0

Alba !?!

0

Pedro !?!

0

stawiałem że bedzie 2:0 ale niestety

0

Przegramy nie?

0

Ja nie wierze ale wstyd !

0

Zakład że wyjdą?

0

Jedno jest pewne....zapowiadają nam się ciekawe i emocjonujące MŚ :)

0

W zimie jak kupią Balantę to będę szczęśliwy ,a tego Luiza i w ogóle Chelsea zostawmy w spokoju ,z nimi negocjacje to strata czasu...

0

Kupić. Dzisiaj jest za 10 milionów euro ,"jutro" będzie za 50.... Warto zaryzykować. Jest z niego dobry stoper jak na jego wiek ,w przypadku jak się by u nas nie sprawdził wypożyczyłbym go do innego klubu z Europy. Oby do nas doszedł ,jestem pewien ,że para Balanta - Bartra będzie lepsza od Masche - Pique , może się okazać ,że taki "no name" będzie grał lepiej od nie jednego piłkarskiego celebryty jak nasz pan "waka waka". Montoya - Balanta - Bartra - Alba ,to byłoby moje najlepsze zestawienie defensywne ,wszyscy młodzi i spragnieni gry ,tylko zgranie i byłoby fantastycznie. Jestem jak najbardziej na tak.

0

Lukaku to już świetny napadzior ,a ma tylko 20 lat! Co do jego pozycji jakby do nas dołączył to albo dać Messiego na prawe skrzydło albo właśnie usadzić tam Romelu ,który jest lewonożny więc mógłby wkręcać ale....marzenia ściętej głowy. Szkoda bo to coś czuję będzie za pare lat najlepszy napastnik świata ,ale jest szansa że może do nas dojść ,bo coś się ostatnio z Mou pokłócił i nie wyklucza transferu ,a wtedy na CFC będzie presja transferu jak PSG z Sakho. Kupić go ,kupić i jeszcze raz kupić ,pisałem jeszcze nawet dzisiaj przed tym newsem że Romelu to powinien być nasz cel.

0

Bramkarz :Ter Stegen . Stoper jeden : Balanta ( typ - młody talent zastępujący nam Puyola) ,Stoper dwa - Hummels albo Subotić ( typ - młody ale doświadczony ,transfer na lata i od razu trafia do pierwszej 11stki) ,Pomocnik - Oliver Torres / Koke / Gundogan (typ - ktoś kto zagra z Ceskiem ,bo Xavi i Iniesta się kończą ,pomocnik do podstawowej 11stki). Napastnik : Lukaku (typ: właściwie to uważam to za mało potrzebny transfer ale jak już to ktoś wysoki z dobrym strzałem ,dosyć młody). Boczny obrońca : Danilo z Porto (typ: odmłodzony Alves) Pozatym Sergi Roberto wypożyczenie ,Pedro out ,Alves out. Trzeba wyłożyć sporo kasy żeby kadra się odmłodziła i nabrała blasku co kiedyś. Jeśli macie inne propozycje to napiszcie.

0

Zgadzam się w 100 %. Barcie potrzebny solidny remont.

0

No i po co ma się narażać w takich "głupich" meczach. Raz mówią ,że zagra dopiero na początku stycznia ,teraz koniec grudnia. Leo daj sobie na wstrzymanie ,wróć w takim momencie że poczujesz się NA PRAWDĘ dobrze. Zamknijmy historię kontuzji mięśnia dwugłowego raz na zawsze.

0

Dlatego Barca musi kupić stopera czy im się to podoba czy nie. Pamiętam jak mówili że w zimowym okienku może kogoś zakupią jak poważną kontuzję załapie jakiś stoper . Jeżeli to prawda to nie ma innego wyjścia jak bezzwłoczne kupno ,na teraz chciałbym Balantę z River Plate ,a w lecie może Hummels albo inny. Co jak co ale problem ze środkiem obrony trzeba zażegnać raz na zawsze i kupić nawet dwóch stoperów.

0

Jak tylko przeczytałem tytuł tego newsa to pomyślałem sobie : o nie ! znowu się zaczyna....
P.S - dajmy se z nim spokój ,kupmy kogoś o podobnym charakterze co Bartra czyli młody,wyskoki ,gniewny i coś z niego może wyrosnąć. Dość gotowych towarów jak Hummels czy Luiz. Szukajmy głębiej ,w takich rejonach jak Balanta ,Doria czy Kurt Zouma ,a będzie to przyszłościowy ruch. Powinniśmy kupić ze dwóch stoperów : jeden do podstawowego składu ,a drugi za Puyola i będzie gites.

0

w głosowaniu jest błąd ,nie "Marc Montoya" tylko Martin Montoya **

0

Nareszcie zmiana bo myślałem że za trenera mamy Smudę.

0

szkoda że im nie dojebali ,może by dostali nauczkę.

0

jeszcze więcej brazyliany dajcie ,co za ułomy !...

0

obniżyć pensje kutasom to zaraz bedom grać

0

Messi by to strzelił

0

co oni robią ?????

0

Miała być "reakcja" a jest ...

0

Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj marzę o manicie :) To byłaby rekompensata za Ajax.

0

Niech Sergi Roberto zagra 90 minut ,nie żebym był jakimś jego fanem ale on będzie ciągnął grę , bo na "dynamikę" gry Xaviego to ja już patrzeć nie mogę ,a ten młody chłopak każdą minutę weźmie z pocałowaniem ręki. Otwórzmy oczy jak Barca grała w 2008/2009 czy w 2010/2011 ,wtedy graliśmy szybko ,obrońcy nie umieli nas upilnować bo zmienialiśmy szybko pozycję ,były szybkie klepki i w ogóle jak maszyna ,a teraz ? Gramy jakoś ociężale ,bez polotu ,taki Leo już nawet boi się wyjść na prostopadłe podanie. Maszerowanie na boisku to nie był nasz znak rozpoznawczy jak teraz. Zdaję sobie sprawę ,że nasz Generał miał spory udział w naszych sukcesach ale na dzień dzisiejszy on "zaciąga nam hamulec" jest jak " kotwica w naszym statku". Trudno ,tak o nim mówić ale gdy gra Fabs to tak jakby ktoś wybudził ich z hipnozy. Potężna różnica w kreowaniu akcji.

0

Jak grał Dongou albo Bagnack ? Wie ktoś co z Denisem Suarezem ?

0

Po co Reina? To już lepszych od niego mamy nawet w naszej polskiej kadrze. Taki stary dziad niech zostanie w Napoli ,ja go nie chce ,jest słabym bramkarzem. VV nakrywa go czapką i pozatym nie wierze aby godził się wiecznie grzać ławę jak podstawowym będzie Ter Stegen ,już wolę Masipa albo Pinto. Chcemy go tylko dlatego ,że to nasz wychowanek ,nieporozumienie.

0

Reus to świetny zawodnik ,ale nie jestem pewien czy by się u nas sprawdził ,wielcy gracze BVB nie mieli łatwo gdzie indziej np. Sahin w Realu czy Kagawa w Manu. Nie wiem jak by było z Reusem ale on mi bardziej przypomina napastnika niż pomocnika ,a my musimy szukać wzmocnienia środka pola albo dać grać Roberto ,za Xaviego jest Cesc ,ale za Iniestę już zastępcy nie ma i to jest problem. Reus ma klauzulę 35 mln euro ,myślę że byłoby to w naszym zasięgu ,tylko najbardziej do remontu jest bramka i obrona ,a potem pomoc. Ataku nie ruszajmy ,jest najlepszy w Europie. Nie chodzi o to czy Marco chciałby do nas dojść i czy BVB jest od nas lepsze. Uważam ,że w starciu z Dortmundem mielibyśmy szansę wygrać ,a może lepiej zainwestować w młodych ,przyszłościowych graczy jak Oliver Torres kupić i wypożyczyć do klubu gdzie grałby każdy mecz ,w ATM już nawet mało gra ,a co dopiero u nas ale chłopak ma papiery na granie i trzeba go chociaż zarezerwować (pierwokup). Podoba mi się polityka Chelsea ,oni kupują i wypożyczają a potem dostają gotowych graczy jak np. Courtois. A co do obrony to przydałby się stoper do pary z Bartrą i jednego PO za Alvesa chyba że stawiamy na Montoyę ,w którego osobiście wierzę. Ja w zimie kupiłbym Balantę ,biją się o niego wielkie kluby Europy ,a jak by się zgrał z Marciem to byśmy mieli kapitalny środek obrony ,jeszcze jaki młody ,wtedy Masche i Pique poczuli by zapach ławki i może dowiedzieliby się co to konkurencja. Ameryka Płd to zatrzęsienie talentów i tam możemy się kierować.

0

Wiesz gdzie wyłącza się caps locka?

0

Bramkarze : Ter Stegen i Rulli (nie lubie Reiny ,ponadto wątpie aby chciał być na ławce co mecz ,może przecież rezerwowym być Masip albo Oier ,jest jeszcze Pinto.
Obrońca : Hummels albo N'Koulou
Pomocnik : Oliver Torres (uzyskać chociaż pierwokup ,bo teraz nie pogra) albo jakiś z "promocji" któremu kończy się kontrakt np. Gundogan. I mamy wtedy skład kompletny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?