2

W Bayernie są inni ludzie od asyst po prostu

3

O ile zwykle nie krytykuję Messiego, bo na to nie zasługuje, ale tym razem, to mogę otwarcie stwierdzić, że albo jest oderwany od rzeczywistości i nie wie jak to się żyje w tym petrosyfie ludziom takim jak on (a właściwie nie żyje bo krzyżowanie chrześcijan to tam norma), albo po prostu się sprzedał.
I to nie jakiejś tam marce chipsów w reklamie, ale poparcie ludzi, którzy szacunek do człowieka innego niż muzułmanin spuścili w kiblu.
Już nawet nie wiem co jest dla mnie gorsze - sprzedane się TAKIEGO piłkarza Arabom czy usunięcie krzyża z herbu dla Arabów, które mi Perez zafundował.
Que vadis Europo....

1

Ja jeszcze jutro. Szykuje się kontrofensywa w Podziemiu

0

Komentarz usunięty

11

Witam wszystkich, życzę miłego dnia!

1

Wreszcie ktoś poruszył kwestię, która jest dla mnie oczywista, a dla większości cules nie do pojęcia. Zawodnik, który wybiera Barcę zamiast na przykład Realu, zostanie posądzony o bycie wiernym ideałom, że nie podąża za pieniędzmi i takie tam. Tylko że nikt nie zauważył, że Real płaci niższe pensję niż Barça. Na poziomie płacowym Cristiano nie ma nikogo. W Barçy jest takich graczy 3, całe MSN. A 17 milionów pensji to w Hiszpanii wydatek na 34 miliony. Wiem, że to nie do końca jest spójne z tekstem, lecz jak można twierdzić, że Neymar wybrał Barçę dla pasji a nie dla pieniędzy? Teraz i owszem, są pogłoski o 20 milionach dla niego od Péreza(które pewnie są wyssane z palca). Piłkarze grają zawsze dla pieniędzy bo to ich praca. Różnicą jest wierność barwom, za którą można dostać podwyżkę(Iniesta), lecz wybór Barçy to także może być wybór dla pieniędzy.

0

Czemu tak uważasz?

18

Wydaje mi się jednak, że nie można porównywać początków Pepa i Enrique. Nie ze względu na to, że Pep był absolutnym debiutantem, ale przez to, że (moim zdaniem) miał po prostu nieco bardziej pod górkę niż Lucho. Pep postawił na dobrego konia wstawiając Busquetsa i Pique do 11, Lucho nie musiał zmieniać aż tak drastycznie, a jeśli już wprowadzał zmiany, były to transfery uznanych piłkarzy (Suarez, Rakitić) za ciężkie pieniądze. Pep zaczynał z Ronniem któremu grać już się odechciało i potrafił sobie z tym poradzić.
Nie można powiedzieć, że Enrique dostał samograj, lecz to co zrobił Guardiola, ja osobiście stawiam na nieco wyższej półce.
P.s czekan na hejty typu: "nie masz prawa się odzywać, wywalaj na fioletową, haladziecko, po co tu jesteś". Was też kocham hejterzy

1

Tak, w wieku 20 lat potrzebuje internetowych kolegów. Bardzo.

1

Robimy międzykibicowską zrzutkę na basen jako prezent urodzinowy dla Cristiano Ronaldo?
Na pewno się ucieszy, nie będzie musiał trenować pływania synchronicznego na boisku.

1

Szkoda że gruby Benek wykorzystał go "najlepiej " jak mógł

0

Barthez miał 183, a 4 cm to akurat trochę różnicy. Przy okazji Francuz był elastyczny, skoczny i gibki. Jordi Masip podczas meczów wygląda mi trochę na sztywnego jak kij od miotły

0

Tak sobie sprawdziłem i ze śmiechu prawie się udusiłem. Bramkarz co nawet 180 cm nie ma to jakiś chyba żartowniś, która drużyna zaryzykuje postawieniem go na stałe za słupkami, kiedy on połowy obrońców nie przeskoczy przy każdym stałym fragmencie gry...

2

Szkoda że tak potrafi raz na rok.

0

No nie oczekujmy od niego aż tak dużo, przecież to król selfie i Maroka.

9

Ktoś śledzi derby Mediolanu?

0

Jak to nic? Za tego loba w pierwszych derbach w 13/14 to pomnik powinien dostać.

0

Znaczy się oboje jego rodziców miało takie samo nazwisko przed ślubem. A jako że jedno nazwisko od ojca, a drugie od matki, to wychodzi czasami bekowo patrz - Pique Bernabeu

0

już wiem czemu Bale wzoruje się na CeeR (rzut wolny/przyłożenie)

2

Tak z ciekawości, ile ma Messi?

18

Kompletna chamówka i wandalizm. I potem żadni kibice nie mają do siebie wzajemnie szacunku...

1

Ronaldo też ma specyficzny charakter, a i tak każdy go tu jedzie równo. Bycie durniem nie powinno być wymówką, a za swoje słowa powinno brać się odpowiedzialność.

0

Wydaje mi się, że jeśli 4 radia i tv o tym gadają w takim samym kontekście i formie, to coś jest na rzeczy.

3

Co sądzicie o słowach Ronaldo do Alvesa?
Jeśli ktoś nie wie, to CR zarzucił mu w rozmowie że robi z siebie durnia w sieci, wtrąca się w jego życie prywatne i komplikuje stosunki Realu i Barcy. Potem postawił Iniestę jako przykład sportowca i dżentelmena.

5

A gdzie Kapitan Bomba Ronaldo?

0

Mnie ciekawi czemu Messi dał wyżej Suareza niż Neymara

0

Eeee, Marcelo to ja zrozumieć mogę, bo wiem jak wygląda jego gra. Szkoda tylko, że Modrić jest i był dość długo bez formy, a duet stoperów to jakiś żarcik. Bramkarza też nie umiem pojąć. Gadanie że Neuer taki cudowny, tylko szkoda, że a 1-2 interwencje na mecz, ten to ma się kiedy wykazać, szczególnie w półfinale LM. Jakoś nie podoba mi się ten wybór Fify

0

To aż takie zaskoczenie, że Messi wygrał ?

0

A co ten Alves takiego nawrzucał?

0

I zresztą, cały post dla beki, może jakieś ładne dziewczyny stąd by się skusiły, bo na fioletowej stronie to raczej nie ma jak się zareklamować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?