3

@Janiama trudno się z kolegą nie zgodzić. Szkoda Dembusia widać, że w jakimś stopniu się ogarnął a tu takie coś. Z drugiej strony, czyżby doszło do zaniedbania ze strony sztabu medycznego? W tak wielkim klubie, niedopuszczalne, ktoś powinien za to polecieć jeśli tak było. Mam tylko nadzieję, że od tej pory coś się zmieni i wezmą sobie do serca "naprawienie" niejako Francuza tak aby kontuzje odeszły w niepamięć.

0

@BarcaInfo po ludzku szkoda chłopaka

1

@Hushovt żebyś się nie zdziwił

3

Lepiej żeby ta absencja porwała dłużej, aby lepiej się wykurował, niż wracał najszybciej jak to możliwe. Pora na to aby zostawić kontuzje za sobą.

0

@koksik2700 he he herbata Ci stygnie

0

@Roobo Może i on się zmienia - podejście co niektórych na tej stronie nie zmieni się raczej nigdy, został już dawno ochrzczony pomyłką, szklanką, dzbanem itd. Choćby stawał na głowie i klaskał uszami, ładował hat-trick'i tego się nie zmieni. Szkoda, bo mimo wszystko to nasz zawodnik.

0

0

@toretto724 Neymar był wczoraj

1

Wymarzony start XD

7

@eosz ccleaner ;)

0

@Danny Gaucho Faktycznie :)

0

@Danny Gaucho obudził się w tobie poeta?

3

@IronSanHybrid ale żeby tak chłop z chłopem?

0

@stepien121 Shazam?

0

@SeeleyBooth Łi ol liw in di jeloł sabmarin

3

O proszę czyli czy można przyznać się do błędu i powiedzieć coś innego niż "jesteśmy zadowoleni, piłkarze grali dobrze ale tamci też dobrze"

6

5

@KmN Co wy macie z tym Pochettino... ile razy można tłumaczyć ,że on tu nie przyjdzie bo po prostu nie chce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 Ależ wieje!

0

@Janiama Hejka, dawno nie było Cie w "gorących dyskusjach". Pozdrawiam serdecznie!

0

@itmustbejoke następny, litości.

1

@kerouac Oo, to super jeśli Ci się podoba! Ogółem cały soundtrack z tej gierki jest mega spoko - jeśli chciałbyś więcej :D

1

@kerouac Ostatnio ogrywam Wojnę Krwi. Grzechem byłoby nie polecenie tego:


i


Dla mnie top, może Tobie też się spodoba

11

@IronSanHybrid ale przerwa między cycolami, można by dwupasmówkę położyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Baaarca95 Według skali ESPN

2

@SeeleyBooth Trzeba docenić, że nie chciał Messiemu robić konkurencji xD

0

@Chwytliwy Tag.

1

@ciema znam jeszcze ten emulator: https://www.x360ce.com/

Nie wiem czy zadziała ale warto spróbować.

1

@ArterkHD Tak, ale:

mogę słuchać cały czas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?