0

Serio? To już nie można liczyć na poważny dialog międzykibicowy?

0

kelnerami ? 7 miejsce w lidze to są kelnerzy? ile Ty masz lat i treningu w nogach żeby tak oceniać piłkarzy?

0

Z tego co ja widziałem, to Neymar grał piach, a Messi starał się coś uciągnąć, ale przecież mogę się mylić.

0

Widzę, że admini zrobili se nocne banowanie. Co do meczu, to widać, że forma Neymara raczej nie idzie w górę. To taki trochę negatywny prognostyk, ale wiadomo jak jest z Brazylijczykami - 5 meczów dna a potem znikąd strzela co mecz, w kółko takie wahania formy. Alves chyba na siłę chce stracić robotę, a Iniesta resztki zaufania od trenera. W jego obecnej (tej samej już trzeci rok) formie, Xavi powinien grać. Nie lubię gościa, ale przynajmniej nie sprawia, że Barca ma dziurę między atakiem a obroną.

1

Mnie się wydaje, że koleś ewidentnie śmieje się z rezerwowych pomocników Barcy. Ale może nie ogarnąłem jego błyskotliwego humoru.

0

Jak widzę szukasz bezsensownej spiny.

0

Odrodzenie, w którym połowa z uczestniczących była nieporozumieniem. A co do Wall'a, to coraz bardziej mi wygląda na buraka który sztucznie zawyża swoją wartość.

0

Nie mieli kogo dać, nie mam pojęcia czemu Wall się nie zgodził, tak samo LeBron powinien też dostać nominację.

0

Upokarzasz się błędem fleksyjnym. Swoją a nie twoją powinieneś napisać. Wyszedłeś już z gimnazjum więc powinieneś o tym wiedzieć

1

najtańsze bilety, czyli żeby coś widzieć potrzebujesz lornetki. Oczywiste jest, że gdybym ja z Polski miał taki bilet na Real to bym rozwalił sufit ze szczęścia, ale ludzie którzy są zaraz obok klubu, wolą se odłożyć ten hajs na drogie bilety z większym rywalem.

3

Po pierwsze nie każdego stać. Po drugie ciebie też nie byłoby stać bo pewnie nie skończyłeś szkoły i nie pracujesz. Po trzecie ludzie dorośli pracują (pewnie też będziesz), więc oczywiste jest, że nie mogą być na wszystkich meczach, szczególnie z takimi ogórkami jak Levante, Rayo, Deportivo czy Getafe.

1

Nie trzeba być geniuszem by zauważyć że Ronaldo pieprzy każdego wolnego. Wykonywał ich w tym sezonie chyba 36 i może z 5 było w bramkę. Reszta mur albo trybuny. Spina się na te wolne i robi coś innego niż to, co robił kiedyś a co dało mu 15 bramek z wolnych w lidze.

0

W sumie niegłupio prawisz. Ale co do oddawania karnych przez Ronaldo, to chyba nigdy nie widziałem żeby ktoś z nim w ogóle kiedyś o tym gadał na boisku. Może boją się, że dostaną po mordzie jak rok temu koleś z Bilbao i w tym roku gość z Cordoby. A co do wolnych to niech oddaje wszystkie. Z lewej Baleowi, z prawej Ramosowi i niech się nie kompromituje.

0

Nie żeby coś, ale ban wciąż obowiązuje. Więc po jaką cholerę Sport pisze o potencjalnych transferach? Nie rozumiem tego.

1

Składy Realu i Barcy mocno się w ostatnim czasie zmieniły. Real gra nieco wyższą niż ostatnio piątką, natomiast Barca niższą, co mogło spowodować brak zgrania, co widać było szczególnie w grze obronnej. Real po prostu mniej na tych przetasowaniach stracił. A Barca nie miała też Navarro.

0

a nie wielki brzuch? ;) to samo Adriano, siano w głowie, imprezy, obżeranie się. Tak to jest kiedy z ulicy dostajesz się na szczyt.

1

A pamiętasz kto nadepnął Pepemu na głowę? Kto wtedy zapłacił pod stołem, że obyło się bez kary?

2

A pewnie kochasz Enrique co ?

0

A ty myślisz że Hiszpanie się na to zgodzą? Będą chcieli udupić wszystko co katalońskie, bo przecież mają swój kraj, to czemu mieliby się wrzucać do ligi w innym kraju? Monaco to zupełnie inny przypadek, przecież to jest jedno miasto a nie jakaś większa prowincja. A zarząd Barcy nie będzie chciał współistnieć z ligą francuską, bo będą ich obowiązywały te same podatki, czyli 86 %, co jest zdzierstwem.

1

W koszykówce europejskiej i amerykańskiej są znaczące różnice w zasadach np. linia rzutów za trzy jest inna, czas gry nieco krótszy w Europie i zasada połowy boiska. Niemniej jednak nawet słabsze kluby NBA poradziłby sobie z większością drużyn w Europie które są tzw. potentatami.

0

Zrobiłeś mój dzień

1

Jak widzę ktoś nie oglądał meczu Realu. Ramos grał beznadziejnie, a każdy jego błąd naprawiać musiał Pepe, co szło mu bardzo dobrze. To on powinien być w XI kolejki

0

Przy meczu z Bayernem pewnie pisałeś to samo. Messi ledwo po kontuzji wrócił, a to że strzelił gola ogórkom, nie znaczy, że jest w formie, więc nie rozumiem tego hura optymizmu. Zapewne nie oglądasz ich meczów, nie znasz ich systemu gry i nie wiesz jak oni miażdżą rywali.

0

Przy Barcelonie, która jest w formie, która ma kogoś, na kim można polegać gdy Messi zawiedzie. Jest ktoś taki?

0

Ciekawe dlaczego Ronaldo nie ma takich problemów. Messiemu przydałaby się siłowni trochę. Nie że od razu ma być idealny, ale ciągle ma problemy z mięśniami, a same zmęczenie nie będzie wymówką do końca życia.

0

Jak widać niewielu fanboyów Barcy zna całą karuzelę z Casillasem, ale każdy chce się wypowiedzieć.

0

Drugi raz ktoś Cię uderzył, że takie bzdury piszesz?

0

Czy Ty oglądałeś tylko finał? Na mózg Ci cegła spadła? Do finału, Ramos miał najlepsze statystyki spośród WSZYSTKICH obrońców. No ale dziecko barcelony wdupi do jedenastki Pique, bo przecież "nasz człowiek".
Używaj mózgu - to nie boli

0

10 La Decime? idiota z ciebie za przeproszenieml La Decima oznacza DZIESIĄTY puchar a nie tylko puchar

0

Drybler? Balans ciałem to drybling? Większość tych jego rajdów, to używanie Andresa i Xavi'ego jako ścian dla piłki. Dryblerem to był Ronaldinho, teraz Ronaldo, ale nawet taki crack nie poradzi nic jeśli zostanie z boku zostawiony bez wsparcia. Zminusują mnie teraz wszyscy "najwięksi" dwunstoletni fani "wielkiej Barcy"
Hala Madrid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?