LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech z Elche zagra VV ,a z Getafe Pinto. Messi dobrze by było jakby wszedł na ostatnie 15 - 20 minut żeby się ograł na ATM ,a w CdR niech zagra 1 połowę. Musimy go szanować na Vincente Calderon ,tam Victor i Leo będą kluczowi.
0
Widzieliście to ??? Ależ to zrobił Leo!!
0
W 2014 liczymy na więcej :D !
0
Też takich ludzi nie rozumiem....ale cóż ,musimy to znosić. To jest nienormalne ,że ludzią jeszcze w niego wątpią ,mówią ,że się "SKOŃCZYŁ" i najlepiej go sprzedać ,bo jeszcze można na nim zarobić (twierdzenie naszego kumpla Mikiego) wtedy mi normalnie ciśnienie skacze .... facet w pojedynkę nam mecze wygrywał ,nawet z kontuzją a znajdzie się taki który powie że jest już niepotrzebny. To że jest mu teraz nie dane grać przez nieszczęsne urazy to nie znaczy że mamy się go pozbyć. Wszyscy są przeciwko niemu i prawdziwi cules powinni go wspierać a nie poniżać. Już nie wiem jak nazwać ludzi ,którzy piszą ,że niby Leo się "szanuje na MŚ ,a Barce olewa" no comment...Człowiek diament ,instytucja i takie opinie też na pewno go bolą.
0
Do Don Corleone *
0
Pięknie to ująłeś. Na Neymara przyjdzie czas ,ale moim idolem jest Leo Messi - najlepszy piłkarz na świecie i denerwuje mnie jak ujmuje się mu zasługi i normalnie się o nim ZAPOMINA. Bez niego nic nie byłoby takie same ,a inni się zachowują jakby Barcelona zaczęła się od transferu Neya. Jestem pod wrażeniem jego gry ale uważam że do "Nadprzyrodzonego" (od ciebie :D) mu wiele brakuje. Leo to żywa legenda ,nie może być spychany na boczny tor. Jestem fanem Messiego ale i wielkim kibicem Barcy. Barca to Messi ,a Messi to Barca.
0
"Adaptacja Neymara" - pozdro dla wszystkich fanboyi Neya ,chyba jemu kibicujecie a nie Barcelonie ,lubie go ale to już przesada. Podsumowanie całego roku ,wygraliśmy w nim np.ligę ,niezapomniany rewanż z Milanem ale ci dadzą "adaptację Neymara" ,wszystko się kręci wokół gościa który jest z nami pół roku....paranoja. Ludzie ,ogar ,on jest świetny ale te głosowania np. na najlepszego napastnika i jak ja widze ile ma Neymar no to... ile Leo meczów nam wygrywał a ile on...Krótka pamięć.
0
W takich momentach bardzo chcę by Sport był wiarygodnym źródłem...
0
Czekam już tylko na oficjalne info :)
0
Fajnie by było jakby to z Ter Stegenem to była prawda.
0
Dokładnie. Balanta + Hummels i środek obrony zabezpieczony.
0
Za 50 mln euro to my mamy Mangalę :P
0
Manita - oczywiście dla Katalonii :D
0
Zawsze mi bardziej pasował do Premier League niż do La Liga. Jest Deulofeu więc o atak nie ma się czego bać :) Nie jestem za tym by sprowadzać "Larssona" ,wolę stawiać czasem na Dongou.
0
W głosowaniu ścignął Tello ale i tak wolałbym jakby go sprzedali ,Tata nie wiąże z nim nadziei. Wie ktoś coś o tym Manquillo ,dobry jest??
0
Niech wrócą cali i zdrowi ,bo przez takie meczyki można urazu złapać ,a nasz Adriano jest dosyć kontuzjogenny.
0
Miki ,spoko ,nawet dobrze mówisz tylko tu się oczekuje że nawet jakbyśmy byli w lidze na 3 miejscu za np. takim Atletico to i tak trzeba sobie mówić ,że jesteśmy najlepszym zespołem na świecie. Więcej wiary w Barcę ,mało to było sensacji...jeżeli stare przysłowie mówi prawdę czyli "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" to w takim razie ,Athletic Bilbao jest od nas lepszy ,Atletico jest lepsze od Realu , Hertha Berlin jest lepsza od BVB ,Napoli jest lepsze od Arsenalu.... Podsumowania zostawmy sobie na maj/czerwiec. Może Kanonierzy wygrają w dwumeczu z Bayernem ,i nagle będzie szok! nie takie jaja się jeszcze w futbolu działy ,a Wenger wreszcie zbiera owoce swojej pracy. Ciekaw jestem czy wtedy Bayern byłby dla ciebie dalej najlepszym klubem na świecie?
0
Mówiąc o najlepszym klubie na świecie ,pomyliłeś Bayern z Barcą ale nie przejmuj się też na "b" więc i tak blisko byłeś.
0
Gazeta Sport i wszystko jasne :) Ter Stegen jest już z nami zgadany ,sam ich trener mówił ,dlaczego potwierdzenie w czerwcu/lipcu ,jak jemu się kończy kontrakt?? Mówil że kupimy go w zimie a zostanie wypożyczony do M'gladbach do czerwca. W takim razie w czerwcu/lipcu może do nas dojść za darmo ,a oni tego nie chcą bo zawsze w styczniu ileś hajsu za niego dostaną a tak by nic za niego nie dostali. Głupi coś tok myślenia tego Sportu.
0
Czy odejście Mourinho sprawiło, że szatnia Barçy odetchnęła?
Nie myślimy o tym.
Strasznie głupie pytanie ,co ma Mourinho nas przejmować ,kompletnie nas to nie obchodzi.
0
Dokładnie ,chciał wokół siebie zrobić szum. "Nie ważne jak o tobie piszą gazety ,ważne że w ogóle piszą" - święta prawda ,zyskał rozgłos i o to mu chodziło. Messi przekazał np. sporą sumę na UNICEF ostatnio i dopiero to wyszło na jaw podczas jego sprawy w sądzie i nikt do tej pory o tym nie wiedział. To też jest taktyka ,a CR7 lubi takie klimaty. Wy madridiści zawsze patrzycie w swoich różowych okularach i czarne zawsze będzie dla was białe. Pozdro.
0
Powiedziałem tylko że ważny jest charakter a nie że Za charakter... pozatym myślisz że jak dziennikarze non stop nawijają na temat ich działalności to podczas losowania nagle sobie zapomną ich uczynki? Chodziło mi tylko o to że takimi wypowiedziami nie przekona do siebie ludzi ,a ci co są za nim to nawet jak by zbeształ cały Real to i tak będą po jego stronie. Całe te ZP jest śmieszne ,jak bym mógł to bym przyznał je Suarezowi albo Ibrze.
0
Don ,może i masz rację. Tak jest się o coś pospinać ,wymiana opinii i w ogóle a te emocje są niepowtarzalne. Czym byłby futbol bez El Clasico ,niczym wigilia bez karpia. Byłoby zdecydowanie za nudno i zero konkurencji.
0
Chodziło mi o to ,że patrząc na ZP też ważny jest charakter. Całokształt piłkarza jest brany pod uwagę.
0
Ronaldo choćby za swój charakter nie powinien dostać tej nagrody ,ja wiem że to się nie ma do umiejętności piłkarskich ale piłkarz jak ten powinien się dobrze zachowywać ,tak ludzi do siebie nie przekona. Jeżeli taki jest i już się nie zmieni to nie musi swojego charakterku pokazywać na każdym kroku. Madrydyści na siłe próbują z niego zrobić dobrego człowieka ale nigdy nie rozdawał prezentów biednym dzieciom jak np. Alexis. Potrafi się tylko chwalić ,że jak jedzie samochodem to już nawet nie zwraca uwagę jakiej marki jest te auto. Szanuję go jako piłkarza ale w sposób jak celebruje swoje bramki ,jak wyraża swoją aż nadto pewność siebie , jak na siłe wymusza faule ,jak podkreśla swoją wyższość nad drużyna mnie delikatnie mówiąc irytuje. Wiem ,że Messi aniołkiem też nie jest ale pod tym względem jak i tym boiskowym prześciga go o kilka klas.
0
Miki ,dobrze gadasz. Leo się jednak szacunek należy ,ci co głosowali na Neymara to "fanboye" i tyle. Messi to nasz najlepszy napastnik.
0
Hah ,Cuenca za chwilę Pedro ścignie w głosowaniu ! Paranoja ,powiedzcie może ,że Afellay był najlepszy....pomyślcie trochę :D
0
Messi ,nie raz w tym roku ratował nam skórę. Wiem że teraz jest "Neymaromania" i wszyscy tylko się nim zachwycają ,a nie wiedzą kto to Leo ,to boli...Nie zapominajcie o hierarchi ,głos na Messiego.
0
Jeśli Deulofeu i Rafinha maja za rok stanowić o sile naszego zespołu to chyba Tello - out i Xavi - mniej minut albo Sergi Roberto - wypożyczenie. Ja uważam że skoro dobrze im tam idzie to niech tam jeszcze grają tak z sezon i jak już będą lepsi to niech do nas wrócą ,według mnie tam się bardziej rozwiną.
0
Chile to może być czarny koń tego mundialu ,może nie poza Alexisem nie ma tam gwiazd ale to bardzo zgrana i zorganizowana drużyna. Będę im kibicował !