Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zwracaj uwagi, kolega pierwszy raz ogląda Dembele odkąd został kupiony.
0
Jeśli tak to zrozumiałeś, to cóż, rozumiem - nie określiłem dokładnie ile tych komentarzy było (liczyłem ,że sam się domyślisz) następnym razem będę bardziej dokładny, wybacz :)
0
Owszem, własnie do tego się odniosłem :)
0
Mega słabo? Twoje ostatnie komentarze tylko do niego się odnoszą to chyba nie tak źle skoro tylko jego widzisz spośród 11 zawodników ;)
0
ale mu powiedziałeś, o kurde..
5
Fabregasa na 9
0
Dokładnie tak
3
Że jak? Już Ci mówię, rażącym błędem jest brak kartki dla Modricia
0
Nie zapominaj o Ronaldo
3
Kolega widzę po wojaku.
0
No i ładnie, 4 kropki za PSG a 5 za Barca. Wszystko jasne. #ENJOYDEJONG
0
serio Messiego do Dembele porównujesz?
0
Kurcze, zachęciliście do odpalenia wociszka :D
0
Mecz się jeszcze nie skończył.
0
Sam jesteś śmieszny. Cou ma grać w podstawie bez względu na formę jak Rakitic? Od jakiegoś czasu gra słabo to siedzi na ławie prosta sprawa.
0
Pająka raczej
0
Może wklej sobie statystykę celności podań Rakiticia, to Cie uspokoi. :)
1
Ehhh... Szkoda
17
Kolego, mówiący ,że Dembele jest rzadki? Gdzie jesteś? wypatruję Cię od dłuższego czasu. :(
1
Meczu jeszcze nie było a tu dymy xD
1
XD to niezłe PSG
1
Nie rok, to chociaż może mecz :D
0
Dajże odpocząć klawiaturze :)
0
Tak samo jak ŚWIETNEGO Denisa, też nikt nie potrafi dostrzec :(
2
Zasłużył :D
0
Ostatni mecz z PSV jak oceniasz w wykonaniu Dembele?
0
Może nie najlepsze, ale jedno z lepszych.
16
No to Waldek się wkur*** raczy, tak jak po bramce Malcoma :D
1
To ujęcie sprzed chwili na Rakticia... Wygląda jak po roku spędzonym w Rosji :D
1
Nie może być, Coutinho a nie Dembele? :O