0

@skubi99 @RobiS @Transu96 Jest świetna, biorąc pod uwagę całokształt może i najlepsza, ale czy macie z poprzednich części jakieś kawałki z soundtracka, które się zapamiętały? Też zapomniałem dodać na początku Thronebreakera, a tam też ścieżka dźwiękowa trzyma wysoki poziom

0

Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi

Pogadajmy o soundtracku. Która część posiada najlepszy?


1

@norbi77 No i super, to mam zajęcia na dwa weekendy :D Zacznę od The Last of Us a potem Days Gone.

0

@marcin62 Gierki z dobrą fabułą lubię najbardziej :D

0

@bartekvisca Zrozumiałem ;) Zacznę od The Last of Us.

0

@elmayakos @bartekvisca @Hasszz Dzięki za odpowiedź ziomeczki. Jestem świeżakiem na konsolce, wolę dopytać ;)

0

Days Gone czy TLOU?

3

@IronSanHybrid wszystko przez te wścibskie dzieciaki :/

1

@Janiama w porównaniu do Szpaka jest młody :)

2

@kamilo0066 @MesQueUnClub96 tak samo uważam

1

że niby taki bait


9

@BartaxXx balansujesz na zajebiście cienkiej linii byczq xD

0

@FC1899Barca niech się zdecyduje czy sydnej czy polak

0

@Inko Jaki naćpany, po prostu gupi xd

0

@tristan87 też jest moim faworytem, ale sydnej, no stara się.

0

Bardzo się chłopaki starają o tytuł dzbana roku, a mamy dopiero czerwiec.

8

@Grubson06 w niedalekiej przyszłości liczę na podobne foto tyle, że w naszej koszulce.

1

@dzefrej234 Tak, zapewni transport asterką bożą.

9

@BarcaInfo byłoby super

3

@AV0CAD0 W punkt.

0

@DonMatteo901 ten jaki podniecony jest

0

@Jackazz dobrze przeczytać jakąś odpowiedź :D ja sam wracam po kilku latach nieobecności, chyba warto :)

0

@Messibestplayerintheworld szczerze, to nie :) jak dla mnie najlepsza gra w tej tematyce, jak czuję się znudzony to odpalam Gwinta i wbijam rangę :D

1

@Messibestplayerintheworld trzy razy ukończyłem, a podejście to już może piąte - chcę przejść na każdym poziomie trudności

2

600h pękło w Wiedźminie 3, ahhh - pamiętam premierę jakby była wczoraj

0

@FCB24 też tak bym go nazwał, mimo tego twierdzę, że kasjo dostałby na łeb

3

@FafitFCB Zajebisty wieczór @Yosemite :)

0

@FCB24 nie no byczq nie doceniasz szpili, wiadomka, że to półgłówek ale kasjo dostałby od niego srogo w pape

0

Gra ktoś w Gwinta? Platforma obojętna, ciekawy jestem opinii o grze

1

@wyjasniecie Ty nie musisz, ważne, że on kumał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?