0

Vidal niezadowolony

0

Kilka klas? A to Dembele lata w ekstraklapie?

0

Ja rozumiem ,że jechanie po Dembele było w modzie, ale to się kończy.. Mam nadzieję ,że na dobre :D

4

Dembele, Dembele... Ostatnimi czasy mieszany z błotem - mam wrażenie ,że po przerwie reprezentacyjnej w jakimś stopniu się ogarnął.. Wiem ,że oceniamy dopiero dwa mecze, jest stworzony do wielkich rzeczy, w końcu zaczyna to pokazywać - oby tak do końca sezonu, Vamos! :D

12

Ale przecież Dembele, prócz przekładanki nic nam nie daje :DDD

2

Nie, nie napisał prawdy.

2

Cieszy obecność Dembele, ale szkoda ,ze nie ma Malcoma.

27

Niemądry czy niemądry?

1

Zejdź w końcu na ziemię.

10

Bardzo podoba mi się jak Messi dogaduje się z Dembele :)

9

co ja czytam :(

1

Komentarz usunięty

2

Ja na przykład nie rozumiem jak można wykorzystać taką sytuację jak ta dzisiaj, czyli wejście smoka Malcom'a do tego ,żeby dowalić się do Dembele (który nota bene nie zagrał dzisiaj źle) - to już wyszła szkoła głupoty moim zdaniem.

0

Owszem, dostaje mało szans i bardzo cieszy ,że zaliczył dzisiaj wejście smoka, ale powiedzieć ,że zrobił więcej w 10 minut niż Dembele przez 80 to głupota - jeśli w pierwszej można było narzekać na Dembele (bierność, straty) to o drugiej już połowie już tak powiedzieć nie można po się znacząco poprawił. Dlatego takie porównania są bez sensu - zamiast szukać na siłę powodu aby dogryźć innemu zawodnikowi naszej drużyny, trzeba się cieszyć ,że Malcom pokazał Valverde w najlepszy sposób ,że zasługuje na więcej szans. :)

0

Nie ma to jak popadać ze skrajności w skrajność. :D

0

Prawda, ale cieszy obecność Malcom'a. :)

1

Noo pewnie, Rafinha lepszy szkoda ,że dzisiaj na ławce :'(

1

Łaska La Rambli na pstrym koniu jeździ. To już nawet nie krytyka, tylko narzekanie dla narzekania.

0

Dla zasady, taki tam kozioł ofiarny La Rambli.

3

Skończ, proszę skończ.

0

Rafinha i Dembele? Jak możesz stawiać ich na równi...

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

1

To nie najlepiej jak wypleni jego założenia taktyczne.

1

Co za bzdury... Rafinha z Interem niby świetny mecz? serio co pokazał poza bramką ,która podniosła mu notę? Z Realem zagrał średnio i pewnie dlatego też był typowany jako pierwszy do zmiany? Zagrał po prostu SŁABO, nie średnio.

EDIT: Średnio to zagrał Dembele z Leonesa.

2

90% Twoich komentarzy odnosi się do słabej gry Dembele w dzisiejszym meczu. Zacząłeś się udzielać tylko po to żeby ponarzekać?

0

Niekoniecznie na Vidala, raczej na zmianę Arthur'a.

1

Takrze ten no..

0

Pewnie dlatego też Malcom siedzi na trybunach a Vidal na ławce.

1

W mojej opinii Semedo.

0

podłożą się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?