Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal niezadowolony
0
Kilka klas? A to Dembele lata w ekstraklapie?
0
Ja rozumiem ,że jechanie po Dembele było w modzie, ale to się kończy.. Mam nadzieję ,że na dobre :D
4
Dembele, Dembele... Ostatnimi czasy mieszany z błotem - mam wrażenie ,że po przerwie reprezentacyjnej w jakimś stopniu się ogarnął.. Wiem ,że oceniamy dopiero dwa mecze, jest stworzony do wielkich rzeczy, w końcu zaczyna to pokazywać - oby tak do końca sezonu, Vamos! :D
12
Ale przecież Dembele, prócz przekładanki nic nam nie daje :DDD
2
Nie, nie napisał prawdy.
2
Cieszy obecność Dembele, ale szkoda ,ze nie ma Malcoma.
27
Niemądry czy niemądry?
1
Zejdź w końcu na ziemię.
10
Bardzo podoba mi się jak Messi dogaduje się z Dembele :)
9
co ja czytam :(
1
Komentarz usunięty
2
Ja na przykład nie rozumiem jak można wykorzystać taką sytuację jak ta dzisiaj, czyli wejście smoka Malcom'a do tego ,żeby dowalić się do Dembele (który nota bene nie zagrał dzisiaj źle) - to już wyszła szkoła głupoty moim zdaniem.
0
Owszem, dostaje mało szans i bardzo cieszy ,że zaliczył dzisiaj wejście smoka, ale powiedzieć ,że zrobił więcej w 10 minut niż Dembele przez 80 to głupota - jeśli w pierwszej można było narzekać na Dembele (bierność, straty) to o drugiej już połowie już tak powiedzieć nie można po się znacząco poprawił. Dlatego takie porównania są bez sensu - zamiast szukać na siłę powodu aby dogryźć innemu zawodnikowi naszej drużyny, trzeba się cieszyć ,że Malcom pokazał Valverde w najlepszy sposób ,że zasługuje na więcej szans. :)
0
Nie ma to jak popadać ze skrajności w skrajność. :D
0
Prawda, ale cieszy obecność Malcom'a. :)
1
Noo pewnie, Rafinha lepszy szkoda ,że dzisiaj na ławce :'(
1
Łaska La Rambli na pstrym koniu jeździ. To już nawet nie krytyka, tylko narzekanie dla narzekania.
0
Dla zasady, taki tam kozioł ofiarny La Rambli.
3
Skończ, proszę skończ.
0
Rafinha i Dembele? Jak możesz stawiać ich na równi...
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
To nie najlepiej jak wypleni jego założenia taktyczne.
1
Co za bzdury... Rafinha z Interem niby świetny mecz? serio co pokazał poza bramką ,która podniosła mu notę? Z Realem zagrał średnio i pewnie dlatego też był typowany jako pierwszy do zmiany? Zagrał po prostu SŁABO, nie średnio.
EDIT: Średnio to zagrał Dembele z Leonesa.
2
90% Twoich komentarzy odnosi się do słabej gry Dembele w dzisiejszym meczu. Zacząłeś się udzielać tylko po to żeby ponarzekać?
0
Niekoniecznie na Vidala, raczej na zmianę Arthur'a.
1
Takrze ten no..
0
Pewnie dlatego też Malcom siedzi na trybunach a Vidal na ławce.
1
W mojej opinii Semedo.
0
podłożą się :)