LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta, tylko 3 takie indywidualności to może być za dużo. Suarez to najlepszy napastnik BPL i boję sie, że może skończyć się jak z Ibrą. Oczywiście chciałbym go u nas ale wątpie iż Messi odda mu swoją pozycję, Leo na skrzydle to jest impossible chyba, że 4-2-3-1 ale to wtedy braknie kogoś z Iniesta/Rakitić chyba że upchać Don Andresa na prawe skrzydło...
5
A tak poza tym to jajca jak berety bo okazało się, że Marquinhos chce do nas dołączyć, i nie pisze to byle co,bo Le Parisien, które 2 razy już pisało, że do nas nie dołączy ale teraz zmienili zdanie :)
Barto mówiąc o tym, że negocjują stoperów miał na myśli za pewne Marquinhosa i Mathieu.
Jak ktoś się chce pobawić w tłumacza to tutaj link, ja tylko spróbowałem w Google tłumacz i mało co z tego zrozumiałem ale nagłówek napawa optymizmem:
http://www.leparisien.fr/psg-foot-paris-saint-germain/marquinhos-veut-rejoindre-le-barca-02-07-2014-3970447.php
0
Dzięki, bo wypowiedź nie do końca wydała mi się jasna i chciałem się upewnić :)
0
"Bartomeu potwierdza, że będzie kilka transferów Z klubu;" Jak wy to rozumiecie? Powoływanie zawodników z rezerw czy sprzedaż naszych graczy?
6
Ta, tylko że jest lewonożny i na prawą obronę nie da rady.
5
http://www.footballerpics.com/Marco-Reus/Marco-Reus-Pictures-3-10438-picture.htm
"Blondyn" jak cholera :)
1
Dokładnie, strzelił bramkę i cześć mu i chwała ale grał dzisiaj jak jeździec bez głowy. W dzieciństwie ponoć miał ADHD i dzisiaj to było widać :)
Grał na "hura" i teraz jest bohaterem ale dość się nadenerwowałem przez niego.
Argentyna jest cienka jak żyletka i trafi się ktoś lepszy to popłyną, kibicuje im ale jestem obiektywny, grają na stojące a trener jak Del Bosque albo jeszcze gorszy...
1
"Zubizarreta: "Alexis and Pedro rumours? There have been offers for Alexis, we'll see what will happen. Pedro is not for sale."
no comment
10
Według mnie by się wpasował w naszą drużynę i wyłożyłbym te 34 mln euro. Nawet jeśli miałby grać na prawej obronie to nie jest to głupi pomysł, czy Alves też ma jakieś wielkie umiejętności obronne? Wręcz ich nie ma.
A Cuadrado ma lek na to co było naszą bolączką czyli jest najszybszym zawodnikiem w Serie A i jest pierońsko wytrzymały, w dogrywce szusowałby jak Struś Pędziwiatr i właśnie najwięcej bramek traciliśmy przez kontry, a kto jak kto ale on dałby rade nadążyć za kontratakiem.
Mówicie : wzrost - no i fakt jest niski ale pamiętajcie, że kupimy wysokiego stopera, choćby ten Marquinhos (1.83) i już będzie inaczej niż z Masche (1.74), poza tym będzie więcej wyższych zawodników Rakitić (1.84) czy Suarez też ma powyżej 1.80 -> jak do tego dodamy Ter Stegena, Pique czy Busquetsa to już powinno być spokojniej przy stałych fragmentach gry.
Wielkie TAK! i śpieszmy się, bo Bayern już ostrzy sobie ząbki.
1
Właśnie, że Pedro ma zostać...na twitterach czytałem m.in o tym, że Cuenca tylko wypożyczenie, Barca chce Ozila no i że Alexis może odejść więc tu z dnia na dzień się zmieniają te informacje.
0
12 mln za niego to i tak dużo, nawet go lubiłem i czasem by się przydał na zmęczonych obrońców jako zmiennik ale chce się rozwijać i każdy to rozumie.
Mi by pasował do BPL - szybki, zwinny i tam by się odnalazł, szkoda że nie poszedł do Evertonu.
1
Możliwe :D on po wygranej z WKSem nawet obiecał zatańczyć z Żewłakowem. Serio, bez niego to w studiu nie ma się z czego pośmiać.
0
Co się dzieje, że dzisiaj w ogóle nie było Jacka Gmocha? Bez niego to całe studio TVP traci z 90% wartości... jakiś konflikt? Bez jego analiz to nie jest to samo...
2
3:0 dla Niemiec
0
3:1 dla Żabojadów,
0
Dani Alves (31) is no longer the main right back option of french club PSG, who will try to sign Toulouse right back Serge Aurier. [md]
szkoda...
0
Widzieliście nadruk Beko na naszym rękawie? Może to nie będzie tak źle wyglądać i to zmienią ale na razie pasuje jak "pięść do nosa"...
http://fangol.pl/view/59633/sponsorzy-na-koszulce
0
Nie wiem czy to dobry pomysł, kto jak kto ale Adriano zawsze pokazywał klasę gdy tylko pojawiał się na boisku.
Takiego rezerwowego ze świeczką szukać, dzielnie znosił iż tylko jest zmiennikiem Alby, a jego strzały z dystansu - wow!
Adriano zawsze lubiłem i to bardzo solidny gracz.
0
No, myślałem, że oszaleje. Sprawiedliwości stało się zadość. Tak się cieszyłem z tego 1:0,a tu 90+1 i strzelają te patałachy...takie drużyny powinno się tępić.
Jeżeli z mundialu odpada Anglia, Hiszpania czy Włochy to obecność Grecji w ćwierćfinale brzmiałaby jak niesmaczny żart.
1
Oczywiście, i tak jest bardzo dobrze. Sama treść jest łatwa w odbiorze i atrakcyjnie przedstawiona. Jeśli to był "odcinek próbny" to aż z zaciekawieniem czekam na oficjalną, dopracowaną wersję :) Powodzenia.
1
Jeżeli kupimy tą trójkę to będzie wspaniale, jedyne co mnie zastanawia czy warto sprzedawać Adriano i kupować Mathieu na LO?
Jeżeli chcemy sprzedać Correie i kupić nowego zmiennika Alby to przecież za darmo jest Cole, chyba że chcą kupić Mathieu na 4 stopera/zmiennik Alby - wtedy to miałoby sens ale jeszcze niedawno plotki na temat odejścia Adriano do Romy zostały zdementowane więc sam nie wiem.
Marcos na ŚO, Cuadrado na PO (może się tam zmarnować) Mathieu na zapasowego stopera i LO i Luis na "9" - czego chcieć więcej?
Z całego serca chciałbym aby kupili tą czwórkę, mam nadzieję, że się uda.
4
Kapitalny pomysł tylko można by to lepiej zaprezentować graficznie. Np. w "ex-barcelonistach" jest taka tabela i wszystko jest bardzo przejrzyste ale i tak gratulacje, bo tutaj wszystkie informacje transferowe są jakby "w pigułce" i chyba wszystkim się podoba :)
0
Za przeproszeniem ale to ty jesteś baranem bo źle przeczytałeś mój wpis "podczas rzutów karnych twój przeciwnik strzeli w słupek" gdzie ty tu masz, że niby ja strzelam?! no i właśnie jak ktoś strzela to ja nie mam na to wpływu xD Czytaj ze zrozumieniem to kiedyś pogadamy.
0
Grają brzydki futbol i wiemy to nie od dziś i nie od wczoraj. Ten Samaras to takie drewno na poziomie naszego Rasiaka.
Są typem drużyny, która po prostu na siłe "upuczy" wynik i zawsze na turniejach się dobrze prezentują bo po prostu są holernie niewygodni.
WKS został wręcz "okradziony" bo ten pseudokarny na Samarasie to śmiech na sali i tak po prostu sobie "radzą" co imprezę czy euro czy MŚ.
0
"przemyslanej i przede wszystkim zorganizowanej obrony" nazywaj to jak chcesz, masz troche jak poeci zamiast "wczoraj" powiedzą "dzień wczorajszy".
co do szczęścia jak ty się oficjalnie pytasz "co to szczęście" a nastepnie wytykasz mi błędy to nie wiem po co mnie pytałeś?
To tak jakbyś pytał się mnie "jak masz na imię" a dobrze je znał. Przecież szczęście to naturalne zjawisko jak i w życiu, tak i w sporcie. To pojęcie bardzo szerokie - możesz mieć szczęście i wygrać milion na loterii i mieć szczęście że podczas rzutów karnych twój przeciwnik strzeli w słupek, masz na to wpływ? - absolutnie nie i to jest SZCZĘŚCIE.
wykazuję ignoranctwo? Raczej nazywam rzeczy po imieniu i mogłem się podzielić moimi preferencjami co do atrakcyjności, bo od tego jest forum - do wymiany zdań i opinii.
0
Nie mówię na tylko mecz z WKS-em, to najbardziej toporna drużyna jaką widziałem - jak słowo daje. Na Euro2012 też nie porywali grą, żeby nie powiedzieć więcej
To jest moja opinia, nie zgadzacie się to trudno, ja mam swoje zdanie i wy macie swoje i to by było na tyle.
0
antyfutbol - styl gry, który jest wyjątkowo nieatrakcyjny do oglądania i charakteryzuje się "murowaniem" przed własnym polem karnym np. Chelsea.
szczęście - przypadek, zawyżone umiejętności zupełnie niezasłużone ->w przypadku Greków.
zaspokoiłem twoją ciekawość? Pamiętaj ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
0
Rzeczywiście karny jak najbardziej zasłużony, Samarasa powietrze podcięło...
0
Szczerze? Sam nie wiem co teraz mówię ale wolę oglądać naszych nieudaczników niż tych farciarzy. Chociaż obie repry to d.n.o
11
Strasznie chciałbym by dzisiaj Kostaryka solidnie wybiła Grekom futbol z głowy, nie cierpię ich jako drużyny.
Całe życie na farcie, z WKS-em itd, to tak przeraźliwie słaba drużyna, że nie da się ich oglądać. Antyfutbol do potęgi, jak widzę tego Samarasa to mnie normalnie szlag trafia.
Jedyna reprezentacja na tym mundialu której życzę wszystkiego co najgorsze, zawsze mają "więcej szczęścia jak rozumu". To pomyłka, że to coś wyszło z grupy.
Obstawiłem 2:0 dla Kostaryki.