0

tak jakby tu brakowało podobnych komentarzy

0

życie to nie tylko rekordy

0

Serio uważasz że którykolwiek z nich(poza Samperem, niezłe wrażenie na mnie zrobił, ale przecież wciąż jest młody i nie wiadomo jak to się potoczy jego los) jest realną alternatywą dla Busiego ?

11

Pucharów nie zdobywa się stylem gry. Nim przyciąga się tylko kibiców, z czego większość jest marnej jakości. Patrz - haladzieci i viscałebki

0

Nie oglądasz meczów Realu. W marcu Isco wyraźnie szedł w dół, zapewne z przemęczenia, bo w np meczu z Schalke wyrobił 2 km więcej niż zwykle. Z powodu braku Modricia i Jamesa grał non stop bez zmiennika, wyrabiał nadgodziny w obronie. Należny odpoczynek moim zdaniem.

0

To co ktoś myśli a to co mówi w wywiadach to zawsze jest różnica.

0

Nie żeby coś, ale gadałeś z nim że to wiesz?

1

CeeR strzelił 5 goli i żadna nie była z karnego? Że co ? :D

0

Gdy Real się wykartkował z Mourinho - każdy szczekał że to antyfutbol, cwaniactwo, niezgodne z duchem gry, oszustwo i krętactwo. Jak się okazuje że Barca to tylko klub, to okazuje się, że to nie zaszkodzi nikomu. Hipokryzja pełną gębą.

0

No tak, zgadzam się z oceną tego gościa. Ale drugą kwestią gdy na niego się patrzy powinno być to, czy on potrafi wytrzymać chociaż 1 sezon bez kontuzji?

0

Serio bierzesz pod uwagę Vermaelena?

0

Tamten artykuł przeczytałem, chcę poznać przeciwną opinię na temat przebiegu meczu. Nie pozwolisz mi ?

3

Redakcjo, czemu nie ma nawet wzmianki o meczu Barcy z Realem w koszykówce? Przecież Blaugrana wygrała a tu cisza.

0

Bo nie oglądasz koszykówki. Tak samo jak on nie ogląda futbolu. Przecież jest czarny, co go obchodzi piłka nożna?

1

Komentarz usunięty

0

Chyba na głowę upadłeś. Alonso to gracz ceniony w Anglii, Hiszpanii a teraz w Niemczech. A Ty stawiasz na Busiego, którego z samej Barcelony wywalają co pół sezonu...

0

Po tym, co widziałem w Realu, na pewno nie byłby jakimś fermentem w szatni, nawet jako zmiennik.

0

Być może tak, ale jedną sprawą jest odsunięcie z podstawowej 11 jednego z liderów, a drugą niepowoływanie go. Jak dla mnie, byłby lepszym zmiennikiem dla Villi czy Torresa niż Dani Guiza. Jeśli ktokolwiek pamięta kto to w ogóle był

2

Raul nie należał do tej jedenastki przez wybory Aragonesa. Niestety

0

widać że z gimnazjum nie wyszedłeś

1

Wspieraj Tuska, przecież też stał się kozłem ofiarnym.

0

Ty to nazywasz zmęczeniem, a ja brakiem pomysłu na grę.

0

Nie zespół był zmęczony, ale Modrić. Naucz się czytać ze zrozumieniem. A Chorwat mógł być zmęczony. Ledwo wrócił po kilku miesiącach kontuzja tu nagle taki ważny i intensywny mecz.

0

Ale o co Ci chodzi?

2

Jak dla mnie, Real przegrał Klasyk w momencie utraty sił przez Modricia. Gdyby był przygotowany na chociażby 75 minut, a nie 60, to moim gówno wartym zdaniem mecz skończyłby się 2-2.

0

Bez przesady, potraktuj to w kategorii żartu... Po co się spinać jak gimnazjaliści

5

466 meczów. Polski język nie boli

1

Skoro chcesz poświęcić 3 godziny z życia na analizę, z którą i tak nic nie zrobisz to musisz mieć nudne życie ;)
A co do komentatorów, to ja uwielbiam Orłowskiego. Taki trochę dorosły visca łebek, mało obiektywny, ale zawsze rzuci jakąś ciekawą czy śmieszną anegdotką. A Przytuła to serio perła w tym fachu. Szkoda, że to wrzeszczący Mielcarski komentował a nie on.

0

Nic oryginalnego autor nie przekazał. A szkoda, bo miał spore pole do popisu.

1

Szkoda mi tego meczu. Barca była do ugryzienia, Messi kompletnie niewidoczny przez długi czas, Ney bez polotu a Suarez bez podać. Aż Alves zaczął się starać pracować na kontrakt. Szkoda, bo nie znów liga prawie przegrana już w marcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?