0

A czy muszę mieć coś o Realu? Mam życie poza komputerem i tv, to pewnie przez to.

0

gasso17 15 znaków potrzebuję

0

Czyli odwiedzisz mój insta ? :D

4

Chciałbym być sławny jak El Jarek. Może ktoś odwiedzi mój profil na insta(w profilu mam) ? xD

0

TAK, prawda świata odkryta, dzięki zachowaniu na boisku wiem jaki on jest. DZIĘKUJĘ, dobrze, że przez TV mogę poznać cały świat takim, jaki jest na co dzień

4

Nie wiem za co, ale jeśli serio zaliczą mu to jako asystę, to oznacza, że razem z Bale mają po 7 asyst, czyli najwięcej w lidze. Aż mi się śmiać z tego chce

2

Polecam klasyk, "Biali nie potrafią skakać"

0

Jestem antyfanem Ronaldo, ale to co wy tu teraz robicie, to są zwykłe oszczerstwa i zwykła chęć nawalania na niego z byle powodu.
Strzela- źle:
bo karny,
bo słaba drużyna,
na pustą się nie liczy,
tylko dostawia nogę,
bo raz na jakiś czas nawet jemu się uda,
bo przeciwnika się podłożył.
Bez przesady.

0

Kiedy grasz, cieszysz się z goli gdy przegrywasz, bo jakoś trzeba do meczu wrócić, nie ? Najlepiej golami

0

Marne prowo z Twojej strony

0

Też byś się wkurzał, jakby Ci nic w meczu nie szło.

10

Chyba o meczu będę musiał gadać tutaj, bo fioletowa strona się wzięła i wyłączyła przez orgazm gimbazy po manicie z Depor :D

0

Gadałeś z nim że wiesz ?

0

Pragnę zauważyć, że kibice Espanoylu zazwyczaj nie utożsamiają się z Katalonią, więc chyba nie ma co ich nazywać braćmi, ani tym bardziej katalończykami

1

Tylko, że z Rayo grali 11 na 9, teraz wyeszli na wyższy poziom i wygrali grając 11 na 11 oraz bez karnych

3

Ronaldo na bank chciał tak zrobić :D

0

Moje okolice, czyli Śląsk, a ludzie stąd na pewno są tutaj, oni by to zrozumieli. A gdybym dał synonim, to bym bana przytulił

1

Współpraca się opłaca, jeśli każdy może dać coś innego. Bale i Ronaldo to prawie tacy sami zawodnicy, jak oni się mają uzupełniać? Benzema to podawacz piłki dla Ronaldo, a żaden z dwójki Bale i Cristiano nie potrafią pociągnąć zespołu, kiedy nie idzie. Dostosowują się do tego co gra reszta i tyle. O obronie nie gadając...

0

W moich okolicach, wafel to niezbyt miłe określenie.

0

Skoro mogę, to lubię sobie pogadać z ludźmi na jakimś tam poziomie. Nie obrażam, nie ma prowokacji, a Ty i tak spinasz.....

1

Bale 11, Ney 15, ale Bale ostatnie 7 to 4 z Rayo i 3 dzisiaj

0

Carvajal po kontuzji wraca z kontuzją, znów czeka mnie oglądanie jak gra ten wafel Danilo......

2

James wchodzi pokazać jaki jest szybki xD

4

Dobrze, że chociaż w meczu z Depor nie muszę się wstydzić gry Realu...

3

Ta beka, kiedy na fangolu czytam wypowiedź Pepe, że Ronaldo jest lepszy od Messiego xD

0

Wreszcie ktoś kto stawia sprawę jasno. Nie ma słów. Nie jakiś sobie kosmici, bogowie czy herosi. Po więzadłach wrócić do formy nieosiągalnej dla większości innych w tydzień, to ja także nie nam słów

0

Marny żart to chyba jest

0

Zwycięzcy też tak gadają. Remisujący też. Trash talking jest częścią prawie każdego sportu drużynowego

0

Ten Orłowski jest złotousty

0

Jakim tekstem zarzucił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?