0

A może jakieś źródło?

0

Jestem bramkarzem, wprawdzie nie jakimś wybitnym, ale coś tam wiem. Kiedy obrońca głównie patrzy na zawodnika przy piłce, jedynym człowiekiem który widzi wszystko jest bramkarz. I to on ma przekazać obrońcy żeby upilnował swoją strefę, uważał na zawodnika idącego szerokim łukiem w jego strefę i takie. Ter Stegen chyba się boi powrzeszczeć na starszych.

1

A kto temu zaprzeczy ? Połowa forów to ludzie bez mózgu, którzy dostali klawiaturę, choć powinni korepetycję.

0

Ale nie każdy stałbym w miejscu patrząc jak piłka wchodzi do bramki.

0

Już wiesz jak Real w zeszłym sezonie wyglądał. No niestety

0

Ale przestanie, kiedy kluby będą upadać jedne po drugim. Nie chodzi już o poziom piłkarski, lecz tego, jak te kluby są prowadzone. Taka egzystencja prędzej czy później wiąże się z bankructwem, długami, sprzedażą wszystkiego. Parma dobrym przykładem, choć nie z Hiszpanii

0

Chyba nawet ze dwie, trzy bramki strzelił w Realu :D

0

Szczerze ciekawi mnie, kto jest bardziej znienawidzony. Illaramendi w Realu czy właśnie Roberto w Barcie? Obaj grają prawie tak samo słabo

2

Komentarz usunięty

8

0

nie przez białych, ale przez którąś gazet w sondzie.

3

Zespół który ledwie się utrzymał, zajmując 17 miejsce w lidze a płaci za gracza 12 milionów. Odpowiednik w Hiszpanii - Granada, która kupiła tylko jednego piłkarza, wydając na niego ledwie 1,3 miliona. Quo Vadis La Ligo....

0

A już nie ma ?

5

Higuain to nie ten sam kaliber, od najlepszego oczekuje się więcej. A co do finału - karnego nie powinien strzelać, za dużo ich przestrzelił w sezonie. To nie jest gracz z mocnymi nerwami, potrzebuje z 3 okazji żeby się wstrzelić. Jednak oskarżanie go o tę kontrę pod koniec meczu jest bezzasadne. Podanie zwalił Lavezzi, jak on miał to niby na wykroku wstrzelić zza bramki wślizgiem ?

0

Grzmot to będzie szukał Masche w polu karnym i starał się przyłożyć z głowy. Albo przy Pique wymusi karnego :D

0

Najpierw ktoś z NBA musiałby się do niego zgłosić..... On już jest za stary na taki kierunek. Nawet do najgorszej drużyny 76ers by się nie nadawał, bo oni stawiają na młodzież. Za późno się obudził z takimi pomysłami, ma już przecież 32 lata

0

0

To samo masz w Europie, zdarzają się drużyny bez silnych gwiazd, w których stawia się na zespołowość. Jednak po części masz trochę racji, mało tam rozwojowych zawodników. Ale żeby od razu najgorsza to bez przesady

0

Bez przesady. W poprzednim sezonie gorsi od Jazz byli Lakers, Knicks i chyba jeszcze osiem innych zespołów, w tym Heat

3

Bo w ogóle nie znasz koszykówki. W NBA co sezon połowa drużyn ma zmieniany skład. I tak w kółko. Mało które zespoły potrafią grać tą samą 5 przez dłużej niż 2 lata. A co do Lampego, to grał mało, nie wybijał się ponad mieliznę przeciętności. I pewnie dostał większe pieniądze gdzieś indziej.

1

Byle nie piłki Adidasa z jakichś edycji dla Messiego czy jakichś f10 czy f50. Nie mają kształtu, pękają i są brzydkie. Najlepszą piłką była Nike T90, ale kupić ją teraz graniczy z cudem. Najpewniejszym zakupem byłaby piłka z poprzedniego finału LM czyli Adidas Final 15 Capitano.

0

Taki żarcik
.
.
.
.
.
.
.
.
Raczej nie obchodzi go Twoje poparcie :D

2

Za drogi na szejka....... Już ja wierzę w te ścierwo

0

Chyba przesadziłeś z LSD

1

W 2012 roku a niektórzy dalej o tym jęczą z bólem dupy godnym gimnazjum

0

Na priv Ci to opisałem

2

Katalonia w tle a tu komplementy na Ronaldo. No coraz lepiej z ludzkością :D

0

Oczywistym jest, że nie każdy rocznik będzie wygrywać wszystko, że wszyscy zawodnicy będą odpalać jak Messi.

1

Chodzi mi o Amerykanów, którzy nie potrafią przyjąć do świadomości, że coś co nie jest amerykańskie, może być bardziej popularne od ich sportów. Sztucznie pompują otoczkę wokół SuperBowl, w którym przestało chodzić o sport, ale o aspekt finansowy i produkcyjny. Bo o czym się mówi po tym finale? Kto wygrał ? Nie, każdy komentuje tego, kto śpiewał na scenie w trakcie przerwy, każdy podlicza ile osób oglądało reklamy i ile na nich zarobiono. Amerykanie to durnie, bo nie widzą świata poza sobą.

0

Ciekawy artykuł, bardzo dobre tłumaczenie. Widać że autor pisze dla zapatrzonych w siebie idiotów zza Oceanu. Znaczy się do Amerykanów.
A co do artykułu, to zdziwił mnie aż tak mocny zjazd Messiego w sezonie 13/14 względem Ronaldo, dla którego w tym wieku największym sukcesem będzie utrzymanie aktualnej dyspozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?