0

Zna ktoś już oficjalne jedenastki na mecz ? Szukam ale nie mogę znaleźć. Godzina do meczu także powinny już być.

0

Jeżeli dzisiaj nie zagra Song to będzie to dla mnie głupota ,bo właśnie po to go sprowadziliśmy żeby grał z drużynami grającymi bardzo fizyczny futbol. Alex dobrze zna co to wyspiarska gra i na pewno się dobrze sprawdzi ,bo nigdy nie przypominam sobie żeby nas zawiódł ,koleś trzyma fason i nie popełnia głupich błędów. W zeszłym sezonie w meczu z Celticiem też właśnie na wyjeździe zagrał cały mecz. Dla mnie jest na równi z Busquetsem tylko że każdy z nich ma inną charakterystykę i sprawuje się lepiej w pewnych aspektach. Mamy na tą pozycję dwóch świetnych graczy i oby dwaj powinni grać po tyle samo.

0

Sądzę ,że możemy zagrać jak z Rayo ,takie drużyny wiecznie się bronią a gdy my dajemy sobie im trochę pograć to mamy szanse przejąć piłkę i zagrać kontrę - to nasz sposób na autobusy. Nie ważne w jakim stylu ,ważne żeby wygrać ,a u nich zawsze się ciężko gra ,kibice tam wygrywają im mecze ,doping nieporównywalny z naszym. W zeszłym sezonie mieliśmy bodajże posiadanie piłki 89 do 11 % i przegraliśmy 2:1 ,a więc liczy się wynik. Tata już jakoś musi sobie poradzić i tak robi według mnie więcej niż Tito.

0

Racja co do PL ,i co do Roberto ale wielka szkoda ,że nie mamy pierwokupu Olivera ,bo wiem że mamy prawo pierwokupu do dwóch graczy Atletico (nie pamiętam nazwisk ,ale to bonus za Ville) i szkoda że nie jest to Oliver bo nie mam nic przeciwko żeby go kupić i wypożyczyć (zostawić) w Atletico lub mieć pierwokup i niech sobie tam gra ,a każdy kto będzie chciał go kupić najpierw będzie się musiał nas pytać.

0

MarioVeB!
Nie wiem czy mnie pamiętasz ale bardzo często mieliśmy różne zdania i często wymienialiśmy się poglądami. Ja bardzo często wypowiadałem się pesymistycznie o naszej pomocy ,a ty wtedy bardzo często odpowiadałeś na moje posty. Choćby wczoraj zarzuciłeś mi czy przeczytałem news o kontuzji Neymara ,który sam wstawiłęm. Teraz żeby przejść do meritum sprawy: masz rację ,zgadzam się z tobą ,nie mam zarzutów czy jakieś inne "ale". Choć sądzę ,że taki Oliver Torres - przyszłość hiszpańskiej piłki akurat mogłaby do nas trafić ,nie mówię że u nas grałby każdy mecz bo nawet w Atleti nie gra często ale wypożyczenie mogłoby go rozwinąć i stałby się genialnym pomocnikiem ,bo właśnie w Atleti dużo szans na grę również nie ma także obrona ,bramkarz i Oliver to powinny być priorytety ,myślmy przyszłościowo. A co do Sergiego Roberto to przyznaj MarioVeB! ,że na trybunach czy na ławce to on lepszy się nie stanie ,a szkoda bo koleś ma papiery na granie.
P.S - w Premier League to by sobie nie pograł ,nie każdy się tam sprawdza specyficzna liga i zbyt siłowa jak na Roberto (patrz Kagawa). Niech u nas zostanie. Czekam na odpowiedź....

0

Jak zwykle szukają sensacji ,w meczu są nerwy ,emocje i nie raz zdarza się coś powiedzieć ale to nie znaczy od razu jakiś konflikt.

0

Prawda jest taka że wolę jego niż Dos Santosa ale co mnie boli to że my powinniśmy mieć piłkarzy już z wyrobioną marką na pomocy ,a nie Sergi Roberto. Powinniśmy zrozumieć że warto stawiać na wychowanków ale nie każdy rodzi się Xavim i Iniestą. Oni już potrzebują zastępców bo są wiekowi. Ok ,jest Cesc ale kto dalej? Trzeba budować nowy kosmiczny duet, Cesc-- ?.Obrona najbardziej kuleje ale uświadommy sobie że pomoc też różowo nie wygląda. Chciałbym aby doszedł jakiś nowy pomocnik ,za rok przyjdzie Denis Suarez z Barcy B ,nie obserwuję jego poczynań ,ale w City ładnie grał ,albo kupujemy młody talent (Oliver Torres) albo gotowy produkt (Gundogan czy Mata) ,chciałbym playmakera w przyszłym sezonie. Wyobraźcie sobie - Jest mecz półfinałowy załóżmy z Bayernem np. Xavi ma kontuzję ,a Iniesta jest zawieszony ,czy odważylibyście się wystawić w podstawowej jedenastce nieogranego Roberto czy Dos Santosa ? Ja nie za bardzo.

0

Święta prawda ,Real bez Ozila w pomocy traci jakieś 50%. Podobna sytuacja byłaby gdybyśmy sprzedali do Manu naszego lidera Cesca ,dawali sporo kasy ponoć nawet 45 mln euro ale dobrze zrobiliśmy że udało nam się go zatrzymać. Wyobraża sobie ktoś pomoc bez Fabregasa ,a ze słabym i wolnym Xavim i bez formy Iniestą? Ja nie ,tak samo z Realem ,niby jest Modrić i Isco ale Ozil ich według mnie przewyższa.

0

1:0 dla ATM strzelił Diego Costa

0

Koniec.

0

Tello ,nie wierze w niego...

0

Wpuścić Songa może trochę uspokoji grę.

0

Nie no dla mnie Bartra podstawowy stoper

0

No Adriano na niego można liczyć :)

0

Czemu za Messiego nie wszedł Tello ,aż się prosi aby ktoś pociągnął skrzydłem.

0

Zszedł Messi i od razu gra siadła.

0

ja nie mogę kontuzja

0

Messi i wszystko jasne !

0

Z City to pojechałeś po bandzie .... przecież oni to jeszcze większe jeźdzce bez głowy niż Chelsea ,niby potrafią wygrać z Manu 4:1 ,ale potrafią przegrać np. 0:1 z Wigan. To drużyna nie potrafiąca utrzymać swojego poziomu. Z biedą wygrali z Victorią Pilzno niby 3:0 ale wynik nie oddaje tego meczu. Co do BVB i Bayernu to zgoda.

0

O co Ci chodzi przecież napisałem ,że NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie zagra ,nie powiedziałem że na 100% ,a pozatym to co z tego że wstawiam newsy ,skoro nie ma ich jeszcze na tej stronie to czemu się mam nimi z wami nie podzielić ,odróżniaj uraz od kontuzji ,Neymar narzeka na ból kostki i decyzję o jego grze podejmie trener ,nie napisałem niczego niezgodnego z prawdą. Pozdro.

0

Poza tematem : Neymar dostał urazu kostki na treningu ,najprawdopodobniej dzisiaj nie zagra. http://www.barca.pl/wiadomosc/uraz-neymara-na-treningu-6751

0

Ja bym Atletico nie skreślał ,kto by powiedział ,że w finale Copa del Rey ,u siebie Real nie wygra? Szanse na to są takie same jak dziś ,właściwie jest tylko jedna różnica ,że w Atletico nie ma już Falcao ,ale jest za to Villa. Jedno jest pewne - możemy się spodziewać ciekawego meczu. Po tym co Real grał z Villarealem czy Elche (benjaminki) nie jestem pewien niczego ,ważne żebyśmy pewnie wygrali z Almerią.

0

Fajnie jakby Bartra i Montoya dostali minuty ,bo potrzeba im więcej ogrania. Dobrze by było gdyby Naymar odpoczoł ,a za niego na lewą stronę wszedł Tello. Za Alexisa mógłby zagrać Pedro ,nie że niby ma "formę" ale Sanchezowi krótka przerwa wyszłaby na dobre.

0

Podoba mi się to ,nie ma gwiazdorzenia .Tata nie boi się podjąć odważnej decyzji i tym mi bardzo imponuje!

0

Pique ma fajne ochraniacze z Rolling Stonesów :D

0

Deco to świetny człowiek dla Barcy ,bardzo zasłużony nie tylko pod względem piłkarskim ale mało kto wie ,że to właśnie on i Ronaldinho najbardziej wprowadzali i oswajali Messiego w pierwszej drużynie. Fajnie by było zobaczyć takich graczy jak : Ronaldinho ,Deco ,Henry ,Eto'o ,Milito ,Saviola ,Thuram ,Zambrotta ,Hleb ,Marquez jeszcze raz. Ahhh wspomnienia :)

0

Alexis ku.. jego mać

0

Pique jakiego on ma skilla !

0

Bartra - przykład że nie powinniśmy używać stereotypów

0

Pedro ahhh ale piękna akcja !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?