LosBlankos
Dołączył/a: styczeń 2013
Katowice
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy muszę mieć coś o Realu? Mam życie poza komputerem i tv, to pewnie przez to.
0
gasso17 15 znaków potrzebuję
0
Czyli odwiedzisz mój insta ? :D
4
Chciałbym być sławny jak El Jarek. Może ktoś odwiedzi mój profil na insta(w profilu mam) ? xD
0
TAK, prawda świata odkryta, dzięki zachowaniu na boisku wiem jaki on jest. DZIĘKUJĘ, dobrze, że przez TV mogę poznać cały świat takim, jaki jest na co dzień
4
Nie wiem za co, ale jeśli serio zaliczą mu to jako asystę, to oznacza, że razem z Bale mają po 7 asyst, czyli najwięcej w lidze. Aż mi się śmiać z tego chce
2
Polecam klasyk, "Biali nie potrafią skakać"
0
Jestem antyfanem Ronaldo, ale to co wy tu teraz robicie, to są zwykłe oszczerstwa i zwykła chęć nawalania na niego z byle powodu.
Strzela- źle:
bo karny,
bo słaba drużyna,
na pustą się nie liczy,
tylko dostawia nogę,
bo raz na jakiś czas nawet jemu się uda,
bo przeciwnika się podłożył.
Bez przesady.
0
Kiedy grasz, cieszysz się z goli gdy przegrywasz, bo jakoś trzeba do meczu wrócić, nie ? Najlepiej golami
0
Marne prowo z Twojej strony
0
Też byś się wkurzał, jakby Ci nic w meczu nie szło.
10
Chyba o meczu będę musiał gadać tutaj, bo fioletowa strona się wzięła i wyłączyła przez orgazm gimbazy po manicie z Depor :D
0
Gadałeś z nim że wiesz ?
0
Pragnę zauważyć, że kibice Espanoylu zazwyczaj nie utożsamiają się z Katalonią, więc chyba nie ma co ich nazywać braćmi, ani tym bardziej katalończykami
1
Tylko, że z Rayo grali 11 na 9, teraz wyeszli na wyższy poziom i wygrali grając 11 na 11 oraz bez karnych
3
Ronaldo na bank chciał tak zrobić :D
0
Moje okolice, czyli Śląsk, a ludzie stąd na pewno są tutaj, oni by to zrozumieli. A gdybym dał synonim, to bym bana przytulił
1
Współpraca się opłaca, jeśli każdy może dać coś innego. Bale i Ronaldo to prawie tacy sami zawodnicy, jak oni się mają uzupełniać? Benzema to podawacz piłki dla Ronaldo, a żaden z dwójki Bale i Cristiano nie potrafią pociągnąć zespołu, kiedy nie idzie. Dostosowują się do tego co gra reszta i tyle. O obronie nie gadając...
0
W moich okolicach, wafel to niezbyt miłe określenie.
0
Skoro mogę, to lubię sobie pogadać z ludźmi na jakimś tam poziomie. Nie obrażam, nie ma prowokacji, a Ty i tak spinasz.....
1
Bale 11, Ney 15, ale Bale ostatnie 7 to 4 z Rayo i 3 dzisiaj
0
Carvajal po kontuzji wraca z kontuzją, znów czeka mnie oglądanie jak gra ten wafel Danilo......
2
James wchodzi pokazać jaki jest szybki xD
4
Dobrze, że chociaż w meczu z Depor nie muszę się wstydzić gry Realu...
3
Ta beka, kiedy na fangolu czytam wypowiedź Pepe, że Ronaldo jest lepszy od Messiego xD
0
Wreszcie ktoś kto stawia sprawę jasno. Nie ma słów. Nie jakiś sobie kosmici, bogowie czy herosi. Po więzadłach wrócić do formy nieosiągalnej dla większości innych w tydzień, to ja także nie nam słów
0
Marny żart to chyba jest
0
Zwycięzcy też tak gadają. Remisujący też. Trash talking jest częścią prawie każdego sportu drużynowego
0
Ten Orłowski jest złotousty
0
Jakim tekstem zarzucił?