0

Barca Pepa to apogeum naszej tiki taki ale nie możemy wiecznie porównywać tej drużyny od tej z 2008/2009 czy z 2010/2011. Czasy się zmieniają ,są inni zawodnicy ,starzy są coraz starsi.. itd. Uważam ,że Barca Taty Martino przy dobrych wzmocnieniach i dobrej taktyce jest w stanie osiągnąć to (chociaż przybliżyć się) co Pep osiągnął. Przede wszystkim OBRONA i BRAMKA ,od tego buduje się zespół. Może jakaś 9 tka? Chociaż uważam ,że nie jest to konieczne. Leo wróci i znowu będzie czarował a żal mi tych wszystkich którzy uważają ,że jeżeli przy niekorzystnym wyniku wyjdzie jakiś "Larsson" to na pewno odmieni wynik... Jeżeli Leo nie będzie łapał kontuzji to będzie grał każdy mecz ,a jak wiemy żeby dobrze grać trzeba mieć minuty ,przykład : Bartra ,Montoya (lepiej niż gdy grzali ławę) ,przykład braku minut : Tello. Dlatego uważam że jeżeli nasza 9 tka grałaby tyle co Cristian to jest to bez sensu. Minuty są potrzebne żeby mieć dobrą formę i zmieniać wynik ,a taki "joker" chyba przy Alexisie ,Neymarze ,Messim ,Pedro wiele nie pogra. Uważam ,że bardziej potrzebujemy pomocnika niż napastnika. Xavi i Andreas się starzeją i pozostaje nam tylko Fabs ,co jak co ale Sergi Roberto to jeszcze nie ten poziom ,więc może Oliver Torres ,Koke ,Gundogan ,ich powinniśmy obserwować. Uważam ,że Tata ma pomysł na tą drużynę.

0

Mam nadzieję ,że złapie tak dobrą formę jak przed kontuzją.

0

Prawda Marquinhos to perełka ,a Roma była nam go gotowa sprzedać ale cóż PSG jak zwykle wydało więcej hajsu i go mają ,a dzisiaj mógłby ładnie pykać z Bartrą. Żaden Luiz ,Silva ani Hummels ,to kto w takim razie? Ja uważam (nie wiem jak ty) że my potrzebujemy dwóch stoperów ,jeden za Puyola a drugi to pary z Bartrą/Pique. Wtedy byłoby spoko. Ja uważam że przede wszystkim powinniśmy kupić Balantę (za Puyola) i np. jeszcze Sakho (mało realne) ale ktoś w tym stylu. Na Vertonghena za późno ,na Mangalę nie ma szans. Może Inigo Martinez ,tylko że od niego lepszy już chyba Bartra. Może jak kupimy Balantę to nie będzie trzeba kupować drugiego. Masche chyba odejdzie do Napoli ,także według mnie dwóch stoperów obowiązkowo
1. Balanta
2.???(może Kurt Zouma albo N'Koulou)
Podaj swoje typy.

0

To kto? Chyba nie Luiz.

0

AHH gdybym miał mnóstwo kasy ,to chyba kupiłbym sobie cały sklep :D

0

Dobry jest??? Wiesz nie śledzę Villareal ,właściwie ma 23 lata ale ja chyba wolałbym Balantę z River Plate a latem sprzedać Masche i kupić Hummelsa

0

Wiesz ,ja Cię rozumiem. Ale uważam ,że taki Rafinha z powodzeniem może grać dalej w Celcie to samo Deulofeu ,niech tam grają ze dwa sezony albo dłużej ,tylko tam mogą dużo grać. Denis Suarez zapowiada się obiecująco ,oglądałem pare jego meczów w City i był tam głównym play makerem ,jeśli za rok dojdzie do pierwszej drużyny to pełniłby rolę Sergi Roberto ,a ja właśnie Sergiego chciałbym wypożyczyć ,albo Denisa ,bo będzie się marnował jeden kosztem drugiego. Problem bogactwa. Fajnie ,że chociaż młody Alcantara w Celcie wymiata i kreuje grę ,że hej!. Mamy już Roberto ,Suareza ,Rafinhę aż się prosi aby zakupić Olivera Torresa albo tego Halilovicia ,byłoby pięknie ,4 graczy na pomocy którzy tak świetnie rokują na przyszłość.
P.S - widziałeś kiedyś w akcji tego Halilivicia ??Opisz mi go, bo ja nie miałem okazji a jestem ciekaw jaki ma styl gry i kogo ci przypomina

0

Jak miałby trafić do Barcy B ,a na pewno tak by było to ten transfer nie ma sensu ,na potrzebny ktoś do pary z Cesciem ,ktoś do podstawowego składu.

0

Na pewno tyle nie jest wart ,ale cieszy sam fakt że szukamy kogoś za Xaviego ,sam osobiście wolałbym kupić Olivera Torresa ale ten chłopak może być na prawdę wielkim piłkarzem kto wie?? W takim razie Sergi Roberto na wypożyczenie. Może ten koleś chce po prostu nabić mu sławy i uznania. Nie chce mi się wierzyć ,żebyśmy za kogoś takiego dawali 15 mln euro ,tylko Oliver Torres albo Koke ,chociaż różnie się może potoczyć.

0

Teraz już tylko czekam na przedłużenie kontraktu z Bartrą :)

0

Bardzo dobry felieton ,zgadzam się z każdym zdaniem. Wszytkie "grzechy" Alvesa obnażyły się ,gdy odszedł Abi bo gdy Dani szusował po skrzydle Erik zawsze był bardziej z tyłu a teraz mamy dwóch harpaganów jak Jordi i Dani i tej obronie na bokach już nikogo nie ma. Dlatego ja sam wolę pare bocznych : Montoya i Alba. Jeżeli chodzi o stopera to ,niekoniecznie wzrost jest najważniejszy (np. Puyol) ,a waleczność i duch walki. Tarzan już chyba wie ,że nadchodzi jego koniec i musimy według mnie kupić z 2 stoperów żeby w końcu był spokój. Co do Xaviego też się zgadzam ,ostatnio Sergi Roberto pokazał że może z powodzeniem grać w lidze a Generał nie ma tego blasku ,jest wręcz naszym hamulcem. Albo postaramy się o "następcę" Creusa np. Oliver Torres (mój faworyt) czy Gundogan. Albo stawiamy na naszych (Rafinha ,Roberto ,Denis Suarez). Niestety latka lecą ,a my jakby ze składem stoimy w miejscu.

0

" Leo Messi już od wielu lat jest najlepszy, a teraz wygląda na to, że jak tylko dozna kontuzji lub pojawi się coś o nim, to musi być tym złym. W piłce nożnej, kiedy ktoś wiele razy był najlepszy, pojawia się tendencja, by mówić o nim negatywne rzeczy, a chwalić kogoś innego." ---> 100% prawdy ,każdy chce teraz wykorzystać absencję Messiego i naruszyć jego reputację. Totalnym nieporozumieniem jest to co zrobił Maradona ,właściwie "ojciec" Leo w profesjonalnym futbolu ,ja wiem że ktoś uważa że CR7 zasłużył bardziej na złotą piłkę ale to rodak i powinien być zawsze po jego stronie ,wyobrażacie sobie ,że taki Figo mówi że Leo zasługuję na tą nagrodę?? By go chyba w Portugalii i w Madrycie na dzień dobry zjedli...pamiętam co było jak Zidane faworyzował Riberyiego to zaraz mu to wybili z głowy. Nie rozumiem większości madridistów ,w zeszłym roku uważali ,że złota piłka nie powinna trafić do Messiego bo nie wygrał nic (tylko puchar króla) a Cris chociaż ligę. W tym roku Ronaldo nie wygrał nawet CdR ,Leo chociaż ligę ,więc ich tok rozumowania jest dla mnie niezrozumiały. Nie mam obsesji na punkcie tej nagrody ,niech wygra ją kto chce ale szum wokół całej gali jest niezdrowy i dla piłkarzy jak i dla kibiców. Gdyby Leo nie trapiły kontuzję ,to by się skończyła ta "propaganda Ronaldo" ,wszyscy w niego zwątpili i o nim zapomnieli a ,że w tym czasie CR grał bardzo dobrze to automatycznie szala opinii przeważyła na Portugalczyka ,nie dlatego że Leo grał źle tylko że PO PROSTU NIE GRAŁ. Niech się dzieje co chcę ale kto pobił rekord Gerda Mullera? Kto był królem strzelców ligi hiszpańskiej?? Dla mnie jak i dla wszystkich kibiców Barcy najlepszy jest Leo Messi. Koniec. Kropka.

0

Aguero będzie gotowy na mecze z nami ?

0

Wara od Montoyi. Nie miał w tej sytuacji komu podać ,bo Pedro był głęboko i na dodatek kryty ,jakby strzelał to byście mówili że miał podać itd...Gra według mnie solidnie i ładnie dośrodkował do Pedrito ,jest efektywniejszy od Alvesa. W tej sytuacji był za ostry kąt na strzał ,jedynie lewonożny mógłby spróbować wkręcić. A teraz mówię dla tych "normalnych" kibiców ,gdyby tak "zepsuł" tą sytuację Neymar nikt nic na niego by złego nie powiedział ale że to Martin to można po nim jeździć za byle co...

0

Spoko ,ale nigdy nie lubiłem jak Barca odpuszcza sobie mecz na wyjeździe ,bo mają rewanż na Camp Nou. Tak było z PSG ,a potem bywa nerwowo. Z Milanem tak samo pierwszy mecz 0:2 ,a potem musieliśmy się trapić ,a przecież niech zagrają intensywne mecze i będzie dobrze.

0

Ważne będzie dobrze zagrać na Etihad ,na Camp Nou moglibyśmy tylko dopełnić formalności albo zagrać na remis. Po co potem odrabiać ,jak można zagrać pierwszy mecz na 100% ,a potem na luziku ,a nie gonić wynik jak sezon temu z Milanem. Zapowiadają się ciekawe mecze.

0

Dzięki ,wy Schalke gładko ogracie ,niech wygrywają lepsi. Pozdro

0

I dobrze bo jak nas pokazuje TVP to zawsze słabo graliśmy (mecz z Milanem w 1/8 na San Siro czy rewanż na CN z Realem w CdR ,3:1) także nie chce żeby nawet nas transmitowali. Klątwa TVP

0

To był jak grom z jasnego nieba. Wracam do domu (kompletnie zapomniałem o losowaniu) wchodzę na Wiedzę Bezużyteczną ,a tu patrzę "rozstawienie par 1/8 LM" i nagle na samym szczycie FC Barcelona - Man City ... moja reakcja : o ku**a ! . Będzie niesamowicie CIĘŻKO. City jest w gazie i nie da się łatwo ograć. Po prostu trafiliśmy najgorzej jak się da ,nasze chłopaki będą się musieli postarać ,nawet jak zagrają na 100% to może się to okazać za mało ..także mają jak dla mnie zagrać co najmniej tak dobrze jak w zeszłym roku rewanż z Milanem na Camp Nou. Inni mówią "odpaść z City to nie siara" ale według mnie nie możemy nawet o tym myśleć ,że odpadniemy ,my za cel ustanowiliśmy sobie wygranie całej Champions League ,więc NIE MOŻEMY SIĘ PODDAĆ. Wierzę w Barcę ale będzie mega ciężko.

0

Szkoda ,wkońcu zaczął lepiej grać to uraz...

0

Real jest trochę jak nasza jedna partia polityczna ,wszędzie widzą zamach ,spisek i wszyscy są przeciwko nim. Skrzywdzeni przez świat ,Madryt powinien powołać komisję śledczą ds. sędziowania w La Liga.

0

Przedłużyć z nim kontrakt jak najszybciej ,to samo z Bartrą. Skoro Tata tak z Martinem pracuje to głupio by było jakby odszedł.

0

Spoko. Lepiej ,ale zrozum ,że jak czytam taki tekst to od razu mi ciśnienie rośnie ,bo jest to po prostu głupie powiedzenie w ogóle bez historii ,ktoś to wymyślił na melanżu a te powiedzenie weszło do kanonu języka polskiego. "Kartka z dupy" - to brzmi jakby arbiter po upomnieniu zawodnika sięgał do swojego odbytu i wydobywał z niego kartkę żółtą bądź czerwoną. Powiedz czy nie głupie powiedzenie?

0

Kocham te wypociny ..... ktoś palnie głupią metaforą i połowa użytkowników zakocha się w takim prymitywnym tekście. Ciekawe jak głęboko sędzia musiał grzebać ,żeby tą kartkę wyjąć. Wiem ,może się czepiam ale nie nawidzę takich powiedzonek ,to samo "strzał w stopę" ,"strzał w plecy" ,za chwilę wymyślcie "strzał w rzęse" bo już tacy kreatywni jesteście. "Kartka z dupy" - wsłuchajcie się w ten wydźwięk i samo znaczenie tych słów i aż samo nasuwa się aby napisać coś mądrzejszego ale cóż...

0

Uspokójcie się. Fakt ,kartka bezpodstawna ale zrozumcie ,że to kiedyś musiało się stać i to "dobrze" ,że w tym etapie sezonu. Teraz będzie miał wyczyszczone konto ,a odpoczynek dobrze mu zrobi. Lamentujecie jakby kontuzji dostał albo gorzej a pomyślcie co by było jakby miał pauzować na mecz z Atletico czy Realem. Dłuższa przerwa obudzi w Neymarze jeszcze większy głód gry. Pauzowanie za kartki to norma ,ostatnio pauzował w CL nasz Alexis ,a takiego buntu nie było. Nie opuści żadnego istotnego spotkania.

0

Bartra dzisiaj trochę słabiej ale należy mu to wybaczyć ,w końcu jest jeszcze młody i się uczy. Jak patrzę na zeszły sezon a ten to zrobił kolosalny postęp także niech gra jak najczęściej. Montoya dzisiaj też wymiatał tylko ,że ma jeden minus : jak ma miejsce ,czas by dośrodkować po ziemi/w powietrzu on najpierw przyjmie ,rozejrzy się a w tym samym czasie wszyscy obrońcy już się zbiegli i lipa. Chociaż muszę przyznać ,że czuję się o prawą obronę pewniej gdy gra Montoya ,a nie Alves. Bardzo kibicuję Martinowi ,Bartrze i Sergiemu Roberto ,niech grają jak najwięcej.

0

nie no nie wierze..

0

Roni i ta bramka ! Coś wspaniałego ,fajnie że wstawiliście ten filmik :)

0

Pep to wielki trener ale na razie jestem bardzo zadowolony z pracy Taty i uważam ,że nie mamy powodów by zmieniać szkoleniowca ,pozatym Guardioli w Bayernie źle nie jest.

0

Chyba najlepsze z możliwych aktualnie ,Bartra - to chyba nie trzeba tłumaczyć ,a Montoya - zawsze wolałem jego od Alvesa. To dla mnie nasza linia obronna ,która powinna grać najczęściej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?