1

Both Barcelona and right back Dani Alves are open to an exit. PSG showed interest a few months ago, but there are no talks ongoing now. [md]
Jeszcze jest nadzieja, że odejdzie...

2

Ja to wszystko odbieram z przymrużeniem oka ;) Mi się marzy tylko jeden stoper i jeden prawy obrońca.
Nie chce mi się wierzyć byśmy kupowali tak dobrych dwóch stoperów : Bartra, Pique, Hummels, Vertonghen...to mogłyby być podstawowe pary ale dwóch drużyn. Jedna dwójka na bank miałaby zmarnowane kariery.
Dla mnie rewolucja nie będzie udana dopóki Barca nie sprzeda, nie pozbędzie się Daniego Alvesa. Nie wytrzymam z nim kolejnego sezonu. Od dwóch lat zdecydowanie najgorszy nasz gracz. Zamiast wydawać fortunę na drugiego stopera kupiliby tego Cuadrado i jest git.
Bojan jest już właściwie we Stoke ale i tak dzięki za info bo ja lewy w portalach społecznościowych, nie mam ani fb, instagrama czy twittera. Wchodzę tylko na barcastuff, kręcidło i semprebarcaa ale konta nie mam :)

2

Rzeczywiście ciekawie ale Alvesa to bym oddał za darmo. Po co nam dwóch tak znakomitych stoperów przy Bartrze czy Pique, któryś z nich na bank nie będzie grał. Wolałbym opchnąć Alvesa i zamiast np. drugiego stopera kupić tego Caudrado na prawą obronę.
Mówili, że pomocy nie będą wzmacniać więc tu śmierdzi plotą ale i tak dzięki za info :)

1

Dlatego napisałem "teoretycznie" bo każdy wie, że mógł dokonać nieszczęścia. Ale przyznaj, że gryzienie po raz trzeci to już coś trzeba mieć z głową.

0

To akurat z twittera semprebarcaa ale też bodajże Mirror o tym pisało i chyba Daily Star. Ogólnie więcej można się dowiedzieć z angielskich źródeł.

1

Klasyczny komentarz odnośnie kary. Jest takie pojęcie jak niesportowe zachowanie? No właśnie.
Zuniga mógłby mu nawet ten kręgosłup złamać bo to teoretycznie była walka o piłke. A Suarez niestety ugryzł i to nic nie ma do tego co się stało Chielliniemu.
Faule są wpisane w ten sport i trudno,a gryzienie to anomalia. Odpiszę najwyżej za ok godzinę.

0

Ja też, Vertonghen jest na serio bardzo blisko Barcy.

0

Dlaczego przesada? To nie pierwszy ani nie drugi taki wybryk w jego wykonaniu. Tutaj wszyscy oczarowani Suarezem nawet nie chcą popatrzeć obiektywnie na tą kare.
Może właśnie te 4 miesiące dadzą mu nauczkę.

1

Czemu nie ma nic o Vertonghenie? Transfer stopera może ponoć zamknąć się w tym tygodniu.If Barcelona closes the deal with Vertonghen this week, do not be surprised. Already tweeted, advance negotiations going on. First CB.Negocjacje bardzo zaawansowane.

3

Mimo wszystko Blatter fajnie zgasił tych co już mówili, że to on dałby się za Messiego pokroić. Jak widać co złe to nie tylko on.
Ja mimo wszystko się zgadzam z tą karą, wszyscy się plujecie ale jakby został w LFC nikt tu na tej stronie się o to nie rzucał."'
Mówicie "absurd" - no ale to zrobił po raz 3! I wy oczekiwaliście, że jak on się wtedy odwołał to mieli to przychylnie rozpatrzeć? Wtedy to każdy by wiedział, że wystarczy się odwołać i FIFA nawet nie pisknie.
To był mecz mundialowy ! To oglądali kibice z całego świata, nie choćby zwykła ligówka BPL.
Kara jest według mnie jak najbardziej zrozumiała. Może TAS mu coś pomoże ale "nie ma winy bez kary".

1

Janka + Cuadrado bądź Aurier i może sprzedać Adriano i kupić Mathieu ale to podkreślam : może :)

11

Confirmed :FC Barcelona has made contacts with Jan Vertonghen and started negotiations.Simultaneous negotions going on with other prospects.
;) Janek to klasa stoper jest.

3

Jeszcze tylko stoper (Vertonghen/Hummels) i prawy obrońca (Aurier/Cuadrado) i jest bardzo dobrze.
Bramka - solidna
Obrona - niezła (po wzmocnieniach)
Pomoc - wystarczająca
Atak - mocny (na papierze)
Ogólnie : jak rewolucja to rewolucja! Na razie każdy transfer mi się podoba. W końcu wzięli się do roboty.

0

Mi też ta moda na różowe stroje się nie podoba. Takie treningówki pasują do żeńskiej sekcji, może na LM będą lepsze? Oby...

0

Pomocnik? Nie, i bardzo dobrze. Mówili, że po Rakiticiu nie będzie wzmocnień w pomocy. Nawet jeśli Xavi odejdzie to i tak nikogo nie kupią na jego miejsce i według mnie to słuszna decyzja.
Caudrado + Vertonghen/Hummels i (ew, sprzedaż Adriano i kupno Mathieu) - to mi się marzy.

0

Mam nadzieję, że te dwa transfery to stoper i prawy obrońca, bo bez drugiego stopera jakoś sobie poradzimy, a z Alvesem dalej będzie jak będzie...
I tak jest to najlepsze nasze okienko od lat.
Jakoś ucichły hejty na Zubiego?

0

Masz rację kolego, trąbie o tym już od dawna. Nie musi nawet strzelać po 50 bramek w lidze ale pokazywać charakter i zaangażowanie. Nic nie trwa wiecznie, może właśnie mija era Messiego?

0

Lucho jest przereklamowany, tu wszyscy są w niego zapatrzeni a to przeciętny trenerzyna.
Nam potrzebny był uznany, z marką trener. Jak rozbitemu Realowi rok temu Ancelotti. Jak przychodził Martino była ta sama śpiewka na tej stronie.

8

Nie chcę pisać komentarza w stylu "Messi się skończył" ale biorąc pod uwagę co on grał kilka lat temu a teraz to jak niebo a ziemia.
Kiedyś miał chęć do gry, zapał a teraz? Nawet jak on straci piłke to Masche musi za nim naprawiać.
Mamy na własne życzenie "świętą krowę" taka prawda.
Gdzie jest to przyspieszenie, ten drybling co kiedyś? Wczoraj miał 100% sytuację i "stary" Messi by to z łatwością wykończył.
Jego wymiotowanie po prostu jest zamiatane pod dywan, to na pewno niezłe szambo i teraz to wychodzi i nie wierzę w jakieś bajeczki typu "stres i presja" bo to nie debiutujący chłopak tylko doświadczony piłkarz, który wiele osiągnął.
Według mnie miał przeciętny mundial, bo na pewno pozostawiłby lepsze wrażenie jak choćby wczoraj głupio biegał jak Pedro.
Ja go zapamiętam z tego, że cały mundial przespacerował, CAŁY. I niechaj wszyscy fanatycy Messiego przejrzą na oczy i staną przed brutalną prawdą, że tak na prawdę Leo cofnął się w rozwoju po meczu z PSG na początku kwietnia, a potem Tito wystawiał go na siłę i to go "zabiło" i dzisiaj mamy wrak piłkarza!
Inna sprawa, że to iż on jest kapitanem to pomyłka skali światowej - cały mecz brak zaangażowania i na dodatek na przemowach trenera chowa się po kątach.
I ten cały wielbiony przez was Lucho nic z tym nie zrobi, bo na Messiego jeszcze nikt nie znalazł bata. Będzie tak samo a może jeszcze gorzej, on ma 27 lat - strach pomyśleć co będzie jak osiągnie wiek Pirlo? Czy on tego dożyje?...

1

Kurcze, jak się pozbywamy szrotu to do końca!

0

Przecież on chyba idzie do Stoke?

1

"Gerard jest smutny, ale wiem jak go pocieszyć." -> Nas "pocieszyła" dzisiaj, jego może tak codziennie. I on jeszcze jest smutny? Na jego miejscu to bym...eh szkoda gadać.
Kręcidło mądrze napisał, że nagrodą powinno być oglądanie Shakiry, a nie puchar xD

3

No i przyznaj czy na to nie czekałeś? xD Bo ja bardzo. Raczej, że o to chodziło :)

8

Pique to jest jednak szczęściarz, mieć taką Shakirę to największy skarb :D Specjalnie z nastawieniem na nią oglądałem tą ceremonię i nie zawiodłem się. Było na co popatrzeć ^^ No i Santana to też było coś choć kręcącej Shaki w prześwitującej sukience nic nie przebije :)

1

Byłoby wspaniale ale to nierealne. Dzisiaj Bartomeu mówił, że będą 1-2 max transfery na obronę.
Po drugie Vertonghen jest za dobry na ławkę i Bartra również.
Hummels/Vertonghen + Cuadrado i jest zarąbiście ale prędzej spodziewam się pozostania Alvesa i kupienia dwóch stoperów w tym Mathieu.
Chociaż Suarez kiedyś też był nierealny więc już nic nie mówię :)

1

Bartomeu (president): "We will sign one or two defenders. - czyli Alves najprawdopodobniej zostanie...

0

Właściwie masz racje ale zawsze się mówiło, że jeden - młody, drugi - doświadczony i jakoś tak się temu podporządkowałem.
Dzisiaj kopałem po internetach i znalazłem, że ponoć Vertonghen ma 22 mln euro klauzuli ale to może być bujda na resorach także jakoś się nie napalam ale nie ukrywam iż Janka chętnie bym u nas powitał.
Chociaż uwierz mi wolałbym aby nie dochodził nawet do nas drugi stoper, wystarczy jeden bardzo dobry defensor ale żeby kupili prawego obrońce np. Aurier czy nawet ten Cuadrado. Po prostu Alves już mnie delikatnie mówiąc irytuje i pozbyłbym go bardzo chętnie.

0

Jak chcemy kupić dwóch stoperów : jeden młody, perspektywiczny (jest ich od groma), a drugi : turbo kozak z doświadczeniem (już mniejszy wybór ale da się) to więcej wydalibyśmy na tego młodego (Marquinhos) a to jest głupie.
1. Martins Indi, De Vrij, Schar (mój faworyt), Ginter...i wielu innych
2. Vertonghen (najbliżej nas), Hummels, Benatia, Miranda, Lovren
Zdecydowanie więcej pieniędzy przeznaczyć trzeba na kogoś z tych doświadczonych.
Kupienie Marquinhosa i Mathieu jest mało zaspakające gdyż dajemy fortunę na 20 latka a na tego pseudo doświadczonego 15 mln...

Hipotetyczne pytanie : Jakbyście mieli wybierać między Hummelsem, a Vertonghenem to kogo byście woleli?

0

To brzmi jak niesmaczny żart. Sprzedajemy mimo wszystko zawodników bardzo produktywnych (Cesc, Alexis), a zostawiamy tych, którzy powinni być pierwsi do odstrzału (Pedro, Alves).
Gdzie tu logika...
Wiedzą, że przehulali pieniądze na Suareza to teraz zamiast kupić PO będą tworzyć propagandę o "zadowalającym" Alvesie.

5

OT: "Vertonghen’s agent told Mirror that he has received offers from other clubs. Sources told us that one of these clubs is indeed Barcelona, and the Blaugrana are willing to pay his full buyout fee, of €22 million. If Tottenham agrees, which they seem to do, Barça and the player could be already negotiating personal details."
No ciekawie czy ta klauzula to prawda, bo jak tak to bym się nie zastanawiał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?