3

Po 1. - kto się śmiał to się śmiał, ja nie śmiałem się z Realu, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Po 2. Jeżeli uważasz Napoli za ogórka to gratuluję.

7

Zanim zaczniecie hejtować Bravo to zrozumcie, że każdemu się to zdarza i to najlepszym.
Zawsze się mówi o bramkarzach, że nikt nie pamięta ich wspaniałych parad i interwencji tylko każdy zawsze będzie pamiętał to jak puścił "szmatę".
Spokojnie, ja również jestem zwolennikiem Ter Stegena ale mam szacunek do Claudio Bravo i wam radzę nieco więcej spokoju.

0

Dzięki za te porady brachu, po twoich wpisach na temat Alvesa można wywnioskować, że właśnie stosujesz tą metodę. I tak na przyszłość miałeś "nie komentować moich wpisów" więc co robisz? Szukasz zaczepki?

4

"Alves: Odejdę, jeśli atmosfera się nie zmieni " -> wypowiedź z 9 maja...a teraz zdecydowany by zostać, jeżeli zostanie to cały sezon mi zbrzydnie...

0

Ile się jeszcze mnie będziesz czepiał? Nikt tu nie wspomina o CdR, które było ukoronowaniem jego amatorstwa i pokazał, że jest największym cieniasem i beznadzieją i hańbą jest, że niektórzy tacy jak Ty chcą by jeszcze bardziej ośmieszał nasz klub.
Masz obsesję na punkcie tego meczu. Nie wiem z kim to graliśmy ale był taki mecz gdzie skończył się 0:0 ,ten nieudacznik w doliczonym czasie mógł nam zapewnić mistrza bo ATM zremisowało wtedy z Malagą 2:2, miał piłkę meczową na nodze i się majtnął jak ostatni fajtłapa i borok, z nim odechciewało mi się oglądać jakiekolwiek spotkanie, w dwumeczu z City i tak grał piach, mówię zupełnie obiektywnie.


-> tutaj "popisy" naszego celebryty.

0

Alves zostaje? Jeżeli tak się stanie to cały sezon mi zbrzydnie...to tak jakby trzymać na siłę zabójce we własnym domu. Najgorszy nasz zawodnik ma zostać? To chyba jakiś żart...

0

Dziękuję, że umiałeś się przyznać, "Tylko z finału cdr sam przez wiele godzin robiłem o czym pisałem" -> dobitne podsumowanie, o to mi chodziło, wybacz ale słusznie robiłem, że Tobie nie ufałem, na pewno wiele przeoczyłeś, szkoda że już pół strony dało się omamić. Pozdrawiam.

0

Jaka była umowa? Mam przypomnieć "nie będziesz pisał bzdur, a ja przestanę Cię dręczyć"
Pominąłem jakże istotny fakt, że bzdur nie pisałem ale po prostu przytaknąłem.
Dlaczego zaczynam dyskusję? Bo nie mogę bezczynnie siedzieć i patrzeć jak ktoś pisze takie brednie, nie jestem hejterem od dwóch dni, kłócimy się o to od kilku miesięcy i boli mnie to, że nie chcesz zauważyć, że mam rację.
Muszę i jeśli będzie potrzeba to będe interweniował w sprawie zakłamania Alvesa.

0

Wiedziałem, że o to zapytasz...to już się nudne robi, jesteś do bólu przewidywalny. A Wawrzyniak to było porównanie i to całkiem trafne, obaj są pośmiewiskiem na swoich pozycjach i obaj mają tyle faili w każdym meczu, że starczyłoby na odcinek do Failarmy, nie żartuję.

0

Haha, na prawdę czy w twoim zasobie słownictwa znasz coś innego od słowa "merytorycznie"? Dzisiaj użyłeś go już z kilkanaście razy, to już chyba podchodzi pod spam.
Ja również nie doczekałem się od Ciebie merytorycznej odpowiedzi, nie wysiliłeś się zbytnio.

0

Jak słowo daję nie mogę patrzeć na te twoje wypociny. Rozumiem możesz lubić Alvesa, możesz go bronić....ale ileż można?!
Widzę, że kochasz być w błędzie ale po prostu starasz się okłamać rzeczywistość prosząc zwolennika poprawnej tezy o argumenty. Alves jest był i jeśli nie odejdzie to będzie naszym najgorszym zawodnikiem na przestrzeni ostatnich 2-3 LAT!!.
To tak jakbyś powiedział, że Wawrzyniak był ostoją Legii i ciągnął ich grę do przodu... poziom zastraszająco podobny.
Strasznie kłócisz się o te opisy redakcji a one są jak najbardziej adekwatne, zawsze mi mówiłeś, że jak przychodziło co do czego to uciekałem, a ja po dziś dzień nie wiem skąd ty masz te swoje statystyki.
Strach pomyśleć jakie chore teorie byś wymyślił gdyby nie grał u nas Alba, Masche czy Busquets.
Każdy ogarnięty Ci powie, że ta strata przy golu Di Marii to wina Alvesa, mówili nawet to ludzie w studiu, którzy o piłce się znają lepiej od nas...jakby to Jordi albo Javier stracili to byś nie zostawił na nich suchej nitki.

1

Akurat Samper to defensywny pomocnik, coś jak Busquets. Prawdą jest to co mówisz ale i tak uważam, że o pomoc nie ma się co bać.
Nowym Xavim jest Roberto (joke)

4

Pomoc akurat mamy na lata : Halilović, Samper, Denis, Rafinha... pozostaje nam życzyć by każdy z nich rozwijał się jak należy.
Poza tym to Koke jest głównym mózgiem Atletico a nie wiem jak wy ale ja chciałbym by La Liga była coraz bardziej konkurencyjna i ciekawa, a pozbawić tego gracza bandy Simeone na pewno by ich bardzo osłabiło.
O środek pola nie ma co się bać, jeszcze jak w styczniu wpłacimy BVB te 35 mln ojro za Reusa i przyjdzie do nas w czerwcu to już w ogóle bogactwo.

2

Co racja to racja, że teraz do wolnych to mamy całą masę świetnych wykonawców. Na lewą nogę - Messi, to nie podlega dyskusji ale na prawą? Oj tu już będą dylematy.
Jak mówisz i Neymar i Suarez kropnąć z dystansu potrafią ale przecież także Rakiticiowi przymierzyć w okienko nie obca rzecz.
Akurat przy strzale z dystansu dałbym Ivana gdyż z dalekiej odległości częściej lepiej dośrodkować niż strzelać do uporu (Ronaldo) a Chorwat na prawdę nogę ułożoną ma jak kiedyś Juninho Pernambucano, co jak co ale centry to ma na centymetry.
A Neymar czy Suarez, hmm chyba będzie trzeba grać w kamień, papier, nożyce :D

4

A - Ciężko było się przedrzeć w ataku, Nice broniło się jak może. Deulofeu miał jedną dobrą okazję ale zachował się egoistycznie. Pedro grał jak jeździec bez głowy. Był jeden słupek po strzale Sandro, i jedna zmarnowana setka Munira i jeden rajd Adamy. Ogólnie mecz był taki sobie w naszym wykonaniu.
B - Rakitić fajnie centrował, na dobrej wysokości, było trochę zamieszania. A w defensywie to chyba Nice miało tylko jeden rożny i to bez stresu, jedna fajna interwencja Ter Stegena po wolnym. Ogólnie nie na plus, nie na minus.
C - Mathieu był najlepszy w naszej defensywie, wszystko czyścił, był pewny, nie popełniaj głupich błędów. Pique to była katastrofa, na szczęście go ściągneli po połowie. Montoya tak sobie, dostał kontuzji, całkiem nieźle zastąpił go Patric. Alba na +, fajny strzał, aktywny i widoczny, później dobrze zmienił go chyba Grimaldo. Bartra zagrał solidnie ale miał piłke meczową i zagrał trochę jak Deulofeu, w doliczonym czasie gry zagrał lepiej jak nie jeden napastnik i zrobił świetny rajd ale w polu karnym miał dwóch kolegów ale zdecydował się strzelił no i przestrzelił. No i Edgar Ie też zmienił Marthieu i zagrał bez zarzutów.

25

W Sevilli większość asyst miał po dośrodkowaniach z rożnych czy wolnych, wczoraj całkiem nieźle centrował - na dobrej wysokości, odpowiednia siła, czego chcieć więcej? Według mnie to dobra decyzja bo wreszcie mamy więcej zawodników, którzy mogą strzelić głową (Mathieu, Pique, Suarez, Bartra czy od biedy Busquets).

0

Właśnie to mnie wnerwia u Deulofeu - samolubność...

1

Czy mi się wydaje czy Roberto taki dzisiaj bardziej odważniej gra? Pique i Busquets na razie kiepsko, a Mathieu co jak co ale przyzwoicie sobie radzi.

0

Jeżeli Lucho chce grać 3-5-2 to Cuadrado powinien być priorytetem. A Manu to już jest wnerwiające na maxa, nie ma piłkarza w Europie, który nie byłby z nimi łączony... na dodatek się przyczepiają, myśmy już Cuadrado chcieli w maju.
Trudno go będzie ściągnąć, zobaczymy.

1

Jeżeli faktycznie ma to tak wyglądać to świetnie, brakuje tylko Cuadrado i jeszcze jednego lewego stopera np. Vertonghen i wtedy obrona wyglądałaby Bartra - Pique - Verto. (3)
Dwóch defensywnych Ivan i Sergio to najlepszy wybór (2), przede wszystkim wzrost (1.84 i 1.89).
Typowi biegacze i dryblerzy na skrzydłach czyli Cuadrado i Neymar (o ile ten pierwszy nas zasili), na środku przed dwoma pomocnikami Iniesta (3)
Przed Andresem będzie Messi i Suarez, (2) jeżeli tak to ma wyglądać - to dla mnie bomba!
Jeżeli nie przyjdzie do nas Cuadrado to tam może grać Rafinha z powodzeniem. A jeżeli przyjdzie jakiś lewonożny stoper np. Vermaelen czy Vertonghen to dałbym go za Mathieu.
Jedyni pokrzywdzeni to Alba i Masche, w sumie to dobrze, oni też się nagrają a ten skład jest bardzo wysoki i silny. Z całym szacunkiem do Javiera ale Busquets jakoś bardziej pasuje.
Oczywiście to nasze wolne przypuszczenia ale sam pomysł i gracze wymienieni w tym tekście oraz ich pozycje napawają optymizmem.

http://www.footballuser.com/1059553/FC_Barcelona -> na podstawie tego tekstu, tak wywnioskowałem.

33

Jeżeli to się okaże prawdą to jest to bez dwóch zdań największe wzmocnienie tego okienka.

2

Też mnie to zdziwiło, wolałbym te 5 dla Bartry ale cóż...

1

Official: Busquets will wear shirt number 5 this season, at the explicit request of Puyol, who wore it in the past seasons

16

SPORT: Czas Daniego Alvesa w Barcelonie dobiegł końca. Luis Enrique zakomunikował piłkarzowi, że ma szukać sobie nowego klubu.
CUD!!! Życie jest piękniejsze :)

2

Polubiłem go, jak na początku wydawał się nieśmiały, nie miał żadnego rodaka w naszych szeregach to teraz chyba czuje się lepiej.
Myślę, że jego integracja idzie w dobrym kierunku, wydaje się fajny z niego chłopak, to on powinien być naszym numerem 1 na bramce. Bravo jest również bardzo dobry ale taki z charakteru zarozumiały i zbyt pewny siebie, ze względów osobowościowych wolałbym Marca.

1

Wiesz, my możemy gdybać a to różnie może wyjść. Według mnie jak kupimy Cuadrado i damy go na prawą stronę to będzie tam sporo zamieszania a po lewej Iniesta i jest to według mnie dobrze zbalansowane.
Alba może od czasu do czasu posiedzieć na ławce. Według mnie Jordi mógłby właśnie grać w trójce obrońców z Pique i Bartrą, bo na dwie wieże przyda się jeden gibki i zwinny obrońca więc jak nie kupimy stopera to powinni grać na zmianę Mathieu i Alba po lewej stronie. Chociaż ja marzę o Doria - Pique - Bartra - cudo! Przed nimi defensywni Ivan i Sergio, obok nich Iniesta i Cuadrado przed nimi Leo i na szpicy Ney i Suarez.
Niech Lucho czasem zerknie na fcbarca.com bo z nas ciekawi taktycy :D

1

A czemu zamiast Cuadrado/Pedro nie Rafinha? Też może tam grać. No i właśnie co z Iniestą...
Już chyba widziałeś ale wstawię jeszcze raz >http://www.footballuser.com/1049857/FC_Barcelona , oczywiście to tylko takie moje małe marzenie :)
https://x.com/Jamsheed91/status/494833263593394176/photo/1 -> To również ciekawe ale jeśli np. kupimy Vertonghena to widziałbym go zamiast Mathieu. Ale tak jak podkreślam trochę się boje co Lucho ma za pomysły w swojej głowie i my możemy sobie tworzyć te wymarzone składy a skończy się zwykłym 4-3-3 z Alvesem i PR7 i na pewno Masche na stoperze...Cuadrado do 3-5-2 pasuje idealnie, może dlatego Lucho tak nalega na jego transfer. Nawet Doria i Kolumbijczyk mnie bardzo uszczęśliwią :)

2

3-5-2 to świetny pomysł ale ja coraz bardziej obawiam się, że będą grać ci co nie powinni jak np. Pedro czy Alves.
Dzisiejsze zdjęcie próbne MD tego ustawienia było tragiczne, oczywiście wiem, że to była tylko wizualizacja ale jednak.
Na bramce był Bravo (wolę Stegena ale przebolę), wśród 3 obrońców był Masche (!) i Mathieu (lubię go ale chciałbym by był solidnym zmiennikiem). W pomocy był Pedro (!) i Neymar i to zamiast Leo na 10 był Iniesta a Messi i Suarez jako napastnicy.
A ja się obawiam, że to tak będzie wyglądać...jeżeli nie przyjdzie żaden stoper to według mnie powinno być Alba - Pique - Bartra (3), jeżeli przyjdzie stoper to zamiast Albę.
W pomocy cofnięci Rakitić i Busi z przodu Iniesta i po prawej stronie Cuadrado (jak przyjdzie) i przed napastnikami (Neymar i Suarez) Messi. Jeżeli Kolumbijczyk nas nie zasili to jego miejsce po prawej stronie powinien wziąć Ivan a Masche upchać obok Sergio.
Masche jest dobry ale wolę Busquetsa.
Same ustawienie jest dobre i całkiem nowoczesne ale ciągle nie wiemy kogo wybierze Lucho, rodzi się taka niepewność. O ile każdy wie, że raczej będzie grał Messi, Suarez i Neymar o tyle nikt nie wie jak będzie wyglądać obrona i pomoc.

5

No cóż, Ibra to dla mnie najlepszy i najbardziej kompletny napastnik na świecie. Wszystko przez ten jego burzliwy charakter.
Dzięki jego książce padła cała masa krytyki na Pepa, że go unikał itd. ale jeżeli on nazywa Xaviego i Inieste "pajacami" to przypuszczam, że to cały zespół mógł się od niego odsuwać, każdy wie jaki Ibra jest. Jeżeli był taki w stosunku do kolegów (jeżeli to prawda) to może Pep sam to zobaczył i był do niego jaki był.
Uważam, że jedynym piłkarzem jakiego mógłby się bać Ibra to Mario Balotelli...

0

No Alvesa może pamiętać i chyba jeszcze trochę Busiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?