0

wydaje mi się, że jemu chodziło o to, że CR częściej strzela na bramkę a nie gole.

0

Twierdzę tak samo jak on i jakoś nikt o tym nie pisze :C

0

Może po prostu lubi jego kobietę i bierze go żeby se na nią popatrzeć? :D

0

Co tam robi Pedro?

0

jesteście cudowni. Biały między wami a wy się spinacie między sobą :D

0

Diss tygodnia. Już siedzę cicho :D

0

Coś mi mówi, że strzeli dwie bramki, żeby nie było Wam za dobrze :D

57

Niesamowity koleś. To, że Messi > CeeRsiódemka jest dla mnie tak oczywiste jak to że 2+2=4

8

Pamiętam ten mecz z Milanem i niesamowity rajd przed bramką Alby.

0

Ten hymn nie ma słów, więc Twoja ironia jest głupia.

5

przestały istnieć?

1

Ostatnie mecze pokazują że jest pod formą, więc nie ma z czego się cieszyć.

0

Przynajmniej tu Real jest liderem (*)

0

Pośmiać w kwestii reklamy, która mnie szczerze rozbawiła.

0

Zapomniano dodać, że CR dorabia na boku swoimi ubraniami. Wczoraj zresztą wyszła reklama jego nowych butów. polecam se zobaczyć i się z niego pośmiać ;)

0

Wreszcie ktoś trafnie sformułował to, nad czym spuszcza się połowa fanów Barcy - skoro był Xavi, Iniesta i Messi, to na pewno nowe pokolenie będzie lepsze bo to La Masia. Idę po jakiś konkretny samogon i polewam Ci.

1

polecam aktualny mecz Barcy w kosza z Panathinaikosem

0

Z podstawówki nie wyszedłeś? Nie wystarczy, że piszesz głupoty, musisz jeszcze robić to niepoprawnie ortograficznie?

1

Drewniany Morata? A oglądasz mecz Juve? W meczu z Borussią gracz meczu, ma już g goli w lidze na koncie jako rezerwowy Llorente, a od poprzedniej kolejki już podstawowy gracz Juve. Do tego 3 bramki w pucharach. Czyli już golami jest prawie na poziomie Pedro, z tą różnicą, że nie strzela trzecioligowcowi

0

Jak widzę jesteś adwokatem gościa, który nie potrafi rozmawiać z kimś tylko dlatego, że kibicuje innej drużynie. I nawet nie robi tego za pomocą argumentów, tylko stwierdza "nie masz prawa bo jesteś kibicem tego a tego klubu".... a Ty się czepiasz mojego poziomu

0

Gdybyś wszedł na mój profil, widziałbyś, że 7 lat skończyłem 12 lat temu.

0

1

naucz się pisać nazwiska geniuszu

1

za kolesia któremu za rok się kończy kontrakt? oni są dziani, ale nie są instytucją dobroczynną

3

I ciekawe kto da 30 kawałków za gracza, który miał dobre 2 sezony, z których ostatni się skończył 4 lata temu.....

2

Zapomniałeś jeszcze o minutach bramek. Aż przypomniałeś mi Kołtonia i jego bełkot.


Reakcja jego kumpli to mniej więcej moja reakcja na Twój post ;)

2

Zawsze mnie bawią pytania do obrońców albo bramkarzy o postawę ataku. Ani jedni ani drudzy nie mają na nich wpływu, a nie mogą przecież powiedzieć: "zagrali kiepsko, powinni się poprawić" :D

1

Widzę że chcesz się pospinać. Wątpię, żeby LFP zrobiło taką głupotę, to tylko danie powodu do zamieszek. A po drugie, po co barcelońskie drużyny miałby zrobić sobie dodatkowe godziny w podróży, gdy mogą grać u siebie? A po trzecie, Camp Nou jest większe więc więcej się zarobi na biletach.

0

Dobrze że to Messi był wybrany na gracza meczu a nie Suarez. Jak dla mnie, to on straci za wiele piłek, na jego szczęście nadrobił to golami.

1

jeszcze asysta. a przy okazji, to takie jedenastki są gówno warte, dziwne że Iniesty nie ma. Nie ma co do tego przywiązywać zbytniej wagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?