gdzie był Alves ,wasz idol ... amator ,pierwszy skład dla Montoyi i wbijam w hejterów i fanboyi Daniego to co on robi to jest komedia
0
Alves daje popis ,Montoya >>>>Alves
0
Człowiek instytucja w Chile. Więcej takich osobowości :)
0
Dobrze ,że chociaż matka się na nim poznała. Pokaż to na rm.pl ,może przejrzą na oczy :)
0
Ah ta Marca ,podniecają się że Atletico jest aktualnie liderem ,bo Real jest trzeci ,jak by się zamienili miejscami głowę daję ,że nie wspomnieli by o Atletico ,niby mówią że jedno miasto i w ogóle ...ale tak na prawdę to chcą "uderzyć" tylko w nas. Jak nie idzie jednym to będą nam kreować drugiego przeciwnika ale po co? Głupio jest pisać o ATM jako liderze gdy jeszcze my nie graliśmy.
0
Cesc chyba znowu zagra w ataku :/ a co do Dongou to to może być za duży rozmiar kapelusza jak na razie. Na Getafe muszą zagrać bardziej doświadczeni zawodnicy ale przy pewnym wyniku niech zagra jak najbardziej. To ważny mecz ,wbrew pozorom.
0
Dokładnie ;D
0
Szkoda mi tego Jeffrena ,chłopak tak się zapowiadał ,a się nawet do rezerw teraz nie łapie ,cóż jestem mu wdzięczny za bramkę na 5:0 z Realem ,nigdy nie zapomnę :)
0
Catal901 i Anty Titek ,apeluję o pokój ,to na prawde nie ma sensu. Macie inne opinie i koniec ,nie ma po co się dalej kłócić. Jeżeli taką frajdę sprawia wam przekomarzanie się o byle co to piszcie sobie na privie ,po co zaśmiecać ten news. Peace ! :)