LosBlankos
Dołączył/a: styczeń 2013
Katowice
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdybyś był piłkarzem i tyle zarabiał, na pewno byś postulował za obniżeniem zarobków swoich i kolegów, czasem przyjaciół z zespołu.
1
A potem dadzą Scolariego albo Parreirę jako "powiew świeżości" . Brazylijscy działacze to ignoranci z pojemnymi kieszeniami.
1
Przynajmniej w kosza Real jest w tym sezonie lepszy. Może tu będę widział potrójną koronę w białej części Madrytu
0
Nie żeby coś, ale do niedawna właściwie każde wypożyczenie wiązało się tylko z pokryciem kosztów pensji. Ale od kiedy Falcao został wypożyczony za 8 milionów to każdy by chciał dostać hajs za wypożyczenie.
0
Mnie się wydaje, że Pep już kiedyś marudził że nie mógłby być trenerem Hiszpanii bo jest Katalończykiem. Ale nie jestem do końca pewien. Ale Twój scenariusz jest dla mnie futbolową międzynarodową orgią.
0
No właśnie i w tym jest trochę problem. Są gracze z potencjałem, ale są ostatnio w gorszej dyspozycji
0
Im dłużej będzie trwać ta seria, tym większe szanse barçy. Krótszy sezon i 10 meczów mniej j to znaczącą różnica na finiszu rozgrywek.
Ale też problem barçy może być to, że tylko Hezonja potrafi rzucić więcej niż 10 punktów. Real ma nieco więcej liderów, którzy mogą wziąć na siebie ciężar gry. Takie jest moje zdanie
0
Czemu gdy podobną do twojej opinię wypowiada ktoś kibicujący Realowi, to nagle wszyscy szczekają jaki to Neymar jest cudowny i jak kocha małe dzieci....... Masz całkowitą rację
1
To kto Twoim zdaniem jest dobrym wyborem ?
0
To jest prawda a nie tylko odosobnione wrażenie
0
Nadmiar to ma, ale w ataku a nie w pomocy
1
Kliczko nie walczył chyba w tym okresie zbyt dużo
1
Masche, Banega i Pastore grali w podstawowym składzie. Pastore w ogóle nie było widać, jak mówiłem Pereyra nie ma doświadczenia na poziomie międzynarodowym a di Maria gra średnio. O Biglii nic nie powiem bo w ogóle nie znam gościa. Gago znam z tego że był kiepskim transferem Realu i błąkał się pół dekady przez Europę
0
nie ma szans, bo to Ronaldo jest twarzą 20 ( ! ) produktów......
0
Niby Martino miał wzmocnić pomoc. Tylko czy on ma na ławce jakichś dobrych pomocników? Jedyną dobrą opcją był Roberto Pereyra, który ma 24 lata i 2 mecze w reprezentacji na koncie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć, że Albicelestes mają tylko jeden garnitur jeśli chodzi i środek pola.
1
jak to jest, że w sparingach wygrywają z każdym, a na turnieju zawsze się wyłożą? Wyjątkiem oczywiście jest Puchar Konfederacji, ale to też takie towarzyskie trofeum.
2
Bo jest od nich sporo starszy. To główny powód zaniżania takiej wartości. Gdyby taki CR_Siiiii był w wieku Messiego to różnica by oscylowała pewnie w granicach 40 a nie 140 milionów
13
Brawo redakcjo za fantastyczną skórkę na stronie. Szkoda, że częściej odwiedzam tę stronę przez to, że stronka Realu wygląda jak wyciągnięta z 2002.
0
1
Ty piszesz że mu nie wierzę. Ja się ograniczyłem do tego, że nie wykluczam takiej opcji. Może zmienić zdanie z różnych powodów, o których nikt się nie dowie, a każdy powie że skoczył na hajs. Jeśli zostanie, to jedni powiedzą że z przywiązania do klubu, a inni, że to dzięki temu że co 2 sezony dostaje podwyżkę.
0
Zawsze mnie bawią komentarze ludzi, którzy nawet nie byli poza własnym komputerem, a już wiedzą kto czym się w życiu kieruje. Na podstawie WYWIADÓW, to ja stwierdzić mogę że dla Kapitana Wooo najważniejsza jest drużyna. A każdy i tak powie, że on kłamie, że liczą się hajs i złote buty.
Więc czemu na podstawie tych samych wywiadów ludzie stwierdzają, że Messi nie poleci na kontrakt 50 milionów na sezon? Ktoś z nim gadał? Ja nie, więc nie wykluczam takiej opcji. To samo się tyczy CeeRa.
0
Trochę tak, ale cóż. Taki lajf.
0
Siać taki ferment w klubie na kilka dni przed dwoma finałami. Perez to chyba posmarował
23
Wydaje mi się, że pokolenie wielkich pomocników odchodzi do muzeum. Scholes już skończył karierę, Xavi, Pirlo, Lampard i Gerrard są już na ostatniej prostej. W czasach, kiedy coraz bardziej liczy się atak, futbol traci pomocników, którzy jednym podaniem mogą przeszyć pół boiska w 3 sekundy. Nie wiem czy to zmiana na lepsze, ale na pewno będzie mi brakować silnych i charyzmatycznych postaci środka pola.
3
0
6
O co mu chodzi ? Bo kompletnie nie rozumiem tego bełkotliwego wykręcania się od prawdy.
0
Mnie bardziej chodzi o jakość meczu finałowego. Klasyk brzmi lepiej niż paski versus paski?
0
Serio chcesz finał z Juve?
0
Żeby teraz tylko biali niczego nie zjechali. Albo Casillas pokazał że nie chce mu się grać. A finał to chyba w iMaxie będę chciał zobaczyć.