LioNey99
Dołączył/a: sierpień 2013
Nowhere Land
19 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty co sobą prezentujesz? Same zaczepki typu "hejterku", "szkoła by ci się przydała" - żenada, tym bardziej że ja oszczędziłem przytyków w twoją stronę i nic na ciebie nie napisałem.
A to moją wypowiedź to jak chcesz to sobie nawet na czole wypisz albo na ścianie na prawdę śmieszne się to robi powtarzasz jak papuga, wychodzisz na clowna ale to twoja sprawa i stwierdzam tylko fakt.
Nie dam ci się sprowokować ale to na prawdę ty się pogrążasz takimi tekstami i to na takim dziecinnym poziomie ale cóż ja za to mogę zrobić.
3
Ty masz widocznie jakiś kompleks Alby, jak niedawno pisałeś mi, że "Alba zero penetracji pola karnego, zero akcji na skrzydle itd.." to jak akurat za to go dzisiaj mógłbyś pochwalić to go znowu ganisz za defensywę, w której NIE ZAWIÓDŁ, po prostu szukasz dziury w całym, bo chcesz tutaj nam przedstawić Alvesa jako tego lepszego ale to nigdy nie ma szans powodzenia ;)
Rzeczywiście między 12 a 20 jest taka różnica...jakbyś widział to sens wypowiedzi nie odnosił się do liczby ale do jakości tych wrzutek, redakcja wypunktowała, że miał tylko jedną na 12 prób udanych, co na to powiesz, że wszystkie w pole karne itd ?
5
Dla jego dobra najlepiej jakby został i pograł jeszcze w Barcy B. Niewątpliwie wielki talent ale trzeba go odpowiednio poprowadzić, na pierwszą drużynę jeszcze za szybko.
Papiery na grę Munir ma ale po prostu trzeba uważać i jeszcze bardziej oszlifować taki diamencik.
Było widać jaka jest przepaść w tym co zagrał z Elche, a to co z Bilbao, po prostu dajmy mu czas i PSG i Bayern niech lepiej się odstawią :)
1
Ja słucham takiej samej muzy jak Ty, choć jak wiesz lubię Beatelsów und Stonesów chociaż chyba u mnie ponad wszystko jest Pink Floyd :)
Ale kocham "All Along The Watchtower" Hendrixa - najlepszy gitarzysta wszechczasów, lubię też Doorsów, Black Sabbath czy Deep Purple, tu masz linka do tej zajefajnej piosenki :
1
A ja nie przeczę, Leo znalazł swoje nowe miejsce na boisku ale lekko mnie zaskoczył. Zgadza się, że rozpieścił i to bardzo ;) 50 golazos w lidze, hat triki, dublety teraz z lekka szok dla mnie... ale może to dobrze, że Leo gra na innych, a nie inni na Leo, z innej strony to właśnie wtedy Barca odnosiła największe sukcesy.
Mimo wszystko ja czekam na takie "One Man Show" z jego strony gdzie komentator będzie co chwilę mówił jego nazwisko, gdzie będzie absolutnie najjaśniejszą postacią meczu, gdzie będzie widoczny cały mecz...myślę, że wiesz o co mi chodzi.
4
Poziom prezentuje na prawdę słaby, jego zachowanie poza boiskiem jest irytujące i nietaktowne a pieniądze bierze jak trza! Każdy by tak chciał, w sumie strasznie mi się chciało śmiać jak mówił, że ma do 2016 kontrakt, a potem Zubi zaprzeczył i powiedział, że za rok mu wygasa i potem Alves z podkulonym ogonem przyznał się do błędu...Niech po prostu odejdzie, byle gdzie ale niech odejdzie.
2
Chyba go coś boli...takiego wała jak Polska cała! ;) Już dawno nie powinno go u nas być, normalnie pijawka...
6
A ja wolałem te 'stare' oblicze Messiego. Wszyscy się rozpływają ale to wcale nie jest tak różowo, wczoraj przez pierwsze 20 minut go praktycznie nie było widać...prawdziwy Messiasz to 5 golazos z Leverkusen und 4 golazos z Arsenalem. Lionel to napastnik, nie powiem, asysty też mnie cieszą ale od tego jest pomoc, Leo to golleador i bramek od niego wszyscy oczekują.
Bronicie się statystykami ale to nie jest tak. Leo znowu miał przestoje wczoraj i to często, nie wywierał pressingu... jak na razie jeden zarąbisty mecz Messiego to z Elche, a z Bilbao, Levante, Villarealem i Apoelem to po prostu jego krótkie 5 minut które puściły średnie 85 w niepamięć i tyle...jeden/dwa momentalne zrywy i już nikt nie liczy ile przebiegł kilometrów...mam nadzieję, że z Malagą ustrzeli i będzie w końcu widoczny i aktywny jak z Elche.
6
Ciągle jestem pod wrażeniem tej interwencji Rakiticia na początku meczu, pod względem pracy w obronie to zmiana na MEGA + względem Cesca, który do walecznych nie należał...
2
To się nazywa podzielność uwagi hehe ;) Z prawej TV, z lewej laptop - można będzie skurczu karku dostać :) Ja robię identiko jak Ty.
2
Spina czy ktoś chce oglądać Barce czy Polskę jest po prostu żałosna...zarówno jako Polak powinienem ale nie musze obejrzeć Polskę w siatkę a jako kibic Barcy też jestem stęskniony za meczem Blaugrany i w czym problem? Każdy ma swój gust i wybierze co uważa za stosowne.
Chodzi mi o to, że pojawiły się tu takie typki co się "wstydziły polski" czy uważali, że "siatka jest nudna i niech nawet przegrają" - i to nie wiem jak nazwać, jak można się wstydzić swojej ojczyzny, z piękną historią i jeszcze życzyć praktycznie naszemu sportowi narodowemu klęski w finale...
Ja obejrze Barce w necie i Polskę w TV ale nie rozumiem to tych "patriotów" na tej stronie...
1
Rafinha nie zagra, bo ma dyskomfort chyba w udzie także zagra chyba niestety Pedro i niestety Alves chociaż Montoya zagrał ostatnio całkiem przyzwoicie
...ale nie ma co narzekać bo Lucho nam jeszcze może zrobić taki numer jakiego się nikt nie spodziewa np. Douglas ;)
1
Jak mnie to wnerwia...mieć tyle punktów przewagi i nawet tego nie dowieźć. Jesteśmy czołówka światowa w siatkę ale możemy mieć 7-8 punktów przewagi i a potem nerwówka...oby Niemcy się nie przełamali bo teraz mogli uwierzyć w siebie. Szkoda...
7
Przegrywamy - źle, wygrywamy - też źle bo mało bramek i nieefektownie...nie dogodzisz.
Ja również nie jestem pod wrażeniem naszej dzisiejszej gry ale jeszcze przed meczem pisałem, że biorąc pod uwagę taki skład musimy być wyrozumiali. Nie grał Alba, Busquets, Rakitić - to było od początku wiadome, że wirtuozerii aż takiej nie będzie.
Cierpliwości und wyrozumiałości! ;)
3
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :P Wolę wypróbować takiego Sampera, czegoś nowego, musimy być wyrozumiali, a to zaowocuje ;)
14
Dla mnie całkiem fajny trener ale Barca to chyba były za wysokie progi. Chciałbym by odniósł dużo sukcesów z Argentyną, początek w Barcy też miał ekstra, potem coś się zepsuło...
Mam wrażenie, że on sam chyba był zmęczony tym napięciem od pismaków, nie mniej jednak sądzę że to równy gość ;)
1
Gdzie DZISIAJ pisałem o nienawiśći? hm...Większość tu pisało tobie więc ja nie mogę? Dobra szkoda mi na ciebie klawiatury...
0
1
Gdzie cie teraz wyzwałem Antoś? Słychać strzały haha :D
1
Hehe ;) Wiesz my "nie mamy" argumentów, za chwilę wyjedzie z Albą - tak żeby móc wylać porcję swojego jadu ;)
2
Nie przegadasz, mam wrażenie że to on : http://lighter.blox.pl/resource/Macierewicz_Fot.Jerzy_Gumowski.AG.jpg
1
Cóż Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz. Czasem bywa tak, że tacy się trzymają razem, Destro mądrze gada, ja go popieram. Statystyki to największe kłamstwa. Dla mnie żadne K.O co najwyżej stara śpiewka...
1
Nie przeczę ale dla takich młodych zawodników lepiej jest by wprowadzać ich stopniowo.
Wszyscy mają wielki talent ale pamiętam jaka była euforia po meczu z Elche za sprawą Munira, natomiast w meczu z Villarealem niestety nie podołał. Nie ujmuję mu ale to wychodzi brak doświadczenia i po prostu jeszcze nie ta piłkarska dojrzałość.
Ludzie się napalili ale to jeszcze młody chłopak, który po prostu jest za krótki by pokazać się w trudniejszych meczach. Życzę całej piątce by byli filarami Barcy w niedalekiej przyszłości.
3
To może zaprocentować w przyszłości, ja jestem na tak. Wiadomo, że to nie będzie to samo ale sporą część nawet teraźniejszej Barcy stanowią wychowankowie. Ale wiem do czego zmierzasz i poniekąd się z Tobą zgadzam, że te chłopaczki mogą sobie nie poradzić w trudniejszych meczach jak np. Munir z Villarealem. Po prostu często są za"ciency w uszach"
3
Jeszcze się okaże, że z tego Deulofeu to będzie "duża chmura, mały deszcz", chciałbym się mylić ale na razie jest strasznie topornym graczem, życzę mu wszystkiego najlepszego ale mnie osobiście kompletnie nie przekonuje, już wolałem od niego Tello.
2
Ja też chcę :D Nie mogę być gorszy od was ;)
1
Według mnie Puyol jest jeszcze bardziej ważną postacią w klubie FC Barcelona niż Zubi (z całym szacunkiem). Ja mam respekt do Zubiego, ba! nawet go broniłem. Choć czasem z niego przecież można pożartować, umówmy się, że jest na pewno wielu lepszych fachowców od niego. Chociaż tak jak powiedziałem, rewolucję zrobił conaj mniej dobrą. Ludzie się z niego śmieją i masz rację, że zapominają o nim jako piłkarzu ale trzeba przyznać, że mają trochę powodów by lekko z niego szydzić.
1
Wiadomo, że trzeba mieć odpowiednie kompetencje by pełnić funkcję dyrektora sportowego czy asystenta. Niemniej jednak dla mnie Zubi jest typowym przykładem 'kolesiostwa' na wysokich szczeblach stanowiska.
Według mnie Puyi na asystenta się nada, szczególnie w kontekście kupna nowych obrońców będzie pomocny i oby asystował komuś innemu niż Zubiemu, muszę mu oddać, że zrobił dobrą rewolucję ale za całokształt nie można mu ufać.
1
Carles zrobił tyle dla Barcy, że chciałbym by miał to stanowisko przez jeszcze ładne kilka lat.
Nie wyobrażam sobie by jakikolwiek zarząd podważał jego wkład w drużynę czy to jakim był kapitanem. Taki zawodnik, który na prawdę jest ikoną tej ówczesnej Barcy zasługuje na mega szacunek i posadę w klubie - oby mu się powodziło ;)
1
„Jesteśmy zadowoleni z tego, że Alves jest tutaj i nosi numer 22 na koszulce. Obie strony uzgodniły, że jego kontrakt kończy się w 2015 roku. Nie komentuję tego, czy jest opcja jego przedłużenia. Kontrakt kończy się w 2015 roku”.
Już i tak go trzymają o 3 lata za długo, chociaż to, że przynajmniej za rok odejdzie i chwała Bogu!