0

Nie zwracaj uwagi, kolega pierwszy raz ogląda Dembele odkąd został kupiony.

0

Jeśli tak to zrozumiałeś, to cóż, rozumiem - nie określiłem dokładnie ile tych komentarzy było (liczyłem ,że sam się domyślisz) następnym razem będę bardziej dokładny, wybacz :)

0

Owszem, własnie do tego się odniosłem :)

0

Mega słabo? Twoje ostatnie komentarze tylko do niego się odnoszą to chyba nie tak źle skoro tylko jego widzisz spośród 11 zawodników ;)

0

ale mu powiedziałeś, o kurde..

5

Fabregasa na 9

0

Dokładnie tak

3

Że jak? Już Ci mówię, rażącym błędem jest brak kartki dla Modricia

0

Nie zapominaj o Ronaldo

3

Kolega widzę po wojaku.

0

No i ładnie, 4 kropki za PSG a 5 za Barca. Wszystko jasne. #ENJOYDEJONG

0

serio Messiego do Dembele porównujesz?

0

Kurcze, zachęciliście do odpalenia wociszka :D

0

Mecz się jeszcze nie skończył.

0

Sam jesteś śmieszny. Cou ma grać w podstawie bez względu na formę jak Rakitic? Od jakiegoś czasu gra słabo to siedzi na ławie prosta sprawa.

0

Pająka raczej

0

Może wklej sobie statystykę celności podań Rakiticia, to Cie uspokoi. :)

1

Ehhh... Szkoda

17

Kolego, mówiący ,że Dembele jest rzadki? Gdzie jesteś? wypatruję Cię od dłuższego czasu. :(

1

Meczu jeszcze nie było a tu dymy xD

1

XD to niezłe PSG

1

Nie rok, to chociaż może mecz :D

0

Dajże odpocząć klawiaturze :)

0

Tak samo jak ŚWIETNEGO Denisa, też nikt nie potrafi dostrzec :(

2

Zasłużył :D

0

Ostatni mecz z PSV jak oceniasz w wykonaniu Dembele?

0

Może nie najlepsze, ale jedno z lepszych.

16

No to Waldek się wkur*** raczy, tak jak po bramce Malcoma :D

1

To ujęcie sprzed chwili na Rakticia... Wygląda jak po roku spędzonym w Rosji :D

1

Nie może być, Coutinho a nie Dembele? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?