LosBlankos
Dołączył/a: styczeń 2013
Katowice
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśliby przesłuchać każdy mecz, to byś zauważył, że podczas meczów 80 % zawodników tak gada.
0
Rayo w prawie każdym meczu ma większe piłki, ale to tak tylko jako dodatek.
0
Nie miałem na myśli Ciebie, tylko ten taki ogólny nurt tego i każdego chyba serwisu kibicowskiego. A to, czemu tu jestem był w pierwszym komentarzu, żeby nie musieć zawsze słuchać że Messi to steryd i karzeł itd. bo to tylko jedna strona medalu.
0
Wystarczy że przeczytasz dwa moje komentarze, to się dowiesz jakiego typu jestem kibicem. Jestem fanem Realu, ale nie jestem burakiem jęczący o latach 50., krytycznie oceniam Ronaldo, umiem docenić przeciwnika. Wkurza mnie to, że za 3 dni będzie 3 lata od mojego założenia konta, a każdy i tak ocenia mnie, 20-letniego gościa jak 12-letniego krzykacza bo mam Madryt w obrazku
0
A to już PiS zabronił chęci dialogu z innymi kibicami? Mam do końca życia gadać tylko z ludźmi którzy mówią że Messi to karzeł a Xavi to tylko z murawą się kojarzy?
0
To dlaczego ja non stop mam usuwane posty za żarty? A no racja, podwójne standardy, kiedy ja chcę z ludźmi pogadać, od razu wywalane mam że jestem Hala dziecko, że nie mam prawa się wypowiadać, że mam wywalać na białą stronę. Wolność jednych nie może być kosztem drugich
0
przytulisz bana
0
Powiedz to Pique, skoro on może to czemu ja nie ?
0
Szacunek się skończył po tej jego cuuudownej grze z sezonu 12/13, po jego cuuudownej interwencji w finale LM, po jego cuuuudownym wyciąganiu informacji z szatni. Nie można patrzeć na przyszłość tylko oczami tego, jak Iker grał 7 lat temu.
0
Komentarz usunięty
0
Grajek jednego sezonu
0
Zawsze możesz sam się postarać i zrobić coś dla czytelników tego portalu, a nie siedzieć, żreć i czekać na gotowe. Każdy chce, nikomu się nie chce
6
Mnie się wydaje, że to o Messim było nawet zabawne. Chyba jedyne z czego można się śmiać, w przeciwieństwie do tych tekstów rasistowskich
1
Jako prawilny madritista, liczę na to, że poczujesz się jak ja czułem się w czerwcu, z zerem na pucharach i maścią na ból tego i tamtego. He He
1
Całkiem zacny pomysł, gorzej jeśli jakiś zespół wygrał 2 razy w ciągu 4 lat :D
0
Tylko Królewscy, ale nie dla gwiazdorzenia CeeRa. Moją ekipę sprzedał Floro, czyli Callejona, Alonso i Higuaina. Więc dla niego też wypad.
0
No właśnie nie do końca, bo to Europa się szykuje do sezonu, nie wiem jak w innych ligach jest
0
Ewentualnie jako część presezonu, podobnie jak te turnieje w Katarze czy jUeSejU
0
A co do tego kolana, to koleś zachowuje się jakby z własnym synem na wiek się zamienił, jęczy że kolano go boli, ale operacji nie zrobi, bo mu bramki z Malmo nie będą się zgadzać. Idiotyczne zachowanie.
0
Do Maroka to Kapitan Bomba do kochanka lata, i widzimy jak to wygląda z jego formą :D
0
Już bez takiego czarnowidztwa, nie chodzi mi o ten jeden mecz, bo patrzeć należy bardziej przyszłościowo. Nie zmienia to faktu, że w ostatnich 5 meczach Barca straciła 6 punktów samymi remisami
0
W wakacje są turnieje międzynarodowe, i przy okazji odpocząć też kiedyś trzeba, więc mnie się wydaje, że to nie jest akceptowalny pomysł
12
Na wstępie, chciałbym zauważyć, że to nie żaden trolling, tylko zaproszenie do ogarniętej rozmowy.
Zauważyliście takie zdarzenie, że zespół który wygrał klubowe MŚ, zazwyczaj notuje zjazd w formie na wiosnę?
Przykład Realu jest najlepszy chyba, bo po 20 iluśtam zwycięstwach z rzędu, po KMŚ wszystko się rozleciało do poziomu 3 miejsca w lidze. To samo Bayern w sezonie 13/14, gdzie dostał 4 od Realu i pogubił mocno punkty pod koniec Bundesligii. Chelsea swojego turnieju nie wygrała, więc nie można brać tego po uwagę. Później jest Barca, po pucharach sezonu 10/11 notuje ostry (jak na ten klub) regres, bo Real odskakuje w pewnym momencie na 10 punktów, a w LM z lekkimi problemami przeszła Milan w 1/4, a w półfinale odpadła na Chelsea.
Jak sądzicie, czy taki stan rzeczy grozi aktualnie Barcelonie i czy dojście 2 graczy akurat w styczniu nie będzie zbawienne dla zmęczonej trudami sezonu drużynie?
1
Tu już nie można zadać pytania bez bycia posądzonym o jakieś chamstwo. Każdy kto przejrzy moje posty wie, że nie bawię się w takie zabawy...
0
Jak zagrał Messi|? Bo w opisie meczu jakoś nie bardzo o nim jest opisane
102
Jako kibic Realu, nienawidzę tego trio. Jako kibic futbolu, chcę ich oglądać.
0
W sprawie Pique się nie wypowiem bo jakoś niespecjalnie mnie to obchodzi. Ale co do ostrej gry. Jako kibic Realu, wolę, żeby cieli z trawą i przegrywali, niż jak ostatnio klękali do miecza. Kiedyś było nastawienie do walki, pełnej obrony i nawet Kapitan Bomba potrafił powalczyć o piłkę. Teraz to jedynie poklepanie się po plecach, wymiana koszulki i kilka goli w bagażu przy strzeleniu maksymalnie jednej.
0
Bo często puszczał babole rodzaju Casillasa w Lizbonie 2014. W Barcy nabrał doświadczenia i myyyk na wybitny poziom wskoczył.
0
A może po prostu brakuje utalentowanych graczy w szkółce, albo Ci najlepsi wolą hajs z Dubaju w szkółce City, PSG czy czegoś innego takiego/
1
A czy ja wiem, nie obchodzi mnie to, tylko nieco rozwijam poglądy tego kolesia co z mentalnego gimnazjum nie wyszedł i tylko w Kloppa patrzy bo to modne.