0

Pewno zażył jakiego litu albo antydepresantów i jest niezdolny do aktywności fizycznej...smutne.

0

Czyli każdy kto stwierdzi, że Masche jest o wiele lepszym DM'em niż stoperem to od razu jest jak to ironicznie ująłeś ekspertem?
Osobiście nie robię jakichś "pocisków" ale chyba sam przyznasz, że na obronie nie powinien grać.

1

Alves ?! Boże widzisz i nie grzmisz...toż to jest samobójstwo i jedno wielkie nieporozumienie. Reszta ujdzie ale jak widzę Alvesa nawet w proponowanych to mi od razu ciśnienie skacze.

0

Everton to ma pecha, tak gnieść Arsenal i remis...

0

Everton jedzie Arsenal hehe :) I bardzo dobrze, Martinez jest takim Simeone w BPL, potrafił z niczego zrobić coś.
Barca i Everton - dwa kluby, które ubóstwiam ;)

0

Tylko nie to, to będzie koniec świata! Wiedziałem,czułem to....ja tego nie przeżyję! Przecież to będzie taka apokalipsa jaka się jeszcze św. Janowi nie śniła.
On tu nie powinien grać od dwóch lat, jakie 2016? Paranoja. Aż mnie to dziwi, że biorą tą opcję pod uwagę, przecież to jest oczywista oczywistość, że powinien odejść po 12/13, koleś nas i tak doi niemiłosiernie...

16

Co do Reusa : There is a high chance Barcelona will pay €25M for Marco Reus, and loan him to Dortmund for this season. He will join squad 2015
Marco Reus will speak with Barcelona and his agent tomorrow over conference call. More to be updated in the coming hours.
Marco Reus already has a pre-agreement signed by him and agent from Barcelona since April. Player has to agree to loan or join now.
Co do Cuadrado : Fiorentina might now be willing to sell Cuadrado to Barcelona for 35 million. (Sport)
Douglas już na 100% kupiony, sam prezydent Sao Paulo już mówił, kwestia dni.
A co do Koke - to nic ciekawego, na razie cisza i według mnie to plotka, z resztą jak kupimy Reusa to będzie grał w pomocy, więc automatycznie wybór idzie chyba na Reus/ ew. Koke. A co do PO - Douglas/ ew. Cuadrado ale wybór już chyba padł niestety.

0

Broń Boże! Co my jakieś kamikadze? Już dość tu napsuł....

0

Jest tego pozytyw : Przynajmniej nie będzie durnych plotek transferowych rodem z MD czy Sportu, kto już u nas nie był ich zdaniem? Boateng, Ozil, Higuain...trochę odpoczniemy, ale w takim razie trzeba kupić jeszcze Cuadrado und chociaż kogoś wypożyczyć.

0

Nie wiesz czasem czy np. taki Alves będzie mógł odejść za rok za darmo, czy kolejne lata męczenia z amatorem tatuażów?

1

Nie, miałem tak samo. Wziąłem poduszkę, koc i nie wiem czy w sumie obejrzałem nawet 5 minut tego meczu :D Obudziłem się jak było studio i poszedłem spać. Nawet żadnej bramki nie widziałem, cóż miałem chęci ale nie wyszło.

1

W pełni Cię popieram choć w LM oczekuję najlepszych i jak mam patrzeć na Maribor czy Athletic to wybór jest oczywisty.
Słabsi mogą się pokazywać w LE :D, oczywiście żartuję ale aż serce się kraje jak co roku jest jakaś Steua czy Victoria Pilzno, a takie Napoli będzie walczyć w Lidze Europy. Cóż, nic za to nie możemy ale zgadzam się, że nie jest to czasem szczęśliwy wybór dla osoby, która jest neutralna.

1

Prawda jest taka, że i Napoli, i Athletic to bardzo dobre drużyny. Aż szkoda, że któraś pożegna się z LM gdy w fazie grupowej co roku meldują się o wiele słabsze drużyny od powyższej dwójki.
Tak przynajmniej można się delektować tym widowiskiem ale tak mi szkoda tej drużyny, która się nie zakwalifikuje...

1

Wiem, ale oboje się oblewali, Shakira też nominowała swoich :)

1

Przepraszam, że nie na temat ale jeśli dobrze zrozumiałem to podczas Ice Bucket Challenge Shakiry i Pique, Shaki nominowała Papieża Franciszka -> tak mi się wydaję, choć powiedziała to niewyraźnie i mogę się mylić.
Jeżeli to prawda to ciekaw jestem czy Papież przyjmie wyzwanie, z jednej strony ja jako Katolik nie miałbym nic przeciwko, uznałbym, że ma spory dystans do siebie i chce przekonać do siebie ludzi, z drugiej strony jakiś zawzięty mocher powie, że Papież zwariował i do czego ten świat zmierza...
https://www.facebook.com/photo.php?v=1185032841512735

0

Ja pizgam czy ty na prawdę poważnie to mówisz? Pytasz się "chyba nie mówisz o mnie??" ja odpowiadam, że "Nie, nie o tobie" więc na prawdę...czytamy? Ja czytam,a czy ty to już polemizowałbym. Tobie już podziękowałem. Dobranoc.

0

To po co się rzucasz, że "Chyba nie mówisz o mnie ?? " podkreśliłem, że nie o tobie, jakieś spiski Antoś? Kończ waść wstydu oszczędź ;)

1

Problem to ty masz i to poważny, na każdy post o Alvesie zaczynasz naskakiwać, Wypraszam sobie, w zeszłym sezonie może opuściłem 2-3 mecze , tak to zawsze oglądam.
Odpowiem ci jak ty kiedyś mi "Myślałem, że ten etap mamy już za sobą"..eh

0

A skąd Ty wiesz o kim my mówimy? Wcale, że nie o Tobie. Do widzenia i nie pozdrawiam,

0

Pax proszę Cię, cały czas chyba kierujesz się mottem "odwróćmy tabelę, będziemy na czele" - tak u Ciebie jest z Alvesem, nie to już nie jest śmieszne.

0

Kiedyś się go spytałem skąd je ma, te z finału CdR to mi odpowiedział, że sam je notuje. Także dziękuje za taką wiarygodność statystyk ;)
Koleś nas wyzywa od hejterów ale aż wylewa się od niego niechęć do Alby...ale cóż nie bierz go tak całkiem serio ;)

0

Jest tu taki jeden na tej stronie co twierdzi, że Brazylia z Alvesem nie przegrałaby z Niemcami ;) Także nie mówcie tak xD....

17

Kiedy u nas przejrzą na oczy, że ten Alves to jest kpina i plama na honorze takiego klubu jak Barca. Doceniam to co zrobił dla nas ale aktualnie jest jak kotwica - ciągnie nas na dno...i tak będzie póki nie odejdzie.

0

Ja też chciałbym 3-5-2 ale różnie to może LE widzieć, trzeba dać im czas :) Brakuje nam jeszcze tylko Cuadrado do pełni szczęścia.

0

Też właśnie jestem ciekaw na jakiej pozycji będzie grał Suarez, jeszcze się nie znalazł taki co by odebrał środek ataku Messiemu, byleby nie było cyrków jak z Ibrą.
Suarez to klasyczna "9" a Messiego aktualnie na skrzydle nie widzę kompletnie... chyba, że grałby przed przed Neymarem i Suarezem chyba, że Iniesta na Mediapunta, a przed nim Leo i Luis.
Jak to zrobić by "wilk był syty i owca cała"?

0

Prawa obrona : Alves - chyba nie trzeb tłumaczyć, Montoya - jeszcze za cienki w uszach by grać przeciwko najlepszym na świecie.

0

Ale wam będzie łyso jak ten Douglas okaże się najlepszym PO świata, nasz scauting jest lepszy od Porto czy Benfici, nie ma się czego bać :D

0

Prawa obrona była największą bolączką i katastrofą w zeszłym sezonie, a nie jak środek obrony co się niektórym mogłoby wydawać.
A do kogo należy prawa flanka defensywna w Barcelonie? Do Alvesa, który gra od 2 lat gra jak totalny patałach i na samą myśl, że jeszcze ma nas ośmieszać kolejny rok to mi od razu ciśnienie rośnie...co on jeszcze musi zrobić/zepsuć/przegrać żeby co niektórzy tu dostrzegli, że jest nieudacznikiem i pośmiewiskiem. Centry to nie wszystko, to jest tylko jeden z asów w jego żałosnej talii.
Koleś nas perfekcyjnie cycka a my na to patrzymy i kiwamy głową...eh dzień którym odejdzie będzie jednym z najszczęśliwszych w moim życiu.
Kiedyś był na prawdę dobry ale teraz po prostu uczepił się Barcy jak rzep psiego ogona, bo wie, że nikt go nie chce...
Podkreślam : nie ma hejterów Alvesa, są tylko ludzie, którzy obiektywnie oceniają poziom umiejętności (a właściwie ich brak) pana Wrzutki.
Tak na prawdę cała trójka mnie za bardzo nie przekonuje ale najbardziej jestem za Montoyą.

30

Falcao jest świetnym napastnikiem ale wybierając Suareza, wybraliśmy według mnie najlepiej jak się da.

0

"Barca nie kupi Cuadrado przez Finansowe Fair- Play " - SPORT - i teraz wszystko jasne czemu chcą kupić PO za parę milionów, to już chyba koniec marzeń o Kolumbijczyku, a szkoda... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?