0

@Julencja Ruwnowaga musi zostac zahowana! 

1

antagonista? o.0

0

Szukaj na footybite, tam jest ich multum, znajdziesz w końcu odpowiedni.

0

Co sprawia Ci taki problem, żeby samemu poszukać odpowiedniego linku?

3

do 50 km/h? chcesz go zabić!?

0

A może po prostu, śmieszą go inne rzeczy, o tym nie pomyślałeś?

1

Po co mają walczyć jak on powiedział ,że nie chce trenować Barcelony.

37

Słabe prowo, postaraj się bardziej.

2

Bardzo mi go szkoda :(

1

A kim, jak nawet za nimi byłeś JEDEN sezon?

44

Kibicem się jest a nie bywa, mimo wszystko.

0

A skąd pewność ,że gdyby on strzelił wtedy na 4:0 to dzisiaj nie dostalibyśmy 4 w plecy? Takie pierd*lenie...

0

Walwerde przecież rozgryzł Liwerpól taktycznie #japierdole #ValverdeOUT

0

Komentarz usunięty

2

Coutinho dzisiaj żenada, tak jak Alba.

0

Kurza twarz znowu!?

2

A to Twoje 100 mln było, że tak się upominasz?

0

Skąd ten de Light?

13

Widzę że wyszliscie z nor ale jak odzyska rytm meczowy to schowacie się z powrotem.. Wygrany mecz ale i tak się ktoś dowali bo dotknął piłkę, bo grał minutę i nie strzelił xD szkoda strzępić naprawdę...

2

O czym Ty mówisz, pamiętasz jak grał przed kontuzją czy Ty naprawdę myślisz że kasa gra sama za siebie? Boże jakich tu czasem idiotyzmów można się naczytać.

1

kolega pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dokładnie tak, zawsze musi znaleźć się jakiś kozioł ofiarny, na La Rambli jest chyba najczęściej wybierany do tej roli... ale cóż, teraz można się cieszyć ze zwycięstwa w lidze!! :D

0

Szambo wyeabo bo Dembele podał na pamięć, bo Dembele stracił piłkę, bo jest nie widoczny, bo podejmuje ryzyko.. ludzie co jest z Wami?! Czemu nie traktujecie wszystkich naszych na równi? Każdy rozumny osobnik wie ,że po kontuzji potrzeba tego czasu, żeby wrócić do pełni formy... Zanim Demebele wypadł, był w bardzo dobrej dyspozycji może nawet przechodził najlepszy czas w Barcy odkąd przyszedł często był decydujący, ale Ci ,którzy teraz krytykują jakby o tym zapomnieli no bo przecież raz czy dwa stracił jak tak można!!? To że zrobił robotę przy pierwszej bramce dzisiaj, a kogo to obchodzi? Lepiej hejtować. Szkoda gadać, szkoda strzępić...

0

Kibice na stadionie bardziej potrafią docenić Dembele niż La Rambla.

0

Raz czy dwa straci to już większość go sprzedaje. Tego już nawet komentować się nie chce.

0

sprzedać, zapomnieć.

0

Pewnie Levante nie widziało w ogóle Dembele, piłka sama się prowadziła xD

0

xD odpowiedziałem koledze wyżej, ale coś nie zadziałało

0

Spokojnie, wdech, wydech

29

Tak ciemno masz ,że go nie widzisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?