Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 Te Twoje "XD" ,którymi tak lubisz napieprzać we wiadomościach - mają oznaczać pojęcie o piłce w poziomach? w sensie im więcej XD tym wyższy poziom? Daruj sobie chłopie. Odpowiadając, już milion razy temat jego ceny był wałkowany na tym forum. Jeśli się nie mylę to nie on wyznaczył sobie taką cenę. Wyszukaj jakichś konkretniejszych argumentów - żebyśmy w ogóle mieli o czym rozmawiać.
0
@Fartlow Szkoda tłumaczyć. Na prawdę. To jest pierwszy kozioł ofiarny La Ramblii nie od teraz a od dawna. Zawsze będą gadać.
0
@jedrek7000 Po tylu po ilu przestaniesz pleść bzdury.
0
@myscooter Od Ciebie nikt już nic nie wymaga, nawet konstruktywnej krytyki.
0
@Fake69 +1 kolego, w końcu ktoś kto docenia znaczenia rytmu meczowego
1
@jedrek7000 Ty człowieku zastanów się co piszesz. Pleciesz aby pleść. Dembele od początku jego przygody w Barcelonie gra jak gra, jego lepsze momenty zawsze pojawiały się po jakimś czasie, po uzyskaniu rytmu meczowego. Wygogluj sobie jeśli nie wiesz co to jest. Zacznijmy od niego wymagać jak pogra kilka meczy, wtedy będzie można ocenić. Jeszcze raz napiszę, w jego przypadku RYTM MECZOWY to klucz do dobrej gry.
1
@myscooter Pierwszy mecz gra od początku dude, każdy kto śledzi jego grę w Barcy wie ,że rytm meczowy w jego przypadku jest kluczowy do dobrej gry.
2
XDD teraz na Griza przesiadka
0
@masq ludzie tutaj wymagają że ktoś z miejsca wejdzie i będzie grał pierwsze skrzypce. Na szczęście, mogą tylko komentować.
7
@Blanco16 przeczytaj artykuł a się dowiesz
0
@Jakchcesz cola zero jako przepitka?
6
http://memytutaj.pl/uploads/2020/10/10/5f81e46f241a7.jpg Tak było ;)
1
@IronSanHybrid +1 dla mnie to też idiotyczne, ale czego oczekiwać po tych półgłówkach
3
@Wilczeq To ma potencjał pod mema z Wałęsą... "A wtedy ja jej powiedziałem, zacznij Ty trenować tenis..."
7
@tommyVERceti nie ma co się martwić, do tego nie dojdzie xD
2
@BarcaInfo Co nie znaczy ,że wszystko w tym artykule jest prawdą.
0
@clyde Daj znać jak poszło! :D
13
@nammah przykro to się jej słucha
0
@BarcaInfo No jakże tak! Przecież było już "Dil dan" o czym Ty mi tu kopiujesz :(
0
@FC1899Barca No jo, najlepiej wymiana 1:1 za Messiego
3
@RosjaninBut oby nie
0
@Bamboleo i dobrze
1
@jakub1906 Nie odejdzie
1
@damian777 Krzysztof Piątek
0
@Sysia11 poczekajmy z ocenami, zagrali dopiero JEDEN mecz i to z Granadą.
1
Dopiero było sprzedać czym prędzej Suareza "skończył się". Teraz "wow, ale gra - ale na tym wyszliśmy" La Rambla w pigułce xD.
4
@Janiama Skoro w życiu online dane słowo to dla Ciebie nic, to po co było robić tą "ankietę"? Już sam się gubisz w tym co mówisz a potem dziwisz się, że ludzie nie biorą Cię na poważnie...
3
@Pilka_jest_okragla Niby odchodzi amigos, ale szkoda chłopa :(
0
@cchesterr43 The Island, Panie kolego jak mnie się to podoba :D Watercolour, Witchcraft, Crush. Stare dobre czasy ^^
1
Ktoś lubi takie klimaty? Pendulum, po 10 latach nieobecności.