0

Wydaje mi się, że Kibelek to zrobił zespół z czterech liter, bez hajsu, bez jakiejś szkółki jak w Barcy, bez gwiazd jak w Barcy (trochę) i Bayernie. 7 Lat w miarę osiągnął to, czego już raczej BVB nie osiągnie, czyli równorzędnej i trwającej prawie 4 sezony walki z takim hajsownikiem jakim jest Bayern. Przy okazji gwałt na Realu

16

Harden jest trochę drugim Ronaldo. Oboje strzelają/rzucają na potęgę, wymuszając rzuty osobiste/karne. Oglądać się nie da meczu, kiedy Harden nie robi nic, tylko rzuca 20 osobistych i kręci swoje punkty, zabierając grę kolegom. Harden gra tylko pod siebie, co widać po aktualnych wynikach Rockets.

0

Golden State Warriors aktualnie 21 zwycięstw z rzędu :D

1

Już bez tego bulwersu, mnie się wydaje, że tłumaczenie trochę lipne jest i to jest problem w odbiorze tekstu

0

Mnie nie dziwi że nie gra. Aston potrzebuje punktów, a nie eksperymentów z młodymi graczami. Szkoda go, bo znalazł się w sytuacji błędnego koła, bez możliwości pokazania siebie na boisku.

0

Gdyby miał nawet 5 milionów, to i tak nie odszedłby gdyby sam tego nie chciał. A jeśli odejdzie do szejka to wiadomo że skoczył na petrohajs.

0

Wydaje mi się, że połowa tych klauzul nie ma sensu. Jeśli piłkarz chciałby odejść, to klauzula i tak jest tylko początkiem negocjacji. A jeśli piłkarz nie chce odejść, to wpłacenie klauzuli i tak niczego nie zmieni. One są dobre w przypadku młodych, dobrze rokujących graczy, ale przy kimś takim jak Busi to raczej nie ma sensu, bo wiadomo, że nikt nie da za niego blisko 200 milionów

2

Jedyny któremu się cokolwiek chciało tego wieczora.

2

Skończcie mówić że United ma raj z Adidasem. Barca dostaje procent od sprzedanych koszulek od Nike, z czego zrezygnowali United. Tylko dlatego ta kasa wydaje się kosmiczna.

0

Jak dla mnie to i tak zagrał lepiej niż się tego spodziewałem

0

A kiedy kibice Barcy tak piszą to niby jest śmiesznie...

0

Wszystko ładnie, wiem że słabo zagrał. I nie chodzi mi o to, żeby go bronić, ale o to, że ja nie mam pojęcia że on zrobił aż tyle żeby było warto go w ogóle wspominać.

0

Jak to jest, że wszyscy mówią, że Cr11 nie istniał w meczu, kiedy w opisie oceny Bravo, są tylko obrony po strzałach Cristiano?

0

Wciąż liczę na niego bardziej niż na Kapitana Wolny w Trybuny

0

Jestem jestem, nie wiem tylko skąd Twoje przypuszczenie, że to ja jestem najlepiej poinformowany

0

Jak dla mnie to nawet nie kryzys, tylko po prostu rozpad. I skąd takie przypuszczenia, że właśnie ja to wiem ?

0

I o to mi chodzi. Zawodzą jako jednostki, ale nie można ich oceniać jako całości, bo prawie nie grali w trójkę razem.

0

Mówienie że BBC jest w kryzysie jest trochę na wyrost, skoro ostatni swój wspólny mecz zagrali ponad 2 miesiące temu.

0

W sumie to mało rozsądne go sprzedawać, kiedy w pomocy jest taka posucha. Zawsze jest jakąś opcją dla starzejącego się Iniesty i nierównego w formie Rakiticia.

1

Gdybym mógł, to polałbym Ci pełną szklankę. Nawet jeśli nic się nie dzieje, to Perez działa, coś się złego szykuje, zawsze przeciwko Barcelonie, Katalonii, Messiemu czy byle komu innemu. I jak tu być kibicem Barcelony w Hiszpanii, ale poza Katalonią, kiedy wszystkie szmatławce ciągle atakują, prowokują i oskarżają Hiszpanię i Hiszpanów?

23

I po co teraz Klasyk, kiedy połowa składów to będą najgłębsze rezerwy ...

1

Ale to nie jego oskarżają o przekręty, tylko Rossela. To pewnie też przez niego, co?

4

Dajcie spokój z tą napinką. Modrić ma kontuzje po każdej wizycie na reprezentacji, więc ma prawo do odpoczynku, szczególnie że za każdym razem klub na tym traci. A takie gadanie że Perez, Perez brzmi jak płacz gimnazjum.

0

Jak na słuchawki z 60 peelenów to nie są złe, jednak jeśli potrafisz wysłuchać różnicę między słuchawkami, to możesz się zawieść.

0

To ja zdecydowanie wolę Tomka Hajtę. Przynajmniej chociaż jeden skład poda bez błędów.

1

Nie żeby coś, ale kiedy gra Real, to oni wciąż gadają o Barcelonie... Za każdym razem komentują mecze innego zespołu. Idioci i beztalencia brani po najmniejszych gażach.

0

Jak dla mnie, taki krzyżyk to najmniejsza część historii, bo to tylko mały kawałek, którego nikt nie widział, dopóki nie zniknął. Ale moim zdaniem częścią historii Realu jest bycie zespołem przedsiębiorczym, a nie piłkarskim, czego się wiernie Florek trzyma.

0

Te odnoszenie się do Adidasa i ManU jest bezzasadne, bo oni zrezygnowali z wpływów od sprzedaży koszulek. A Barca jakiś procent od Nike na pewno ma. Teraz tylko zależy od matematyki czy United wyszli przy tym zagraniu na plus czy może jednak coś stracili, ale o tym się nie mówi, bo każdy pamięta tylko o tych grubych milionach za rok.

0

Koszulki już sprzedali, a to też część historii, moim zdaniem nawet większa niż stadion, który można zmienić, przebudować, przenieść. Koszulki są zawsze.

5

Mnie się wydaje, że nie do końca chodzi o to, czy się jest Hiszpanem czy Katalończykiem jak to ujął Ilgner, a raczej żeby należeć do podobnej kultury, używać tego samego języka. Widać to w Realu na przykładzie Isco i Bejla. Walijczyk jest objeżdżany z byle powodu, a dla Isco na siłę szuka się wymówek do słabej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?