LosBlankos
Dołączył/a: styczeń 2013
Katowice
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ja też, ale nie mam takiej pensji jak on.
2
w drugiej połowie były tylko 2 gole
4
Często tak mówiono o Pirlo - a efekty grania w tym wieku u niego widać dużo bardziej niż Xavi. Moim zdaniem Xavi dużo lepiej oparł się swojemu wiekowi.
3
Nikt nie oczekiwał nigdy od Ronaldo kreacji gry. A gdy pomoc Barcy nie wyglądała tak smutno jak teraz, to Messi też nie musiał się w to bawić. Moi zdaniem w tym może leżeć problem Barcy, że wasz najlepszy napastnik musi kreować grę, bo pomoc płacze i woła o pomstę do nieba.
2
Gdy grali z Bilbao strzelił Hat-trick, ale skoro ta drużyna nie jest w top 6 ligi, to jej nie uwzględniałem.
4
Już Ci piszę, chronologicznie od początku roku:
Przegrany mecz z Atletico - 1
Wygrany mecz z Villarealem - 1
Porażka z Valencią - 1
Porażka z Barcą - 1
Czyli strzelił na wyjeździe każdemu, poz Sevillą, bo nie grał w tym meczu, który i tak odbył się w Madrycie.
0
Komentarz usunięty
2
Jestem fanboyem Realu, nie Ronaldo. Ale wkurza mnie, kiedy deprecjonuje się kolesia z 3 złotymi kulkami i stwierdza że jest idiotą, burakiem, pedałem, żelusiem i takie tam. I spójrz kto zrobił akcję na gola w ćwierćfinale z Atletico.
3
Przed chwilą napisałem że Ronaldo strzelił 18 bramek Sevilii, a zespołowi z Bilbao 14. I nie powtarzaj wciąż, że Getafe się podkłada komukolwiek, kiedy pewnie widzisz ich dwa mecze w sezonie, każde z Barceloną.
1
Sądząc po komentarzach na temat waszej pomocy, przyjęlibyście jakiegoś pomocnika nawet z Wigry Suwałki
0
Niezłe masz pojęcie o świecie. Ronaldo samej Sevilli strzelił 18 bramek.
7
Mało meczów Realu oglądasz. Mój wniosek na dziś
0
A może to była taka propozycja a nie obraza? :D
0
Może przeoczyłeś, ale tamten koment o hipokryzji był do użytkownika "misiek112". A jeśli nie to już wiesz ;)
0
Widzę, że gdy ja stwierdzam, że Pedro jest za słabym graczem na mistrza Anglii, to każdy by go bronił bo przecież biały się odezwał. A kiedy wy go jedziecie, że niby strzela tylko na 5-0 w ostatniej minucie, że nic nie gra z przodu, że słaby i że nic nie daje poza pressingiem, to wszystko jest w porządku. Hipokryzja pełną gębą.
0
Khedira nie jest na sprzedaż, tylko kontrakt mu się kończy......
0
Bardzo żartobliwy artykuł. Ale może trzeba się zastanowić, czy Pedro to zawodnik na miarę mistrza Anglii?
14
Dokładnie to samo chciałem napisać. Zrozumiałbym, gdyby tak sobie klepali w polu karnym przeciwnika, ale najważniejszą częścią tej akcji był przerzut Messie. Poprzednie podania to tylko klepanie stoperów.
0
I pewnie jeszcze przez kilka lat nie pokona
0
Ktoś serio wierzył w powtórkę z Tamudazo ?
0
Wygrał tylko 318 meczów? A mnie się wydawało że co najmniej 50 więcej .
1
Ta co Ciebie nie chciała ;)
0
Już wiesz czemu jestem tutaj często - za nisko poziom tekstów adminów
0
Jak mnie już nudzą te teksty o kosmitach. Nie żeby Messi był jakiś normalny, ale tekst już mocno wyświechtany i nudny. A dla mnie mocno nieudany.
16
Jak dla mnie, to trochę za mocno pojechałeś.
0
To skończ się domyślać i może spójrz na mój profil, poczytaj trochę komentarzy. Może dowiesz się czegoś o mnie, bo Twoje domysły nie mają sensu
1
Komentarz usunięty
4
0
Navas po prostu nie ma nawet szansy udowodnić czemu zazdrościłeś.
4
Jak ja lubię się śmiać z tego, że za każdym razem, redaktorzy porównują wszystkich trenerów do Mourinho.