LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie trzeba patrzeć na statystyki tylko oglądać mecze i każdy obiektywny stwierdzi iż Pedro nie ma startu do Alexisa.
Pedrito tak na prawdę skończył się dla mnie po 10/11 potem poza przebłyskami z PSG czy Getafe (hattrick) w wielu meczach robi tylko wiatr na boisku.
Po Alvesie to on powinien być pierwszy do odstrzału.
Pare dobrych meczów w sezonie to zdecydowanie za mało by porównywać go z Alexisem, który jest o niebo lepszy. Potrafił strzelać z wymagającymi rywalami : ATM czy Real, i w każdym meczu dawał z siebie wszystko a Pedro ostatnio raził nieskutecznością.
Jak odejdzie Sanchez, a zostanie Pedro to......{tu wstaw własną sentencję}
1
http://www.footyheadlines.com/2014/03/gold-adidas-adizero-messi-14-15-boot.html
-> to te buty, jak wpiszesz to w Grafice Google to zobaczysz więcej zdjęć :)
0
No wiadomo, że nie grają ale jakoś ogólnie piłkarz się lepiej prezentuje gdy ma na nogach eleganckie korki :)
Zawsze byłem zwolennikiem Adidasa : Adizero F50 i ogólnie tej marki ale na dzień dzisiejszy trzeba przyznać, że na MŚ buty ładniejsze zrobiło Nike.
Ale już gdzieś był przeciek jakie Messi będzie miał buty na 14/15 w Barcy i były kapitalne : całe pomarańczowe aż przypominały te buty z 10/11 gdzie miał bardzo podobne.
Właśnie szukam tego zdjęcia :) Jak znajdę to pośle.
2
Pełna zgoda panowie, wyjątkowo ohydne. Wyglądają jakby ktoś je przez sitko w farbie moczył.
Patrzcie jakie eleganckie choćby w RPA były : http://www.soccerbible.com/performance/football-boots/2010/05/adidas-f50-adizero-football-boots-chameleon-electricity/
1
Zdecydowanie jest zawodnikiem o profilu pasującym do La Ligi, choć według mnie odnalazłby się również w Serie A np. w Juve czy Romie.
Nawet nie wiedziałem, że gra tak mało. Sądze iż z aktualną dyspozycją Freda czy Hulka mógłby zagrać w ataku z Neymarem czy Jo (ten chłopak móglby być niezły na "9", może jak mu wyjdzie turniej to się nim zainteresujemy).
Ten Jo to mi sie spodobał po Pucharze Konfederacji, ma 1.89 i jest skuteczny.
A co sądzisz o organizacji TVP? "nikt" w Europie nie łapał transmisji z ceremonii otwarcia...a ludzie z Twittera pisali, że wszędzie da się oglądać.
Poza tym jak słyszę tych zna"f"ców ,że "jest" konflikt pomiędzy Messim a Neymarem. Thiago Silva to bardzo młody zawodnik, "Hulk to człapak" itd...mnie normalnie brzuch boli jak widzę matematyka Gmocha, eksperta Engela i wszechwiedzącego Żewłakowa.
Do ekspertów się zalicza również prezes TVP i Maryla Rodowicz...jeszcze jak będzie komentował Szpakowski to chwała Bogu, że łapię czeskie naziemne kanały i będe mógł słuchać normalnych komentatorów.
"Dany Alvesz" :) - oni nawet nie potrafią poprawnie wypowiedzieć nazwiska piłkarza.
0
On czasem nie gra Szachtarze? Bardzo mi się wczoraj podobał, zmienił chyba Hulka (o ile pamiętam) i bardzo dobrze sobie radził. Komentator przytoczył też o jego problemach ze wzrostem (nawet nie wiedziałem) i miał podobnie jak Messi.
Świetny technicznie jest i bardzo szybki. Przebojowy gracz i taki idealny na końcówki spotkań gdzie po prostu pasuje jak ulał na zmęczonych obrońców.
Sorry jak się pomyliłem z tym Szachtarem ale coś mi on tak świta w tym klubie :)
7
Czasami mi się wydaję, że przesunięcie Alexisa do pomocy mogłoby się okazać strzałem w 10, ostatnie asysty to nie przypadek.
W Realu to samo zrobili z Di Marią i dzisiaj nikt tego nie żałuje, a jak nie raz widzę zniechęconych i jakby zrezygnowanych Xaviego i Inieste to nie rozumiem czemu nikt nie da tam choćby na chwilkę Sancheza, on chociaż będzie biegał i zadziorności mu nie można odmówić.
OT : Barca jest zainteresowana Lovrenem, słyszałeś? Źródło : Sport ale to świetny stoper i mimo mało wiarygodnego źródła bardzo chciałbym go u nas zobaczyć i oby to była prawda.
A te analizy taktyczne są świetne, gratulacje dla redaktorów!
0
Ten transfer już miał być potwierdzony jakieś 3 dni temu...to pokazuje jak nieprofesjonalni są u nas ludzie.
Gdyby się spieli to jeszcze wczoraj Rakitić grałby już jako oficjalny zawodnik Barcy ale my się bawimy w pierwokupy i klauzule.
Ogólnie to może być wielki krok w rozwoju Denisa ale jest to trochę frustrujące, że nie potrafimy zamknąć transferu przez drugoplanową postać w całej operacji.
O transferze Bravo już nie mówiąc...
0
Z jakiego to filmu było? xD to chyba Pazura mówił ale tytuł mi wyleciał z głowy.
0
Ogólnie świetne spotkanie. Specjalnie zagiołem parol na Rakiticia i muszę przyznać iż miał niemały udział w pierwszej bramce dla Chorwacji.
I to co mi się podoba: Ivan gra agresywnie i dzisiaj zajmuje się bardziej destrukcją (pościg za Neyem) i taki ktoś się nam w pomocy bardzo przyda.
Neymar klasa! Ogólnie wyborny początek MŚ - dla takich meczów/rozgrywek się żyje.
Oczekuję podobnie zaciętej drugiej połowy!
1
Jego życie jest teraz w sporym zagrożeniu. Kiedyś powiedział, że jeśli "kiedykolwiek przywdzie na siebie koszulkę Chelsea to mają prawo go zabić"
Nie zdziwię się jak jakiś wariat go zaatakuje....według mnie to u Mou straci już wszystkie swoje atuty.
A gdyby u nas trochę pomyśleli to za tą promocyjną cenę Fabsa to Chelsea powinno nam albo wymienić się albo dopłacić, a w naszym kierunku poszedłby Azpilicueta lub Lukaku. Szkoda bo skoro obaj nie chcieli się dzielić z Arsenalem to mogli chociaż postarać się o chociaż jednego z tej dwójki.
1
No miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie stanowił o sile naszej pomocy. W końcu akurat środek pola to mamy obsadzony na lata:
- Samper (kiedyś za Busiego)
- Rafa
- Alen
- i Denis
Wszyscy mają papiery by być kiedyś znakomitymi graczami na swoich pozycjach. Dlatego trzeba im dawać szansę i minuty.
Chciałbym by Denis rozwinął się w Sevilli tak jak Rafa w Celcie :)
A Stanęło na jednym sezonie wypożyczenia czy dwóch? Bo z tego co pamiętam to różnie to miało być.
1
A np. po powrocie z Sevilli gdzie świetnie może się rozwinąć Barca będzie chciała dać Denisowi nowy kontrakt to ta operacja może zablokować pierwokup?
Nie zdziwię się jak Suarez wyrośnie na lepszego pomocnika w przyszłości niż Rakitić (nie ujmując Ivanowi) ale oglądając mecze Barcy B byłem zachwycony grą Denisa i nie wiem czy nikt tego nie widzi.
Zubi zapewne po raz kolejny pokazał swój kunszt negocjatorski....eh
6
Według mnie Xavi się nam jeszcze bardzo przyda. Ze względu na wiek i inne czynniki coraz częściej będzie tylko rezerwowym ale jego grę możemy dobrze wykorzystać.
Generał powinien być takim "uspokajaczem", który pomoże nam w posiadaniu piłki w końcówkach meczów.
Np. Wygrywamy z Realem 2:1, jest 80 minuta i Los Blancos z każdą minutą są coraz śmielsi w ataku na naszą bramkę, co wtedy zrobić? Wpuścić Xaviego który "doklepie" do końca meczu i nieco "ogarnie" naszą gre.
Tak ja bym widział jego rolę, i właśnie taką mógłby spełniać do 40stki, coś jak Giggs.
Oczywiście to tylko moje luźne gadanie.
Chciałbym by coraz częściej przed Busim grali Ivan i Rafa, a Iniesta oczywiście też ale nie powinien blokować młodego Alcantary gdy grałby słabo, bo ostatnimi czasy forma naszego iluzjonisty pozostawiała sporo do życzenia.
0
No rusz głową i sam odpowiedz sobie na te pytanie.
19
Niedawno władze BVB powiedziały, że Reus nie odejdzie, a tu znowu... po co nam Koke jak kupiliśmy Rakiticia? I dlaczego Cuadrado ma być prawym obrońcą?
Reszta nawet w porządku.
0
"Otatnie miesiące to seria świetnych wrzutek" - nie no dawno się tak nie uśmiałem ,ty tak na serio cały czas?bo przypominasz mi trochę Mikiego.
0
Właśnie też napad według mnie powinniście wzmocnić, bo macie CR7, Bale'a i Benzeme, jeszcze Morata ma odejść od was, a Jese macie kontuzjowanego.
Zmierzam do tego, że my mamy Messiego, Neya, Alexisa, Pedro i generalnie jest w czym wybierać, a u was wypadnie Benzema czy inny i już za bardzo nie macie kim go zastąpić. Bo umówmy się ani Morata ani Jese to na razie poziom by zagrać finał LM pod nieobecność kogoś z BBC. Pomocy to wam aż zazdroszcze bo macie przesyt, że hoho.
Alonso, Khedira, Illara, Isco, Di Maria, Modrić, Casemiro -> bogactwo
u nas : Busi,Song,Xavi, Iniesta, Cesc, Roberto -> gorzej to wygląda
0
Mam do Ciebie pytanie właśnie co do De Sciglio bo jak napisał kolega Granto ponoć chcecie go kupić ale powiedzcie mi po co?
Z tego co wiem to wam potrzeba bardziej lewego obrońce jak Shaw, bo ma odejść Coentrao,a na prawej jest i Carvajal i Arbeloa więc po co wam 3 PO.
Zostawcie nam De Sciglio :D
3
Niech ruszy skauting i szukają jakiegoś PO. Cuadrado to żaden defensor, trzeba trochę się porozglądać i znajdzie się odpowiedni kandydat.
Real też jakoś wyrwał Carvajala, który gra teraz świetnie, a przecież nie kosztował fortuny i nie był jakoś znany.
Tak samo my musimy postąpić, zarzucić sieci na Bundeslige czy na Ligue 1 bo tam jest pełno talentów.
Piszczek to według mnie taka alternatywa jak nikogo innego nie kupimy, jest niezły ale wiek i obecna forma po kontuzji nieco mnie zniechęca co do jego kandydatury.
Ja bym chciał Mattie De Sciglio - bardzo dobry, wysoki i jak najbardziej do wyjęcia z Milanu, tylko my zawsze kombinujemy jak koń pod góre i chcemy kupić skrzydłowego na obronę.
0
No to też jest pomysł, bardzo chciałbym Marcosa na PO ale wtedy już na bank trzeba kupić drugiego stopera.
Marcos - Pique - Miranda - Alba
Teoretycznie byłoby to najlepsze rozwiązanie, gdyż byłoby 2 PO (Montoya, Marcos),
3 ŚO (Pique, Miranda, Bartra) i 2 LO (Alba Adriano. A Marquinhos byłby stoperem i prawym obrońcą.
Sednem mojej tezy jest to, że w takim wypadku Marc Bartra nie pójdzie w odstawkę.
0
Z Chelsea na PO bardziej zdecydowanie do nas pasuje Azpilicueta ale takie gdybanie...pewno kupią Cuadrado albo innego skrzydłowego.
Jedno jest pewne : potrzeba kogoś o profilu Abidala i tu mi się nasuwa Allan Nyom.
0
Nie, na ławce. Iniesta w obecnej formie nic nie pokazuje. Dosyć grania wiecznie młodym duetem Xavi - Iniesta. Latka lecą i potrzeba gwałtownych zmian.
11
Marquinhos jako ten młodszy stoper, a Miranda jako ten bardziej doświadczony? To by było dobre tylko pogodzenie minut do wszystkich stanowiłoby problem.
Skoro ATM chce Cristiana to może 20 mln + Tello?
Gorzej będzie znaleźć PO, tu będzie spory problem.
Żeby był spokój na tyłach trzeba kupić z 3 obrońców : 2 ŚO i PO.
3
No i co z tego, że jest młody i dlaczego od razu twierdzisz iż byłby tylko rezerwowym? Można zmienić ustawienie na 4-2-3-1 i to byłoby świetne.
-------------Lukaku----------
Neymar-----Messi ----- Alexis
-----Busi---------------Rakitić
Da się? Jasne, że się da i Romelu będzie za niedługo tip topowym napadziorem, ja bym nawet chciał go wymienić za Cesca. Idealna "9" dla Barcy, taka jaką potrzebujemy. I Messi będzie miał dużo miejsca i Ney będzie na LS. Wszyscy zadowoleni :D
0
Chyba nie ogarniasz, że w krajach z Ameryki Płd czy choćby w Hiszpanii jest taki zwyczaj, że mężczyźni dają sobie pocałunek. Ile razy na GD Messi podczas przywitania całował się Di Marią czy Higuainem (jak jeszcze grał w Realu).
To taki zwyczaj, Casillas też ucałował Ramosa po jego golu z ATM.
W takim razie posądzaj o homoseksualizm również Ikera czy Messiego.
Co nie zmienia faktu iż jest przeciwko takim wybrykom orientacji seksualnej ponieważ według mnie to Bóg stworzył Adama i Ewę, a nie geja! I dlatego jest mężczyzna i kobieta, a nie takie wymysły. To, że jeszcze takim dzieci chcą dawać to jest paranoja!
0
"A falta de confirmación oficial, el Barça ha llegado a un acuerdo con el Sevilla por una cifra que no llega a los 20 millones más la cesión de Denis" - MD.
Mówią, że już oficjalne, zobaczymy.
0
No oby bo już miałem wrażenie, że sprawa się rypła. Najpierw, że chcą 25 mln, potem, że definitywny zakup Denisa. Dać Suarezowi przebić się tam przez te 2 lata i odebrać potem gotowego gracza do wejściowej 11stki. Niech tak sie stanie.
0
Dobrze, że podkreślili "W tym roku" i "tego lata" bo za rok albo w styczniu może być nasz za tą klauzulę, której grzech nie wykorzystać. Dlatego ja bym się wstrzymał z kupnem "9" do zimowego okienka i wtedy kupił Reusa.
5
Wspaniała wiadomość z rana. Wreszcie dokonaliśmy bardzo rzadkiej rzeczy w dzisiejszych czasach na rynku transferowym : kupiliśmy świetnego pomocnika za wręcz śmieszną kwotę :)