Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janiama trudno się z kolegą nie zgodzić. Szkoda Dembusia widać, że w jakimś stopniu się ogarnął a tu takie coś. Z drugiej strony, czyżby doszło do zaniedbania ze strony sztabu medycznego? W tak wielkim klubie, niedopuszczalne, ktoś powinien za to polecieć jeśli tak było. Mam tylko nadzieję, że od tej pory coś się zmieni i wezmą sobie do serca "naprawienie" niejako Francuza tak aby kontuzje odeszły w niepamięć.
0
@BarcaInfo po ludzku szkoda chłopaka
1
@Hushovt żebyś się nie zdziwił
3
Lepiej żeby ta absencja porwała dłużej, aby lepiej się wykurował, niż wracał najszybciej jak to możliwe. Pora na to aby zostawić kontuzje za sobą.
0
@koksik2700 he he herbata Ci stygnie
0
@Roobo Może i on się zmienia - podejście co niektórych na tej stronie nie zmieni się raczej nigdy, został już dawno ochrzczony pomyłką, szklanką, dzbanem itd. Choćby stawał na głowie i klaskał uszami, ładował hat-trick'i tego się nie zmieni. Szkoda, bo mimo wszystko to nasz zawodnik.
0
@wesolyfistaszek http://bfst.to/play/soccer-29
0
@toretto724 Neymar był wczoraj
1
Wymarzony start XD
7
@eosz ccleaner ;)
0
@Danny Gaucho Faktycznie :)
0
@Danny Gaucho obudził się w tobie poeta?
3
@IronSanHybrid ale żeby tak chłop z chłopem?
0
@stepien121 Shazam?
0
@SeeleyBooth Łi ol liw in di jeloł sabmarin
3
O proszę czyli czy można przyznać się do błędu i powiedzieć coś innego niż "jesteśmy zadowoleni, piłkarze grali dobrze ale tamci też dobrze"
6
Piękny mecz, nigdy już lepszego nie zobaczymy.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_IdJHXIV1JGzbjTn1ub1FIlM8tfabu0BL.jpg
5
@KmN Co wy macie z tym Pochettino... ile razy można tłumaczyć ,że on tu nie przyjdzie bo po prostu nie chce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 Ależ wieje!
0
@Janiama Hejka, dawno nie było Cie w "gorących dyskusjach". Pozdrawiam serdecznie!
0
@itmustbejoke następny, litości.
1
@kerouac Oo, to super jeśli Ci się podoba! Ogółem cały soundtrack z tej gierki jest mega spoko - jeśli chciałbyś więcej :D
1
@kerouac Ostatnio ogrywam Wojnę Krwi. Grzechem byłoby nie polecenie tego:
i
Dla mnie top, może Tobie też się spodoba
11
@IronSanHybrid ale przerwa między cycolami, można by dwupasmówkę położyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Baaarca95 Według skali ESPN
2
@SeeleyBooth Trzeba docenić, że nie chciał Messiemu robić konkurencji xD
0
@Chwytliwy Tag.
1
@ciema znam jeszcze ten emulator: https://www.x360ce.com/
Nie wiem czy zadziała ale warto spróbować.
1
@ArterkHD Tak, ale: