LosBlankos
Dołączył/a: styczeń 2013
Katowice
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wydaje mi się, że jemu chodziło o to, że CR częściej strzela na bramkę a nie gole.
0
Twierdzę tak samo jak on i jakoś nikt o tym nie pisze :C
0
Może po prostu lubi jego kobietę i bierze go żeby se na nią popatrzeć? :D
0
Co tam robi Pedro?
0
jesteście cudowni. Biały między wami a wy się spinacie między sobą :D
0
Diss tygodnia. Już siedzę cicho :D
0
Coś mi mówi, że strzeli dwie bramki, żeby nie było Wam za dobrze :D
57
Niesamowity koleś. To, że Messi > CeeRsiódemka jest dla mnie tak oczywiste jak to że 2+2=4
8
Pamiętam ten mecz z Milanem i niesamowity rajd przed bramką Alby.
0
Ten hymn nie ma słów, więc Twoja ironia jest głupia.
5
przestały istnieć?
1
Ostatnie mecze pokazują że jest pod formą, więc nie ma z czego się cieszyć.
0
Przynajmniej tu Real jest liderem (*)
0
Pośmiać w kwestii reklamy, która mnie szczerze rozbawiła.
0
Zapomniano dodać, że CR dorabia na boku swoimi ubraniami. Wczoraj zresztą wyszła reklama jego nowych butów. polecam se zobaczyć i się z niego pośmiać ;)
0
Wreszcie ktoś trafnie sformułował to, nad czym spuszcza się połowa fanów Barcy - skoro był Xavi, Iniesta i Messi, to na pewno nowe pokolenie będzie lepsze bo to La Masia. Idę po jakiś konkretny samogon i polewam Ci.
1
polecam aktualny mecz Barcy w kosza z Panathinaikosem
0
Z podstawówki nie wyszedłeś? Nie wystarczy, że piszesz głupoty, musisz jeszcze robić to niepoprawnie ortograficznie?
1
Drewniany Morata? A oglądasz mecz Juve? W meczu z Borussią gracz meczu, ma już g goli w lidze na koncie jako rezerwowy Llorente, a od poprzedniej kolejki już podstawowy gracz Juve. Do tego 3 bramki w pucharach. Czyli już golami jest prawie na poziomie Pedro, z tą różnicą, że nie strzela trzecioligowcowi
0
Jak widzę jesteś adwokatem gościa, który nie potrafi rozmawiać z kimś tylko dlatego, że kibicuje innej drużynie. I nawet nie robi tego za pomocą argumentów, tylko stwierdza "nie masz prawa bo jesteś kibicem tego a tego klubu".... a Ty się czepiasz mojego poziomu
0
Gdybyś wszedł na mój profil, widziałbyś, że 7 lat skończyłem 12 lat temu.
0
1
naucz się pisać nazwiska geniuszu
1
za kolesia któremu za rok się kończy kontrakt? oni są dziani, ale nie są instytucją dobroczynną
3
I ciekawe kto da 30 kawałków za gracza, który miał dobre 2 sezony, z których ostatni się skończył 4 lata temu.....
2
Zapomniałeś jeszcze o minutach bramek. Aż przypomniałeś mi Kołtonia i jego bełkot.
Reakcja jego kumpli to mniej więcej moja reakcja na Twój post ;)
2
Zawsze mnie bawią pytania do obrońców albo bramkarzy o postawę ataku. Ani jedni ani drudzy nie mają na nich wpływu, a nie mogą przecież powiedzieć: "zagrali kiepsko, powinni się poprawić" :D
1
Widzę że chcesz się pospinać. Wątpię, żeby LFP zrobiło taką głupotę, to tylko danie powodu do zamieszek. A po drugie, po co barcelońskie drużyny miałby zrobić sobie dodatkowe godziny w podróży, gdy mogą grać u siebie? A po trzecie, Camp Nou jest większe więc więcej się zarobi na biletach.
0
Dobrze że to Messi był wybrany na gracza meczu a nie Suarez. Jak dla mnie, to on straci za wiele piłek, na jego szczęście nadrobił to golami.
1
jeszcze asysta. a przy okazji, to takie jedenastki są gówno warte, dziwne że Iniesty nie ma. Nie ma co do tego przywiązywać zbytniej wagi