LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się ,Madryt nam wypomina niby aktorzenie Neymara ale na nurkowanie Ronaldo to nie raczą spojrzeć. Aż szkoda na takie coś patrzeć ,chłop jak dąb ,mocny ,wysoki a po twardszym kontakcie z rywalem pada jak rażony piorunem ,co jak co ale Kryśka to symulant jakich mało ,świetny piłkarz ale zachowuje się jak panienka.
0
Może warto zaryzykować? Sam nie wiem ,zdania są podzielone. Ja chyba bym go kupił bo jak się sprawdzi to będzie dobrze ,a jak nie wypali to można go gdzieś wypożyczyć ,chłopak ma 20 lat ,przypatrzcie się czy jak teraz taki klasowy stoper grał świetnie w wieku 20 lat ,żaden a możemy zrobić ineteres życia. Nie każdy w Europie wystrzelił ,a stawiać na Amerykę Płd nie jest głupio np. Lucas Moura z PSG czy Oscar z Chelsea.
0
0
Jedziecie tego Montoyę jakby nam mecze przegrywał ,przypatrzcie się grze Alvesa ,toż to powinno być karalne ,on gra jakby miał IQ na poziomie kamieni ,dobrze wie ,że mamy w ataku niskich zawodników ,a on wiecznie dośrodkowuje ale to jeszcze nic ,jakby te centry były celne to ok ale one są nieprzemyślane i bez sensu, najgorsze jest to ,że ja stawiam że znowu coś spartoli i się zgadza. Dani to na prawdę słaby gracz ,nie wiem jak to opisać ale on zawsze miał problemy z podaniami nawet po ziemi ,jak on kopie piłke to ja się boje ,to samo przyjęcie ,no chyba mu butaprenu trzeba na nogi nakleić żeby ta piłka się od niego nie odbijała. Podkreślam też "kreatywność" Alvesa ,gdzie jak nie ma Messiego i Neymara to on nie ma komu podać ,no jak dziecko we mgle ,zero pomysłu. Ja wiem ,że każda drużyna ma swojego lidera i na niego się gra ale Dani to aż do przesady ,wymieni z Loe już 3 podania ,Messi chce się pozbyć piłki a on i tak mu odegra ,nie dość że w obronie jest fatalny to i w ataku komiczny. Montoya chociaż w obronie pewniejszy ,on się może rozwinąć a Alves już nie. W takim klubie jak my wystarczy jeden ofensywny boczny obrońca a jest nim Jordi Alba ,więc nie róbmy z nich skrzydłowych. Przypatrzcie się jak sumiennie grał Adriano a jak bezmyślnie Alves. Może jestem antyfanem Daniego ale nie znoszę patrzeć na jego fatalną grę.
0
Adriano!!
0
ja nie wierze..
0
Na razie idzie jak po gruzie ,właściwie to można się było tego spodziewać. Chciałbym zobaczyć Tello i Roberto oczywiście przy pewnym wyniku ,Cristian mógłby trochę pokąsić obronę Milanu ,a Sergi po prostu nie spiszę się gorzej od Iniesty czy Xaviego.
0
ja się pytam gdzie był Alves ,gdzie powinien być prawy obrońca ?
0
Alves no przechodzisz samego siebie
0
Masche - bez komentarza
0
Alves i jego "wspaniałe" centry co za typ ,on nie umie podać celnie w ogóle.
0
Mówcie co chcecie ,jedziecie tego Montoye jak traktor po gnoju ale Alves to jest jeszcze gorszy ,więc wolałbym Martina ,który się jeszcze może rozwinąć a nie na pana Daniego "trybuny".
0
Jakbym widział mecz na San Siro z zeszłego sezonu ,no normalnie deja vu
0
brawa dla obrony ,normalnie podwyżka
0
Ja się trochę boje ,że Tata może wpuścić na GD Pedro ,czego bym nie chciał...
0
Bardzo optymistycznie patrzę na przyszłość ,mieliśmy wiele świetnych generacji jak 87 (Messi ,Pique ,Pedro ,Cesc) ,a ta nie zapowiada się gorzej. Cieszy mnie ,że mamy zaplecze młodzików ,którzy po prostu są naszą przyszłością ,inne kluby mają nam czego zazdrościć ,jestem dumny z Juvenilu!
0
Znowu Busquets? Dajcie żyć ,znając życie to i w Gran Derbi zagra ,a Song na te dwa zespoły jest właśnie bardzo potrzebny. Zastanawiam się jak powinna wyglądać obrona na ten mecz ,chciałbym Bartrę aby miał niezły sprawdzian ,z drugiej strony chciałbym go na mecz z Realem , na dzisiejszy mecz chciałbym duet Puyol - Masche ,choć wiem że Carles jest w takim wieku ,że co meczu grać nie może ale po prostu Pique i Bartrę chciałbym w gazie na Real gdzie wzrost jest bardzo potrzebny ,no i Song w El Clasico też by był przydatny.
0
Marc to nasze odkrycie tego sezonu ,niech się rozwija ,trzymam za niego kciuki. Nawet jeśli nie sprawdzi się w meczu o stawkę to i tak zapamiętam go z meczu z Celticiem ,Almerią ,Sociedad - te mecze stanowią dla mnie odniesienie do Bartry ,że potrafi. Ja w niego wierzę ,niech tylko utrzyma ten poziom ,to jest moje życzenie.
0
Do meczu jeszcze 3 dni ,a oni sobie już składy wymyślają....co za typy...
0
Chyba TVP ma jeszcze ważną umowę.
0
Pedro ty z pewnością zasługujesz na więcej ale chyba krytyki i minut na ławce.
0
Nie bądźmy tacy pewni ,ostatnie El Clasica do nich kończyły się lepiej.
0
Dlaczego nie stawiamy na Sergiego Roberto ,gość ma 21 lat ,jest w pierwszej drużynie ,awansował w dosyć późnym wieku ,jest świetnym pomocnikiem i to ostatni dzwonek by z niego wyrósł klasowy gracz. 21 lat ? w tym samym wieku jest Neymar a jak wymiata ,chodzi o to że kiedyś jak zaczynali Xavi i Iniesta to były większe szanse na grę, bo nie było aż tyle gwiazd ,teraz taki Roberto ma tragicznie małe szanse przebicia. Pomocy jednak trochę brakuje ,Xavi i Iniesta już są starzy ,jedynie że jest Cesc ale w takim razie niech gra częściej z Sergim bo to przyszłość ,albo kupujemy albo wprowadzamy.
0
Cała nasza drużyna h**ja grała taka prawda ,a ja się tylko wk***wiałem ,byłem przed monitorem niczym Kamil Steinbach a i tak nic nie pomogło.
0
mało czasu...
0
Kurde ostatni dzwonek by strzelić.
0
Cesc ...
0
Wpuścić Tello za Pedro ,gdzie Ney wszedłby na środek ,Cesc na pomoc i niech wejdzie jeszcze Roberto ,potem Messi
0
ahhh Bartra ,dobrze się znalazł
0
Montoya jest na prawde lepszy od Alvesa ,jego centry są celniejsze i nie jest tak nieodpowiedzialny w obronie ,dośrodkowanie Alvesa to zazwyczaj piłka na trybunach ,nie wiem co w nim Tata widzi.