LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Właściwie Zubi do 2016 będzie nieszkodliwy więc to czy wyleci teraz czy za rok mi lata i powiewa ;)
...inna sprawa, że nie powinien był nigdy objąć tego stanowiska.
30
Komunikat Bartomeu jest jak najbardziej słuszny...dla mnie ten wyrok to totalny absurd i nieporozumienie ale jeżeli wiedzieli, że takie nam coś zagraża to mogli się lepiej ubezpieczyć.
Ostatnie dwa transfery Douglas i Verma to porażka, dlatego nie jest mi go wcale żal, żal mi jest nas kibiców którzy przez ich niekompetencję będą musieli oglądać taką Barcę.
Cantera to żadne wyjście moim zdaniem, te młokosy od razu nie wskoczą na odpowiedni poziom.
1
Ale pax według twoich komentarzy każdy ma albo "babole" albo "bardzo słabo" - jedynie Alves jest bez skazy i zawsze zasługuje na pochwałę.
Uważam że w pierwszym meczu z PSG Alves popełnił więcej karygodnych błędów niż Bartra w całym sezonie.
Jak równo to równo wszystkim. Czemu tak bijesz w tą redakcje? Dumę schowaj w kieszeń i jeżeli się nie zgadzasz, trudno zaakceptuj to.
2
Ale spokojnie Pax, uważam że używasz złej miary. "Nie najlepiej" to mogło się odnosić do innych bocznych obrońców którzy mają lepsze statystyki, nie wiem dokładnie ale może Alaba z Bayernu, może Lahm - w porównaniu z nimi to Alves wypada blado i wiem że głosujemy na najlepszego z naszej drużyny co jednak nie zmienia faktu że trzeba patrzeć szerzej i nie tylko "swoją miarką"
Akurat jeżeli zarzucasz "zaniżane" oceny Daniemu i drugim "pompowany baloników" to Tobie można to samo zarzucić - no wybacz ale nie wiem czemu się robisz taki zarozumiały w tych ocenach, że niby tylko Ty masz rację... Ja np. nie zgadzam się z Tobą odnośnie Bartry (pojechałeś bo bandzie ostro) reszta ujdzie ale odpuść sobie, i tak nic nie zmienisz ;)
2
No to życzę powodzenia, kiedyś jak się będe nudził to poszukam więcej tych rozmów a właśnie mi przypomniałeś typera :-) Oj się działo! ;)
2
http://www.fcbarca.com/56518-blamaz-hiszpanii-zwyciestwo-chile-nad-australia,dyskusja-2587461.html#comment-2587547 -> Więcej będzie tych rozmów z Mundialu ale tu tak na szybko znalazłem.
Pamiętam, że pisałeś dziewczyna "Anioł" - nie no nie ma co, walcz! :-)
Obczaj tą rozmowę - jaki mecz ;)
" Ja nie zasne, nie ma szans, ja mam opanowane ogladanie meczu w nocy :)" - takiego Cię zapamiętałem hehe :)
2
Oj Kondziu to faktycznie się u Ciebie pozmieniało sporo, pamiętam zawsze tu komentowałeś na meczach MŚ. 25 pażdziernika - może chociaż te spotkanie Ci się udało bo El Clasico przegraliśmy i to złym stylu...
A czy to będziemy na Rosję czekać, może być różnie - ostatnio się mówi, że ze względu na ich agresywną polityką MŚ zostaną im odebrane...
Euro to nie to samo..jak oglądałem te bramki to mi sie wspomniały tę piękne słoneczne dni 30+ stopni, wakacje, rower i mecze (bramki) eh... co to był za Mundial! :-)
2
Pamiętam Kondziu jak w czerwcu mi mówiłeś, że mistrzostwa są raz na 4 lata i nie opuścisz żadnego meczu ;)
Ja tam marudziłem jak był mecz o 3 a Ty i jeszcze ktoś oglądaliście wszystko :) Wszystko widziałeś nawet jakieś WKS-y czy Japonię ale wspomnienia są, pamiętam jak mówiłeś jaki Ty twardy i wytrzymały, a wszyscy usypiali :P
3
Powiem Ci, że się rozwijasz. Za niedługo można zakładać kącik poetycki ;P Tylko ustal rym bo raz był krzyżowy (A-B A-B) a raz parzysty (A-A B-B) - jak to poprawisz to poeta z Ciebie pełną gębą,
1
Ray Hudson - też uwielbiam to "madżistyrial pas form Leo Messi", czy te "Magic!!" ahh - wspaniały komentator.
Jak już zarzuciłeś muzycznie to właśnie Leo to taki Hendrix piłki nożnej, najlepszy grajek na wsze czasy, CR to taki Clapton - niby genialny ale zawsze Hendrix zapamiętany będzie jako najlepszy ;P
Posłuchaj Donie jak Jimi wycina w tym utworze :
5
Trochę śmiechu warte takie newsy... przecież to plotka plotkę plotką pogania ;P PSG ma finansowe fair play chyba, więc nie poszaleją ;)
1
Dla mnie faworyt jest tylko jeden, nie wiem po co resztka tych patałachów, nie są oni godni rozwiązać rzemyka u jego sandału :P
Jak wiemy Dani tańczyć lubi, a tu Samba - czyli po prostu jasna sprawa ;)
5
Smutna prawda...jesteśmy po prostu uzależnieni od Messiego - bez niego nie ma naszej drużyny.
W tym sezonie widać to jak na dłoni o ile sezon temu jakoś sobie bez Leo radziliśmy (strzelał Pedro, Alexis czy Neymar) o tyle teraz bez Messiego nie potrafimy nic.
Przykład mecz z Getafe - Leo miał gorszy dzień, nikt nie potrafił cokolwiek zmienić, po prostu tylko Argentyńczyk tą naszą grę ciągnie a jak on ma doła to cała drużyna ma doła ;)
Cesc ma rację, niestety...
2
No właśnie - 17 % - o co tu się kłócić...ani Alba ani Alves w tym elemencie nie błyszczą - chyba najlepiej w tym wypada Suarez :-)
A z tymi ocenami to daj sobie na wstrzymanie, właśnie ja też walczyłem o to jak Busi po Getafe został nieźle zjechany ale to tylko zabawa ;) Nie masz o co się kłócić, wiem że masz inne poglądy ale nie rób manifestacji i protestów pod każdymi ocenami, każdy patrzy inaczej.
Jeszcze wracając do tych wrzutek to Alby są groźniejsze według mnie i zarazem mniej groźne chodzi o to że po wrzucie Alvesa pyk pyk i idzie kontra a wrzuta Alby to zazwyczaj rożny albo wybita...więc teoretycznie da się nadążyć za kontrą, daje nam przewagę. Pozdrawiam, odpiszę później jak co.
2
Ja również chwalę Pique, zagrał bardzo dobrze. Z bocznymi obrońcami to nie jest tak prosto.
Po pierwsze to Alves ma kompletnie inną charakterystykę - on nie ma takiej szybkości i przebojowości by zawiązać kilku obrońców i dlatego wrzuca (niestety..) Alves nie jest doceniany za grę ofensywną? Jak zagra fajną piłkę tak jak z Apoelem do Messiego to należy to pochwalić ale za centry to powinna być nagana - tu nie ma co się domagać.
Alba zagrał słabo w obronie? Było na zero z tyłu? Było - nie bądźmy znowu takimi malkontentami. Uważam, że nawet w defensywie nie wypadł tragicznie, od Alvesa się tego wymaga gdyż jest równoaga jeżeli Alba szaleje na lewej stronie to prawa strona musi ubezpieczać.
Co do wrzutek to również się z Tobą nie zgadzam. Chociaż powiesz że Alba ma je gorsze to nie zmienia faktu, że czasem bita piłka na "Aferę" zrobi więcej zagrożenia niż wysoka centra która ominie wszystkich zawodników pod polem karnym.
Zawsze walczysz o te centry ale nie ma o co...jaki procent skuteczności ma ich Alves na 19 kiedyś ile trafił? Bo nawet nie pamiętam ale stawiam że nie ma nawet 20% skuteczności, pochwały można by zbierać jakby 8 na 10 wrzutek trafiłoby do naszych graczy.
3
Witam, właśnie miałem ochotę z Tobą na dyskusję :-) Mam do Ciebie na prawdę na prawdę wielki szacunek ale trochę ciężko z Tobą się dogadać.
Jeżeli twierdzisz, że bronisz przed hejtami to czemu bronisz głównie Alvesa? Równie hejtowany jest Busquets (którego broniłem po Getafe) Pedro, Rakitić czy Roberto. Nie wiem jak to jest ale mam wrażenie że za wszelką ceną chcesz wynieść na piedestał Alvesa jeśli jest to niemożliwe to dyskredytujesz innych zawodników.
Oczywiście to tylko moja teoria którą zapewne zaprzeczysz ;) Montoya przeciętnie ale czego Ty się spodziewałeś, niemożliwe jest by po tak długim rozbracie z futbolem zagrać dobrze, Suareza też wszyscy osłaniali...
Jedną z Twoich ulubionych ofiar jest również Iniesta - zauważyłem, akurat wczoraj zagrał w porządku, był pod grą - 50% zasługi przy bramce Suareza.
Uważam, że z Albą strasznie przesadzasz, za nim zasypiesz mnie statystykami to staraj się zrozumieć że to on jedyny robił nam grę w pierwszej połowie na lewej stronie. Stwarzał zagrożenie i choć zawsze brakowało tej kropki nad i to i tak zagrał dla mnie fenomenalnie.
2
TYPOWY mecz dla Barcy w tym sezonie - niemrawa i usypiająca pierwsza połowa oraz bardzo dobra druga część meczu, absolutna kontrola.
Dla mnie ZM - Jordi Alba - jedyny usprawiedliwiony w pierwszych 45 minutach, robił z obrony Cordoby wiatrak, wszędobylski i aktywny - świetne zawody.
Kolejny z rzędu solidny mecz Pique - forma u niego zwyżkuje, utrzymuje stały poziom i gra regularnie.
Cała obrona zagrała w porządku, po Montoyi się jakoś wiele nie spodziewałem, miesiące ławki/trybun robią swoje...
Iniesta całkiem całkiem choć też bez fajerwerków ale coś tam kreował, Rakitić - mimo asysty dość przeciętnie (jakoś mnie to nie dziwi). Bardzo dobry mecz Pedrito - bramka, asysta i fajnie się "czuł" na boisku.
Messi - strasznie ospały, tak jak ja o 6 rano w tygodniu...na szczęście strzelił 2 bramki i pozostawił po sobie dobre wrażenie. Ale straty i nonszalancja kłuły w oczy..
Suarez - strasznie podoba mi się jego waleczność, dla niego nie ma piłek straconych i w końcu ma tą pierwszą bramkę w La Liga!
Fajna zmiana Rafinhy, Xavi dopełnił dzieła (który to już raz?)...mecz gorzko słodki ale też nie trzeba było się forsować.
... no i Busquets również dzisiaj czyścił choć był mało widoczny ale dla niego to komplement :)
5
Jestem pewien, że jak Luis wkrótce stanie się tym Suarezem z LFC to nie będziemy żałować tych pieniędzy.
Na razie to różnie z tym bywa ale trzeba mu jeszcze dać czas - nie od razu Kraków zbudowano :)
9
Busquets nie zagrał tak źle jak może nami manipulować opis, to prawda że błyszczeć nie błyszczał ale miewał już o wiele gorsze występy w tym sezonie.
To już jest takie trochę przewidywalne, te same błędy popełnione przez Mascherano zostałyby wytarte pod dywan ale Sergio ma pod górkę...
Oczywiście nie kłócę się bo to tylko zabawa, każdy może widzieć na swój sposób grę jakiegoś zawodnika, także nie wnikam.
7
Niby racja ale w takim razie to nie ma powodów by się cieszyć ;) Wygrana z Huescą - ogórek, chłopcy do bicia, wygrana z PSG - top światowy ale i tak mało...
Nie no rozumiem Cię ale uważam, że trzeba się cieszyć, nie wolno przesadzać ale do jasne cholery wygraliśmy bardzo ważny mecz, piłkarze i trener zasłużyli na pochwałę.
A my mamy prawo się cieszyć bo nasza drużyna zwyciężyła ;)
37
Lucho należy pochwalić, zastosował świetne ustawienie i taktykę. Pedro elegancko łączył PO z PP, a Masche był fałszywem stoperem.
Pressing też działał jak należy, były szybkie wymiany piłek, klepki i ruch.
Enrique przeprowadził również świetne zmiany : Xavi i Rakitić - dzięki nim Barca odzyskała kontrolę.
Przy korzystnym wyniku uspokoili grę i zminimalizowali zagrożenie PSG - o to chodziło.
1
To tylko Bild... ja bym się tak nie ekscytował ;) Zapędy gasi sankcja i to, że chyba bardziej nam potrzeba prawego obrońcy.
Jednak Marco zawsze mile widziany choć znając życie jutro będzie wywiad, który nas totalnie zmyli ;)
2
Nad wszystkim co mówi Zubi unosi się delikatna nutka ironii ;)
2
Jak wszedł Iniesta za Rakiticia to coś ruszyło, na razie transfer Chorwata nie oceniam za pozytywnie - nic szczególnego nie podaje, kreuje...
Don Andres chyba łapie formę, podobała mi się też zmiana Pedro.
5
"Owszem, jestem inteligentniejszy od wszystkich tutaj hejterów bo człowiek nieinteligentny nie hejtuje." vs "człowiek inteligentny to zleje." - koleś się już plącze w zeznaniach ;) Dajmy mu spokój, może rozdwojenie jaźni?
Nie dość że żyje w błędzie to jeszcze zarozumiały jak jego idol, co za tupet i bezczelność - nie będe sobie psuł niedzieli na kogoś kto nie potrafi sklecić niczego sensownego i na dodatek kipi od niego prostactwem.
2
Ale czemu jesteś tak agresywny, wszyscy piszemy normalnie a ty wiecznie z tymi "inteligencikami" i "ilorazem inteligencji" - brak argumentów chcesz pokonać przez zaczepki?
Barcelonie łatka aktorów została przypięta po symulce Busquetsa i po meczach z Realem w 10/11 ale teraz sporo sie zmieniło.
Neymar który się przewracał o powietrze - wreszcie dojrzał i dziś tak nie udaje, w tym sezonie nie przypominam sobie takich perfidnych akcji jak ta Ronaldo z wczoraj. Prawda taka, że to teraz więcej Real udaje jak Barcelona...
3
Espanyol i ultradefensywny system? Przecież to żadna nowość, z nami każdy się muruje.
3 punkty, bez kontuzji i dobra forma przed PSG - tyle tylko chcę ;)
1
Cały news główny to jedna wielka frustracja i płacz o symulkę Ronaldo...ileż można? Stało to się stało.
Nie lubię go ale trzeba mu oddać, wy za to najchętniej byście go skazali...
Bez przesady...
Ja się tylko śmiałem jak przewijałem komentarze które przepełnione były złością i zazdrością (?) - dajcie na wstrzymanie, mnie to wcale nie zdziwiło ;)
4
Dobra, dobra... to, że udało im się w Paryżu to jeszcze nic nie znaczy. Tak na prawdę to my wtedy zagraliśmy bardzo słabo, nie oni jakoś znakomicie...
Gramy u siebie, PSG jest jak najbardziej do ogrania - wierzę w zwycięstwo i pierwsze miejsce w grupie.
1
W sumie to można się spodziewać jednego transferu na 100% - nawet jeśli TAS nie złagodzi sankcji to za Vermaelena mamy przywilej ;)
Myślę, że w związku z sytuacją Montoyi i Alvesa wybór padnie na PO z ligi hiszpańskiej
- czemu nie Nyom? Zawsze mi się podobał na obronie, solidny gracz ale w takim razie po co był Douglas - głupia zagrywka...
Nie można tego Nyoma było w lecie kupić, teraz się obudzili że nie ma prawej obrony.
Potrzeba nam jeszcze pomocnika ale chyba bardziej PO - trzeba wzmocnić te pozycje.