LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kompletnie źle to zinterpretowałeś...sam napisałeś, że Dani przez 4 lata był najlepszy (zgadzam się) więc jeżeli teraz cała trójka naszych PO jest mizerna to ta pozycja jest chyba najsłabsza od lat (względem lat gdzie była naszą mocną stroną). Zanim już naskakiwać to weź pomyśl trochę.
2
Właśnie miałem pisać, że już dawno nie było kolejnego odcinka tej opery mydlanej pt. "Montoya" ;)
Cóż...na pewno Martin to nie jest zawodnikiem na miarę Barcelony - ale właściwie to samo można powiedzieć o Douglasie czy Alvesie...
Problem jest w tym, że pozycja prawego obrońcy jest najsłabsza od lat, nie ma nawet czym się zaczerpnąć z rezerw.
Nie wiem co jest śmieszniejsze - sam transfer Douglasa i to, że jest on totalną pomyłką czy to, że znowu zostaniemy wykorzystani przez na prawdę słabego Alvesa, który teraz będzie bezlitosny i "hajs będzie się zgadzał".
To czy Martin odejdzie czy nie...praktycznie nie wpływa to ani na plus ani na minus.
1
Właśnie do gry wchodzi nasz najbardziej perspektywiczny zawodnik i...Halilović.
3
Wybacz ale Ledsbourne ma rację, Sergi się bardzo angażuje po każdej stracie, z Elche cały czas grał do przodu - zaliczył kluczowe podanie do bramki Neya. Może nie jest to szaleństwo ale widać spory progres względem zeszłego roku.
good idea - rozkręca nam się młody zawodnik i definitywna sprzedaż...i skąd wiesz, że nie będzie u nas grał "na pewno"? hmm
2
Nie no, ja się pytam gdzie Alves ?!...
1
Wierszyki to była twoja wizytówka, tak się zdziwiłem że zrezygnowałeś.
1
Zaskoczyłeś mnie, nie spodziewałem się tego po Tobie.
4
Jak zagramy : Alves, Pique, Masche, Alba w obronie to szczęść Boże i powodzenia przy stałych fragmentach gry.
Średnia obrony będzie chyba z 1.75...sobie Godin poszaleje! ;) Masche na stoperze nas pogrąży w tym meczu, bo wiemy jak groźni są w powietrzu..
4
Widzę, że na fcbarca.com nastała doba romantyków - podoba mi się to ;) Nie każdy wierszyk jest wybitny ale i tak to lepsze niż hejty czy jakieś herezje...
2
Sytuacja Alvesa to idealny przykład w jakiej kondycji jest nasz klub...trzymamy na siłę Daniego, który nie gra na swoim poziomie już chyba od 2012 ale i tak przedłużą z nim kontrakt...to jest po prostu chore.
Przez zakaz będziemy znowu mieć tych którzy dawno powinni być do "odstrzału" - Alves, Pedro czy Busquets - w żadnym innym klubie to nie miałoby miejsca.
1
Tylko się nie zdziw jak w marcu będziemy z ręką w nocniku i nie będzie o co grać - strata do czołówki będzie rosła, w LM też nie sztuka odpaść, a w CdR czeka nas ktoś z ATM/RM także twoje podejście jest na dzisiaj... na jutro może być za późno.
1
A Giggs miał jak zwolnili Moyesa? Nie docinam, pytam poważnie bo sytuacja chyba podobna.
2
Dla mnie im szybciej Lucho odejdzie tym lepiej...niepotrzebnie się robi "kwas" w drużynie, konflikty w szatni a drużyna często gra poniżej krytyki.
Dawno nie czułem takiego zwątpienia i takiego zobojętnienia Barcą
...może dlatego, że wszyscy czuję co oznacza kolejna wpadka - definitywne pozbycie się Enrique.
Jak mówiłem zaraz na początku, że to będzie kolejny pionek to wtedy każdy się jarał, że skakał przez barierki itp...
Uważam, że ten sezon wypada nam z rąk...w styczniu a rok temu choćby w kwietniu.
Do końca tego sezonu niech Xavi będzie grającym trenerem, a potem Laporta niech sprowadzi jakiegoś dobrego trenera, bo nie ma takiego od 2012.
1
Eh...co by tu powiedzieć... "Życie, życie jest nowelą..." ;)
6
Sergi Roberto robi progres! Dzisiaj zaliczył już 2 prostopadłe podania (jedno do Messiego, jedno do Suareza - niestety był na spalonym)
Może następnym razem Sergi odda strzał na bramkę, może jakąś centrę? Wielki talent.
4
Boję się tego meczu...prawda taka, że jesteśmy w strasznym dołku,a to co się dzieje w klubie na pewno się udziela zawodnikom...dymisje, wybory...Widać, że coraz więcej drużyn wie jak ma z nami grać, a Elche tanio skóry nie sprzeda, cóż nie zdziwi mnie remis albo wymęczone zwycięstwo Blaugrany.Jakoś ciężko mi być optymistą...
29
...Ostatnio tak się uśmiałem jak obierałem ziemniaki.
1
Ano, zacną prawde gadocie Panocku ;) Ino że w tym meczorze z Bilbao to zarazki po białych flagach wyrównał Pedrito, a na 2:1 ustalił nie kto inny jak Messidona z wolnego który był wykonany tak, że do tej pory zagięte zostały prawa fizyki ;)
2
Niby dlaczego? ;) Ja go nie chcę widzieć u nas, kąsał w nas przez cały pobyt w Realu, to byłoby upokarzające żeby teraz to on miał przejąć nasze stery...w ogóle sobie tego nie wyobrażam.
Mou to bardzo dobry trener ale kompletnie nie do Barcy - wiemy jak lubi grać Jose, jak grał w Interze czy w Realu - zupełnie dwa inne światy.
Barca musi zmienić styl ale nie aż tak, nie mamy na to materiału - to dla mnie byłoby coś strasznego, nasz wróg publiczny numer 1, wbijał nam szpile na każdej konferencji teraz ma siedzieć na naszej ławce - noł łej ;)
43
Święte słowa...jeden wielki chaos lecz jestem pewien, że w tym szaleństwie nie ma metody.
Uważam, że teraz przelała się czara goryczy i poleje się krew - stawiam że w najbliższym tygodniu polecą kolejne głowy...
3
Enrique wyleci z hukiem i to prędzej czy później, pierwszy raz od nie wiem jak długo oglądanie Barcy to nie przyjemność, a męczarnie.
Już w lipcu mówiłem, że to nie trener z głową na karku, że nic się nie zmieni. Mecz z PSG dał mi nadzieję ale jednak ostatnie mecze są żenujące.
Nic w Barcelonie nie jest tak jak powinno, myślę że ten cyrk na czele z Bartomeu też wyleci jak najszybciej.
Czuję, że będzie się działo w tym tygodniu jeszcze wiele niespodzianek ;)
30
Kibic pełną gębą z Ciebie...nie mam pytań ;)
7
Ludzie, już jedna legenda stała się obiektem drwin i ogólnego pośmiewiska (Zubi) na prawdę chcecie by za 2 lata mówiono o Carlesie obraźliwe teksty typu "nieudacznik".
Puyol zachował się z klasą, nie chcę by było wymieniane nazwisko naszego Kapitana przy tej bandzie...
Nie chcę by ludzie go z nimi utożsamiali....i sądząc po komunikacie sam Puyol się od nich odcina bo wie co się święci.
7
No świetna wiadomość...teraz reszta - wypad ;)
2
No akurat bramka Pepe to upokorzenie Alvesa, "a położę się, może nikt mnie zauważy" ;P Uważam że nawet jakby miał 1.50 to powinien powalczyć o tą piłkę z Pepe, chociaż stawić jakiś opór. Z resztą w następnym GD można stawiać że rożne to ciągle będą "karne" - niestety leżymy w SFG już od kilku lat.
1
Drugi sezon Mourinho, no ciekaw jestem jak wyjdzie ;)
1
Do tak prestiżowych rozgrywek jak LM dla mnie nigdy nie ma faworyta ;) W zeszłym sezonie nikt by nie powiedział, że Atletico będzie w finale i zabraknie im około minuty by zwyciężyć w Lizbonie.
Futbol się rządzi swoimi prawami, Chelsea zaczęło dobrze ale ja tam jestem sceptyczny na takie przekonania.
1
Chętnie pogadam na privie, po prostu jestem uzależniony od Floydów ale najbardziej kocham Piper At The Gates of Dawn z nie kim innym a Sydem Barrettem! (na avatarze) - mój idol i bohater, skończył podobnie jak Morrison, Dlatego najlepsze co może być to "Remember a Day" z Saucerfull of Secrets, i slajd Syda.
Najlepsza płyta w historii - ciemna strona księżyca.
Doorsi - Love Her Madly czy Gloria - też lubię...poza tym Peace Frog, Lost Little Girl, Unknown Soldier czy When The Music Over :)
Poza tym lubię Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Hendrixa, Claptona, Nirvanę, Rolling Stonesów i The Who :)
1
Ja słucham już od kilku lat, Doorsów uwielbiam ale od The End wyżej będzie Light My Fire albo Riders On The Storm choć mój ulubiony ich utwór to Soul Kitchen albo End Of The Night.
Choć jestem nieuleczalnym fanem Pink Floyd i Beatelsów - mogę gadać godzinami ;)
1
Tu się zgodzę, na razie nosi nim "młodzieńcza fantazja", z czasem mu to przejdzie...
Mam podobne wrażenie co Ty, w tym sezonie właśnie brakowało indywidualnych zrywów np. z Getafe nikt nie potrafił szarpnąć i podbudować zespół. Deulofeu to typ piłkarza który na 10 indywidualnych akcji zepsuje 9 ale ta jedna będzie decydująca.
Ja uważam, że wyrośnie z "Robbenostwa" i kiedyś będzie bardzo przydatny dla drużyny.