LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Symulki są na pewno niegodne piłkarza takiej klasy ale to, że ktoś ma dobry instynkt i nos do bramek do raczej atut niż wada.
Mnie on irytuje, ciągłe zaczepki do Messiego, zarozumiałość, pedantyzm czy frustracja jak coś mu nie idzie po jego myśli, ale z czysto piłkarskiego punktu widzenia to trzeba mu oddać że jest genialny choć według mnie Leo lepszy ;) Chodziło mi o to, że po ostatnich meczach padała cała masa bezpodstawnych hejtów na CR7, za to że strzela bramki ( o ironio :D). Szacunek przede wszystkim.
18
Przestańcie pluć na CR7, że na pustą, że symuluje itd...ja za nim również nie przepadam ale trzeba mu oddać, że piłkarz z niego wybitny i spektakularny. Wolę Messiego, uważam że w dużej mierze jest bardziej 'samowystarczalny' ale forma Ronaldo jest niesamowita.
Messi tak na prawdę nie ma tylu okazji bo i podań nie ma, Iniesta na razie kiepsko, Cesc sprzedany...ale dla mnie to nie powinien być wyścig, liczy się wkład w zespół nie do końca bramki.
Dla mnie Leo zawsze będzie lepszy, nie strzelając bramek i tak robi dla mnie rzeczy poza zasięgiem innych piłkarzy, jego rola się zmieniła, jego miejsce chyba zajmie Luis a Messi będzie raczej Mediapuntą - na tej pozycji się świetnie odnajduje i wszyscy zadowoleni ;)
48
Dał nam dzisiaj to co dawał nam Eric pare lat temu - pewność w obronie, okazjonalne wejścia do ataku ale przede wszystkim solidność na boku - Alba często szedł za bardzo w tango z przeciwnikami, a tak stoperzy mieli dodatkowego partnera w defensywie.
Bardzo dobry mecz Jeremiego, większość przeciwników powoli się przełamuje i to mnie cieszy :)
5
Pierwsza połowa zleciała jak z bicza strzelił, druga to była niemoc strzelecka..mimo wszystko najważniejsze jest - 3 punkty.
Nie ma co marudzić, gra nie była aż taka słaba szkoda jeny setek Messiego a tą po podaniu Pique w końcówce to aż serce kraje... ale głowa do góry, graliśmy z ofensywną drużyną, na wyjeździe. Jest nieźle.
1
Śmiej się ale Pedro by to lepiej zrobił, bez kitu :) Munira poniosła młodzieńcza fantazja.
1
Pięknie powiedziane, zgadzam się z każdym słowem. Gratulacje za komentarz. Po tym wszystkim branie pod uwagę przedłużenia kontraktu z zawodnikiem , który dawno się wypalił jest co najmniej bezsensowne.
Szacunek się należy ale nie może ciążyć naszego budżetu prezentując poziom..no właśnie jaki poziom na pewno nie adekwatny względem pensji jaką pobiera. Pierwszy do odstrzału według mnie, nie wiem czemu nie chcą zaufać La Masii (Montoya)
1
Polemizowałbym. Douglasa nie można ocenić gdyż nie rozegrał nawet 90 minut w Barcelonie, nie spodziewam się fajerwerków ale może będzie solidny? Kto Wie?
Natomiast Montoya według mnie (nie każdy się musi ze mną zgadzać) gra lepiej od Alvesa, oszczędny w centrach, szybszy, dokładniejszy, lepiej podłącza się do akcji, w obronie pewniejszy i jego gra nie rzuca się tak negatywnie w oczy jak Daniego.
Jak kto uważa ale w Bilbao zagrał bez zarzutów a Alves jest przeciętny na Elche więc...to tylko moje zdanie.
1
Na szczęście Sport jest mało rzetelny i jeszcze w sierpniu pisał, że Lucho nie chce Alvesa, pamiętam ten piękny dzień, cóż pozostaje wierzyć, że i tym razem się mylą...
Alves sam powinien mieć wyczucie kiedy wie, że nie daje temu zespołowi tyle co kiedyś...
Nie po to kupowali Douglasa by dalej było 3 PO, dla mnie to plotka, OBY...Niech odejdzie, byle gdzie ale to już nie jest poziom Barcelony, Zubi sam go prostował, że mu się kończy w 2015, bo mówił że ma do 2016...no bez jaj.
Sport nie psujcie weekendu.
2
I poniekąd się zgadzam z twoją tezą ale jest tego wytłumaczenie. Alves z Elche czy innymi słabszymi zespołami grał przeciętnie, przyjdzie lepszy przeciwnik jak PSG i gra jak amator, poziom dna, nasza prawa strona leży i kwiczy.
Montoya wbrew pozorom jest o wiele solidniejszy i bardziej rozsądny, Alves po prostu grał dotychczas tak sobie ale mecz z PSG obnażył jaki jest na prawdę,
Przedłużenie z nim kontraktu to po prostu nonsens i absurd, trzymamy go a on nas jedynie dyma na budżecie.
2
Alves i nowy kontrakt...no ludzie, przecież to jakiś kabaret, jeszcze niech przedłużą z Pedro...mam do nich szacunek ale obaj są autentycznie beznadziejni.
Dla mnie to plotka, nie po to kupowali Douglasa w obliczu sankcji i Zubi też prostował Alvesa, że ma do 2015 i bez dyskusji więc nadzieja umiera ostatnia...należy wierzyć, że Dani sam ma świadomość własnej słabości i powie sobie "dość", należy wiedzieć kiedy zejść ze sceny....
1
Zastanów się czy każdą wypowiedź trzeba uargumentować? Temat Alvesa był wałkowany milion razy, jeżeli ja ci powiem, że lubię zupę pomidorową to lubię i koniec i chyba nie musze się z tego tłumaczyć, jeżeli ja twierdzę, że Alves się wypalił to jest to moje skromne zdanie i tyle.
I po co robisz takie marne wycieczki osobiste jak "ekspercie" zupelnie bez sensu, szukasz zaczepki czy jak? Ja tam się z Destro zgadzam, ktoś kto powtarza pewne sekwencje kilka razy dziennie jak papuga to raczej, że nie można brać tą osobę na poważnie.
3
Uff...odetchnąłem z ulgą ;) Szkoda, że tak późno tak bo to byłoby z korzyścią dla obu stron, może w takim Leicesterze chociaż trochę się odnalazł.
Wczorajszym meczem pokazał, że nie ma co tęsknić ino go trzymać za słowo, niechaj robi co chce, a my możemy się cieszyć :-)
1
Dziękuję, ja również :) Imponująca dyskusja co nie?
2
Rozumiem, że każdy jest inny.
33
Mathieu to równy gość, podoba mi się jego styl bycia. W przeciwieństwie do Pique czy Alvesa nie króluje na portalach społecznościowych tylko dobrze wykonuje swoją pracę.
A gra na prawdę świetnie, w końcu mamy solidnego defensora, każdy chciał w swoim czasie Marquinhosa i innych młodzików a to właśnie Mathieu poprzez swój właśnie wiek jest bardzo doświadczony i pewny swego - a chyba tego się wymaga od obrońcy?
Ja tam jestem za Jeremym, bo chłop robi swoje na boisku a jak pomyśle jakie cyrki ludzie robili gdy do nas przychodził, na prezentacji to...na razie bez dwóch zdań nasz filar w obronie ale po cichu liczę na Pique-Verma ale niech grają ci co są w najwyższej dyspozycji i będzie dobrze ;)
4
Jam świadkiem że mówiłeś :D Wczoraj miał perfecto występ, wślizgi, głową wygrywał...Zawsze Ci mówiłem "spokojnie: a Ty "Rudy się pcha drzwiami i oknami" hah pamiętam x)
3
"Madżisterial pas from Lio Messi" - albo te jego "OH!!" Jak widzę te skróty w jego wykonaniu to normalnie mnie całego nosi, świetny komentator, po prostu słyszeć to jak on szaleje gdy Messi strzeli/asystuje jest bezcenne to po prostu trzeba słyszeć i tyle.
Chciałbym jego odpowiednik w polskiej telewizji :)
12
2
To ateistą mudżahedinem czy tudzież dżihadystą, bo już mi się w łepetynie miesza?
1
GOL sezonu BPL !!! Jagielka 1:1
1
Baines!! Blisko było ...
2
Ha pamiętam ten mecz, bramkarz grał mecz życia, nazywał się chyba Tono ale to po prostu było nie do wyobrażenia co on wyprawiał, miał dzień konia, wszystko bronił...
Strzelił Xavi i potem chyba po strzale Messiego ktoś wbił samobója ale głowy sobie nie dam ściąć i skończyło się 2:0 ale pamiętam jeszcze grę tego bramkarza, coś niesamowitego to było ;)
21
Czemu nie? Ale co wtedy z naszym Zubim w końcu rewolucje zrobił przyzwoitą choć i to mu trzeba oddać.
Myślę, że ten Monchi ma nosa do dobrych piłkarzy i w tym jest fachowcem więc ja bym go chętnie ujrzał jako dyrektora sportowego naszego klubu.
1
Xavi się nam bardzo przyda, choćby w takich meczach jak dzisiaj czyli mamy przed sobą bardzo ważny i ekscytujący mecz z PSG i można odciążyć Ivana czy Inieste.
Dzisiaj według mnie można się spodziewać zmian, może zagra Adriano,Bartra, może kilka minut dostanie Vermaelen?
Ja na ten mecz z PSG już nie mogę się doczekać, to może być wreszcie poważny sprawdzian Barcy Lucho przed wymagającym przeciwnikiem, a mecz z Granadą nie może zostać odpuszczony ale można dać pograć zmiennikom i powprowadzać kontuzjowanego Vermę a na LM niech idzie najmocniejsza jedenastka.
1
Nie żebym chłopaka hejtował ale na prawdę nic nie pokazał. Wiem iż powiedzie że nieodpowiednie porównanie ale patrzcie co wyprawiał gdy dostał szansę w pre-sezonie Alen Halilović, a co Roberto na dodatek różnica 4 lat...
Może Sergi talent ma ale na razie ile razy grał to miałem wrażenie jakby był przypadkiem piłkarskiego autyzmu - odgrywam do najbliższego człowieka obok mnie, boję się wszystkiego itd...
Dla mnie to trochę dziwne, że tak wszyscy się palili by przedłużyć ten kontrakt, bo niby za co? Młodszy Rafinha, Alen i Denis są na o wiele wyższym poziomie od niego.
Może eksploduje jak Bartra? Kto wie. Na prawdę chciałbym by zagrał w końcu dobry, odważny mecz w którym by się wreszcie pokazał jakąś asystą czy golem,
Życzę mu jak najlepiej bo biorąc pod uwagę naszą kiepską pomoc jego ewolucja mogła być sporym ratunkiem ale jakoś się tego nie spodziewam.
2
Jeszcze Douglas wziął identyczną, tak mogę się dopatrzeć z tego zdjęcia :P
3
Pedro by sobie dał na wstrzymanie, bo już niedawno miał żołądkowe rewolucje :D A ta knajpa to chyba nabiła sobie więcej sławy jak polecenie od Magdy Gessler, w końcu każdy powie "Messi i Neymar tu jedli ale tu muszą być luksusy!"
Mnie np. ciekawią takie newsy, może nie jest to mega ważne ale mnie to akurat interesuje ;)
1
Spokojnie, kiedyś taki meczyk musiał się trafić, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Nasza gra była bardzo słaba ale wierzę w tych chłopaków i następny mecz będzie lepszy (mam nadzieję)
Będzie dobrze! Mamy i tak jeszcze spory komfort,
7
Bardzo mnie cieszy, że i Luis i Verma strzelali, bo akurat tej dwójce jest bardzo potrzebny rytm meczowy, szczególnie Suarezowi.
Widziałem pare akcji Halilovicia i na prawdę też świetna komunikacja z Luisem. Każdy chyba odlicza dni do El Clasico, na pewno pomogą mu też sparingi z Urugwajem, z każdym dniem jestem coraz bardziej niecierpliwy ;)
1
"Ty masz widocznie jakiś kompleks Alby...co na to powiesz, że wszystkie w pole karne itd ?"
Co w tym złego, że napisałem pewną tezę o której ty też dajesz o sobie poznać "oficjalnie na forum" też dużo piszesz o Albie i dużo nieprzychylnych o nim opinii, nawet jak zagrał dobry mecz to musisz się przyczepić o defensywę - po prostu stwierdzenie, nic więcej. (nie chodzi czy napisał o tym destro czy ktoś inny, po prostu nie umiesz oddać honorów Albie)
A co do wrzutek to odniosłem się do "twoich uwag" którymi spamowałeś bo CdR, co w tym złego, że chciałem poznać twoją opinię, twoje argumenty?
Na prawdę jeżeli widzisz w tym prowokacje to albo jesteś przewrażliwiony albo nie wiem.
Przypominam to TY zacząłeś na mnie najeżdżać, ty zacząłeś rzucać epitetami, mam nadzieję, że chociaż zdajesz sobie sprawę i teraz w niemocy wmawiasz mi coś czego nie napisałem w twoim kierunku.
Chciałem normalnie podyskutować, a ty najpierw na dzień dobry mnie zwyzywałeś a potem jeszcze szukasz jakichś wyimaginowanych prowokacji w twoją stronę. Taka widać kultura a właściwie jej brak.