2

Ktoś tu nie czuje bluesa widzę...nie bierz wszystkiego na serio, ironia - bardzo ważny termin w dzisiejszych czasach intenetu.

1

Pedro i 3:0 - szach matt hejterzy ;D

7

Za to kocham futbol : teoretycznie przez jedną akcję antybohater meczu może stać się bohaterem ;)
Do końca wierzyłem i się doczekałem.

1

Nieźle nas Lucho w bambuko zrobił ;) Gra dwoma DM'ami - czemu nie? Jestem ciekaw.

2

Bardzo dobry felieton, gratulacje! ;) Zgadzam się, że Busquets pasuje do stylu Barcy jak nikt inny, i jest do idealny do nas gracz.
Lecz mnie urzeka Masche na defensywnym pomocniku...obaj dają nam coś innego.
Javier to natychmiastowy odbiór, wślizg i przechwyt. Jest bardzo agresywny w środku pola - nowoczesny model DMC
Busquets to wirtuozia, piękne podanie i dobre ustawianie się na boisku.

Z dwojga dobrego wybrałbym Masche, bo w meczu z Apoelem i nie tylko gra wyglądała szybciej, świetnie łączy obrone z pomocą a jego crossy to mistrzostwo. Graliśmy dynamiczniej i skuteczniej.

Busi i Xavi to długo konstruowane akcje, Masche i Rafinha to błyskawiczne akcje ;) Ale mamy akurat w czym wybierać na tej pozycji.

26

Pamiętam jego dryblingi które przyprawiały mnie o zawał serca ;)

2

Ale pod tym względem Mathieu nam dał bardzo dużo..jak pamiętam jakie cyrki były sezon/dwa temu typu : Adriano na ŚO, czy Puyol, który był nie do końca sprawny czy Song... i tak jest pod tym o wiele lepiej, przynajmniej ma kto grać na tym środku obrony.
Nie taki ten Jeremy zły się okazał, co ? ;) Verma jak się wyleczy to najlepiej go sprzedać - life is brutal...

2

Przez chwilę pomyślałem, że znowu dostał kontuzji...oh wait ;) Z jednej strony szkoda mi go ale z drugiej to myślę, że ostro się oberwie tym którzy go sprowadzili.
Jakoś przestałem na niego liczyć, ale życzę mu zdrowia.

1

I pomyśleć, że za rok znowu będą takie same dylematy co mecz ....wszystkie 3 kandydatury są dla mnie trochę śmiechu warte.
Stawiam, że z PSG Martin na trybunach - taki rytuał...

1

Zwykłe wypowiedzi "pod publiczkę" ale właściwie to nie ma co się dziwić - takie już są wywiady, nie można mieć pretensji.

66

Wenger zrobił interes życia na nim....teraz można by powiedzieć : " chłop może wyjść z Arsenalu, ale Arsenal z chłopa nie wyjdzie nigdy"...
Cytując klasyka : "no co zrobisz, nic nie zrobisz" ;)

2

Cuenca też się łamał co chwile...ale też coś pograł w 11/12 nawet 1/2 z Chelsea...ciężko mi wierzyć w Vermaelena...

20

Broniłem go ale nam się robi "Cuenca vol.2"...

42

Xavi wczoraj pokazał klasę kapitana, po meczu na telebimie był film na cześć rekordu Messiego, wszyscy obejrzeli, a Leo miał już się zbierać do szatni..
Xavi go zatrzymał i kazał wszystkim zrobić szpaler - na tym filmiku to widać, piękne zachowanie Generała :

2

Spokojnie ;) W zeszłym sezonie bodajże Messi miał 8 a CR7 21 na jakimś etapie, potem Leo dogonił Ronaldo i przegrał z nim o kilka bramek.
Jeszcze nie jest powiedziane, teraz po rekordzie pójdzie mu lepiej, zeszła z niego presja.

16

Messi - sprawa oczywista, zagrał wczoraj absolutnie najlepszy mecz w sezonie *jak na razie.
Ale ja pochwaliłbym jeszcze Pique, ławka dała mu do myślenia - widać, że się wczoraj starał i razem z Mathieu zagrali bardzo dobre spotkanie.
Xavi to nasz najlepszy pomocnik, a całe MSN w ataku jest co raz to lepsze ;)
Piękne okładki i porywająca gra wczoraj - takie przeglądy chciałoby się częściej.

2

Dzięki stary mam ;) Jestem Ci wdzięczny, tu dla reszty :

7

Ma ktoś jakieś skróty z komentarzem Raya Hudsona? Lubię jak przeżywa bramki Messiego, a co dopiero jak pobija rekord...

2

Nie mam fb, ani twittera, ani instagrama, aska...nie prowadzę aukcji internetowych...o co chodzi w ogóle? Zmieniasz temat.
Dlaczego i po czym stwierdzasz. że wiesz więcej o Barcelonie ode mnie i dlaczego nie powinienem tu przebywać? Ja jestem u siebie, Ty nie do końca, najgorsze jest to że robisz to z premedytacją i dobrze o tym wiesz. Bawi Cię to.
Jak masz dalej kręcić facebookami czy aukcjami to po prostu zakończmy dyskusję bo jak sam powiedziałeś "nie rozumiesz pytania" to i odpowiedzieć nie potrafisz. Stwierdzam fakty z twojego wpisu. To chyba na tyle.

2

Nie wiem co chciałeś udowodnić ale Ci się nie udało... wpadasz w własne dołki które wykopałeś...
Zdajesz sobie sprawę, że nas denerwujesz ale mimo wszystko rajcuje Cię to i jesteś tu po to żeby to robić - wal prostu z mostu.
Dla Ciebie "głupie pytania" to takie na które nie jesteś w stanie wydać merytorycznej odpowiedzi.
Zachowujesz się tak jakbyś przyszedł do kogoś w ubłoconych butach, ubrudził dywan, rozgościł się w fotelu, wziął pilot i kazał mi oglądać jakiś program telewizyjny którego ja nie mam ochoty oglądać.
A z tym brakiem wyniku to się skompromitowałeś ;P Bez odbioru.

2

Koleś Ty dalej mnie nie rozumiesz... Jak sama nazwa wskazuje : jest to strona o Fc Barcelonie, jeżeli jej nie kibicujesz to najzwyczajniej w świecie nie jest to twoje miejsce.

"czemu pisze o realu?? bo sie nim interesuje. moge pisac wiele pierdol na temat barcelony ale po co skoro nie mam tak obszernej wiedzy jak w kwestii realu madryt.."
To idź na stronę Realu, oni tez mają obszerną wiedzę i sobie podyskutujesz, skoro nie masz obszernej wiedzy o Barcelonie to co tutaj ROBISZ? Proste jak 2+2...

Czego wy tutaj szukacie, zachwytów nad CR7? Jak ktoś tylko napiszę np. :Penaldo to jesteście pierwsi by go bronić... Nie wiem co trzeba mieć za tupet by się logować na stronie odwiecznego rywala. Bez spiny ale tak jest i wiesz gdzie się lepiej odnajdziesz, na stronie realu bo masz w nim :obszerniejszą wiedze.

5

Nie wiem co chciałeś przekazać, miałem na myśli również Ciebie. Jeżeli według Ciebie jesteś w porządku że jesteś na naszej stronie, a większość twoich komentarzy jest o Realu to też pozdrawiam.. Jesteś jak niechciany gość - wybacz ale jestem szczery ;)

17

Na prawdę nie wiem co trzeba mieć za sieczkę w głowie, żeby na stronie o FC BARCELONIE było tyle kibiców Realu...
NIE jesteście tu potrzebni, nie obchodzi nas, że wasza strona jest na epoce dinozaurów, nie gadajcie głupot że chcecie tylko "dyskutować" bo to największa bzdura..
Denerwujecie tutejszych i to tyle z waszego "pożytku" - cały dzień siedzą cicho, jak jest mecz Realu to nam robią "relacje live"..
Chcecie dyskutować ale tylko jak ktoś cos powie na CR7 czy Real to wyrastacie jak spod Ziemi, żeby na własnej stronie czuć się jak obcy? Do czego to doszło...
Robicie tylko na złość i nie potraficie zrozumieć, że kibicowanie rządzi sie swoimi prawami i jest coś takiego jak odwieczny rywal. Ale wy plujecie się o każdą "szpile" wbitą Realowi..
To jest APEL nie prowokacja.

10

Dokładnie, masz racje. Masche w tym meczu powinien być podstawą! Sevilla w szczególności Krychowiak grają bardzo agresywnie. obawiam się, że Busi znowu będzie "wymiękać" w środku pola.
Masche by się dzisiaj przydał i to bardzo.

2

Nie wiem jak mam nazwać takich typków co tu piszą " Przegramy niestety." - co to jest ja się pytam? Wiara w drużynę? Nadzieja...
Normalnie trzymajcie mnie... nawet w dwumeczu z Bayernem chociaż było to teoretycznie niemożliwe ale ja jakoś starałem się wierzyć, a tu...na starcie stawia, że jego drużyna przegra...o losie.
Dobrze jakby Messi pobił już tego Zarre tak nawiasem mówiąc, bo się od tego momentu zablokował, jak stuknie z 2/3 bramki to pójdzie jak po maśle.

1

Iniesta to dalej magik, zagrał jeden na prawdę bardzo dobry mecz z Ajaxem, wiem że to mało i na razie nic nie pokazuje ale może się obudzi...
W obecnej dyspozycji to już wolę Rafinhę na jego pozycji, akurat Inieste nic nie broni ani statystyki ani gra - smutna prawda. Tu się zgadzam.

7

Wkurzające są te pytania o "margines błędu" - pamiętam jak w zeszłym sezonie po każdej wtopie w ostatnich kolejkach ligi był "minimalny"...
Niech mówią prosto z mostu.

1

No i tutaj po raz kolejny się z Tobą nie zgadzam, od pomocnika chyba można wymagać "zarąbistych podań prostopadłych" - on ma 22 lata, popatrz kim w jego wieku jest Ney czy Isco...ile będziemy go tak usprawiedliwiać?
Co z tego, że biega i angażuje się w pressing?
Pomocnik ma kreować grę i koniec - to jest jego chleb powszedni.
Rafinha robi o wiele lepsze wrażenie, próbuje coś zrobić, próbuje dryblingu, jakiejś kombinacji...ma już chociaż jedną asystę ale szanuję twoje zdanie, duh ;)

2

To dobrze, żeś nie wybrał tych prawników z Barcelony, bo oni nam ani kary Suareza nie zbili, a to czy wygrają z TAS-em o sankcji to się jeszcze dowiemy, w takim razie jesteś na wygranej pozycji.
Życzę powodzenia ;)

4

Oby nie! Tyś ostatni Mohikanin. A twoja gorsza połowa? Lionela się nie wyrzekaj, nigdy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?