Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Julencja Ruwnowaga musi zostac zahowana!
1
antagonista? o.0
0
Szukaj na footybite, tam jest ich multum, znajdziesz w końcu odpowiedni.
0
Co sprawia Ci taki problem, żeby samemu poszukać odpowiedniego linku?
3
do 50 km/h? chcesz go zabić!?
0
A może po prostu, śmieszą go inne rzeczy, o tym nie pomyślałeś?
1
Po co mają walczyć jak on powiedział ,że nie chce trenować Barcelony.
37
Słabe prowo, postaraj się bardziej.
2
Bardzo mi go szkoda :(
1
A kim, jak nawet za nimi byłeś JEDEN sezon?
44
Kibicem się jest a nie bywa, mimo wszystko.
0
A skąd pewność ,że gdyby on strzelił wtedy na 4:0 to dzisiaj nie dostalibyśmy 4 w plecy? Takie pierd*lenie...
0
Walwerde przecież rozgryzł Liwerpól taktycznie #japierdole #ValverdeOUT
0
Komentarz usunięty
2
Coutinho dzisiaj żenada, tak jak Alba.
0
Kurza twarz znowu!?
2
A to Twoje 100 mln było, że tak się upominasz?
0
Skąd ten de Light?
13
Widzę że wyszliscie z nor ale jak odzyska rytm meczowy to schowacie się z powrotem.. Wygrany mecz ale i tak się ktoś dowali bo dotknął piłkę, bo grał minutę i nie strzelił xD szkoda strzępić naprawdę...
2
O czym Ty mówisz, pamiętasz jak grał przed kontuzją czy Ty naprawdę myślisz że kasa gra sama za siebie? Boże jakich tu czasem idiotyzmów można się naczytać.
1
kolega pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dokładnie tak, zawsze musi znaleźć się jakiś kozioł ofiarny, na La Rambli jest chyba najczęściej wybierany do tej roli... ale cóż, teraz można się cieszyć ze zwycięstwa w lidze!! :D
0
Szambo wyeabo bo Dembele podał na pamięć, bo Dembele stracił piłkę, bo jest nie widoczny, bo podejmuje ryzyko.. ludzie co jest z Wami?! Czemu nie traktujecie wszystkich naszych na równi? Każdy rozumny osobnik wie ,że po kontuzji potrzeba tego czasu, żeby wrócić do pełni formy... Zanim Demebele wypadł, był w bardzo dobrej dyspozycji może nawet przechodził najlepszy czas w Barcy odkąd przyszedł często był decydujący, ale Ci ,którzy teraz krytykują jakby o tym zapomnieli no bo przecież raz czy dwa stracił jak tak można!!? To że zrobił robotę przy pierwszej bramce dzisiaj, a kogo to obchodzi? Lepiej hejtować. Szkoda gadać, szkoda strzępić...
0
Kibice na stadionie bardziej potrafią docenić Dembele niż La Rambla.
0
Raz czy dwa straci to już większość go sprzedaje. Tego już nawet komentować się nie chce.
0
sprzedać, zapomnieć.
0
Pewnie Levante nie widziało w ogóle Dembele, piłka sama się prowadziła xD
0
xD odpowiedziałem koledze wyżej, ale coś nie zadziałało
0
Spokojnie, wdech, wydech
29
Tak ciemno masz ,że go nie widzisz?