LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tak patrzę na tą Francję to wstyd. Sami "rodowici" Francuzi tam grają, co drugi to czarnoskóry. To samo Niemcy...zawsze tępili inne rasy i "farbowane lisy", a teraz zbieranina tam jak trza!
W lidze francuskiej pełno czarnoskórych i w holenderskiej też, w krajach o innym umiejscowieniu, a czy w takiej Argentynie czy Urugwaju jest jakiś czarnoskóry gracz? Nie.
Mój wpis nie ma charakteru rasistowskiego.
0
Mateusz Wojtylak, jeden z redaktorów rm.pl - "Chętnie wróciłbym do obstawiania. Czy jakiś bukmacher przyjmuje zakłady, że Messi będzie dziś o północy wyrzygiwał swoje sterydy i hormony?"
0
Słyszeliście co napisał jeden z redaktorów na rm.pl na temat Messiego i jego problemów ze zdrowiem? Co za banda zakompleksionych buraków.
Wpis się odnosił do tego, że niby gdzieś ktoś obstawił, że CR7 się popłacze po ostatnim gwizdku przegranego meczu po którym odpadnie na mundialu i zupełnie bez powodu musieli oddać cios w stronę Messiego... kogo oni tam mają za redaktorów.
0
Pytanie tylko czy z tym Lovrenem i Clynem to prawda, bo kopałem wszędzie i nigdzie nie znalazłem tej informacji. Nie mówię, że smola98 zmyśla ale nawet na oficjalnej Cadena Ser szukałem i nic. Na twitterach też nic nie ma. A szkoda mielibyśmy 2 ekstra zawodników za 3 niewypały, w takiej sytuacji nawet bym dopłacił jakby trzeba było. Jedna z lepszych informacji transferowych w ostatnich dniach tylko nigdzie poza tym wpisem jej nie ma.
0
ŚO : Lovren, Marquinhos, PO : Clyne, ŚP - Rakitić,
ŚN - Lukaku/Mandżukić/Muller/Eto'o, 2 BR - Bravo i jest perfekcyjnie.
1
Dzięki, słyszałem, że RAC1 to dosyć dobre źródło ale po tym cyrku z Marquinhosem strasznie się do nich zraziłem. Pozyskać tą dwójkę i Marcosa i jest cud, miód, malina.
1
Byłoby wspaniale : Dejan to stoper, a Clyne PO. Ale wątpie żeby się zgodzili na wymianę za nasz szrot ale chciałbym ich pozyskać.
W miarę wiarygodne źródło?
1
Ja mówiłem o tej sytuacji z Costą, on ewidentnie chciał się położyć, tylko czekał na to żeby ktoś go lekko podciął.
Z "bara" uderzenie zostało też gwizdnięte w meczu Chorwacji z Brazylią a w tym wypadku nie.
Może dajcie sobie na zgodę? co?
1
W jego myśleniu nie jest nic złego po za tym, że jest ono fałszywe. Ja zawsze patrze trzeźwym okiem i nazywam rzeczy po imieniu, z tym karnym to można polemizować, według mnie w Anglii by tego nie gwizdneli.
"wszyscy piłkarze Barcy są najlepsi podobnie tyczy się reprezentacji Hiszpanii. " - niech Mario aktualizuje dane bo te są przestarzałe.
0
1:0 Honda! Japonia prowadzi
0
Dzięki, udało mi się :D Nie żebym chciał jakoś siebie polecać ale tak zżerała mnie ciekawość jak to możliwe a jednak. Jeszcze nie poznałem wszystkich funkcji 3.0.
1
Właśnie, jak można polecić swój własny post? U mnie się nie da.
1
Ja niestety nie, tak żałowałem tego Chile, potem też obejrzałem Kolumbię od 60 minuty bo na 18 byłem w kościele :)
Nie wiem co daje takiego powera, nie lubię kawy a jakichś energetyków jak Tiger czy inne dziadostwa nie pijam bo to jakoś też mi nie podchodzi. Mundial jednak wymaga poświęceń.
Anglia - Włochy obowiązkowo ale Japońców jak mi oczy same nie wysiądą to może też obejrzę.
Mimo wszystko to w całym sezonie najpóżniejsze mecze to były z ATM w Supercopa gdzieś o 23 więc człowiek wytrzymał a teraz...
Wy to jeszcze macie radochę z tego obstawiania a ja z tej ligi typerów czy mundialu jestem lewy i nigdy w to nie grałem i teraz też nie gram a szkoda bo z tego co liczyłem to trafiłbym już 2 wyniki.
Nie ogarniam tego STS'a nie wiem czy to płatne i od razu jak zakładałem konto to wyłączyłem udział w tej lidze typera. Nie znam się na tym.
1
Donie ty to masz inaczej bo ty w Islam wierzysz :D przynajmniej tak mówiłeś a wojsko kształtuje osobowość, w to nie wątpie :)
0
Nic jak pozazdrościć takiej intuicji meczowej :) Ja jakbym zasnął po Anglia - Włochy to w życiu bym nie wstał na Japonie.
Wczoraj tak walczyłem żeby obejrzeć Chile ale niestety padłem w objęcia Morfeusza tuż przed meczem i lekko się obudziłem o 4 gdzie zauważyłem iż dalej pali mi się światło w pokoju. Pory meczów nas nie rozpieszczają :)
1
Kurde jak tu wytrzymać na tych meczach do tak późnej nocy...oczy same się kleją choć spotkania bardzo ciekawe.
Na szczęście na Mszy już dzisiaj byłem na 18:00 więc rano mogę odespać sobie te mecze :)
Szkoda, że już dzisiaj nie będzie Jacka Gmocha w studiu, on mnie rozbraja samym sobą :D
0
Ten Campbell był niesamowity! To może być objawienie tego turnieju, jak utrzyma ten poziom a Kostaryka jeszcze zaskoczy to na pewno zgłosi się po niego wielki klub szkoda, że raczej nie Barca.
Pokazał się już w dwumeczu z Manu ale ten mecz to była jego wizytówka.
0
Może i dobrze, że chcemy przekazać na transfery budżet nawet z przyszłych okienek bo ciągle wisi nad nami ta sankcja i można ją odbębnić w przyszłym letnim okienku.
Skoro jedno okienko to : 60 mln to dwa okienka dadzą nam budżet 120 mln, a o właśnie tej kwocie mówił Bartomeu.
Może faktycznie tak zrobią? Lepiej tą sankcje już mieć za sobą.
2
Nawet nie wiem co piszesz, bo dawno mam cie w "ignorowanych". Znając życie nic mądrego. Pozdrawiam.
1
Trochę szacunku wiem, że można nie lubić Realu, nawet życzyć im wszystkiego złego ale po co te wyzwiska? Zachowaj je do siebie, a co do Ramosa to bardziej winiłbym Pique w tym meczu.
4
Chelsea sobie zrobiła z Barcy sklep :) Co nie zmienia faktu, że chciałbym aby kupili Songa za takie pieniądze.
Grał mało, a jak już to słabo, przesunie sie się Masche na DM'a i gites.
A 12 mln piechotą nie chodzi...
1
Ciekawy ten Vrij, jakby się nie udało z Marquinhosem to możnaby się nim zainteresować. Także wysoki i wczoraj nieźle grał na stoperze.
1
"Ów transfer ogłoszony ma zostać w najbliższych godzinach." Przepraszam ale tym razem nie uwierzę w te "kwestie godzin"
A co do samego Denisa to będe go obserwował i mam nadzieję iż z tej Sevilli wróci już jako gotowy zawodnik do podstawowej jedenastki. Szkoda tylko, że tyle z tymi klauzulami pogmatwali.
3
Ja też bardzo lubię ligę angielską i muszę przyznać iż Lovren to według mnie kompletny obrońca, nie żartuje.
W obronie po odejściu Puyola nie było już tej agresji, w sensie taki Alba to w życiu może z 2 faule zrobił, oczywiście nie popieram brutalnych zagrań ale potrzeba nam kogoś kto nie odstawia nogi.
I głową grać potrafi i jak na swój wzrost nie jest tak ociężały jak Pique, do tego kupić Marcosa na prawą obronę i jako 4 stopera (pełna zgoda), i praktycznie obrona jest niezła.
Tylko znając życie u nas pomyśleli by przesunąć Masche z DM na ŚO ale nikt nie pomyśli by zmienić nominalną pozycje Marquinhosa z ŚO na PO.
Może Ivan go namówi do Barcelony, nie obraziłbym się jakby namówił jeszcze Mandżukicia :D
21
Jak go nie kupimy to będzie tragedia. Objawienie BPL do wzięcia za 15 mln, na co my jeszcze czekamy?
- wzrost, warunki fizyczne
- stanowczy, agresywny
- szybki i dobry technicznie.
Kupić Lovrena na ŚO i Marquinhosa na PO/ŚO. Już ostatnio o nim pisałem, taka okazja się nie powtórzy. W zeszłym roku na wyciągnięcie ręki był Sakho a teraz Lovren, po prostu jeden z najlepszych stoperów jest na wyciągnięcia za śmiesznie niską kwotę, po prostu trzeba przebić ofertę LFC i nie kupujemy kogoś z CFC ,City czy Manu a z Southampton, które nie ma takich wymagań finansowych. Strasznie chciałbym aby do nas dołączył.
0
Co za wstyd! Można było typować zwycięstwo Holandii ale jakby ktoś przed meczem powiedział, że wygrają 5:1 to chyba posądzono go nienormalność. Ciekaw jestem nagłówka Marci czy As'a.
Ah teraz Chile, czemu to tak późno...
3
Holandia brutalnie sprowadziła na Ziemie całą Hiszpanie :) Wyobrażam już sobie jutrzejsze okładki gazet.
0
Elaboraty mógłbym pisać. Byś ty widział co on pisał....,cytuję : "Czy jest obecnie najlepszym prawym obrońcą na świecie wątpię, ale jest najlepszym bocznym obrońcą w Barcelonie."
"Alves był najlepszym zawodnikiem w ostatnich meczach"
"Ostatnie miesiące to seria świetnych wrzutek" itd..itd
Nie wiem czy wiesz ale on się do dziś upomina do Szumiego i Chalengera o poprawę ocen w finale CdR gdzie Alves dostał notę 0 a on twierdzi że to był jeden z najlepszych meczów Daniego w tym sezonie. I wszystko zawalił Alba a Alves jest bez skazy. Poproś go to on sam wszystko ci opiszę on jest jak Samper tylko do Alvesa :D Bez kitu.
0
Właśnie wiem, bo zawsze cię go o to pytałeś i on zawsze podawał kosmiczne kwoty ja to tylko tak do śmiechu napisałem żeby ich wycenił bo on pała bezgraniczną miłością do Pedrito i jak usłyszę, że znowu powie "50 mln" to po prostu znowu się uśmieje xD Tak samo użytkownik pax wskoczyłby w ogień za Alvesem.
0
Ty jesteś za sprzedaniem Pedro? Po kim jak po kim ale po Tobie bym się tego nigdy nie spodziewał....na ile ich byś wycenił?