Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skubi99 @RobiS @Transu96 Jest świetna, biorąc pod uwagę całokształt może i najlepsza, ale czy macie z poprzednich części jakieś kawałki z soundtracka, które się zapamiętały? Też zapomniałem dodać na początku Thronebreakera, a tam też ścieżka dźwiękowa trzyma wysoki poziom
0
Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi
Pogadajmy o soundtracku. Która część posiada najlepszy?
1
@norbi77 No i super, to mam zajęcia na dwa weekendy :D Zacznę od The Last of Us a potem Days Gone.
0
@marcin62 Gierki z dobrą fabułą lubię najbardziej :D
0
@bartekvisca Zrozumiałem ;) Zacznę od The Last of Us.
0
@elmayakos @bartekvisca @Hasszz Dzięki za odpowiedź ziomeczki. Jestem świeżakiem na konsolce, wolę dopytać ;)
0
Days Gone czy TLOU?
3
@IronSanHybrid wszystko przez te wścibskie dzieciaki :/
1
@Janiama w porównaniu do Szpaka jest młody :)
2
@kamilo0066 @MesQueUnClub96 tak samo uważam
1
że niby taki bait
9
@BartaxXx balansujesz na zajebiście cienkiej linii byczq xD
0
@FC1899Barca niech się zdecyduje czy sydnej czy polak
0
@Inko Jaki naćpany, po prostu gupi xd
0
@tristan87 też jest moim faworytem, ale sydnej, no stara się.
0
Bardzo się chłopaki starają o tytuł dzbana roku, a mamy dopiero czerwiec.
8
@Grubson06 w niedalekiej przyszłości liczę na podobne foto tyle, że w naszej koszulce.
1
@dzefrej234 Tak, zapewni transport asterką bożą.
9
@BarcaInfo byłoby super
3
@AV0CAD0 W punkt.
0
@DonMatteo901 ten jaki podniecony jest
0
@Jackazz dobrze przeczytać jakąś odpowiedź :D ja sam wracam po kilku latach nieobecności, chyba warto :)
0
@Messibestplayerintheworld szczerze, to nie :) jak dla mnie najlepsza gra w tej tematyce, jak czuję się znudzony to odpalam Gwinta i wbijam rangę :D
1
@Messibestplayerintheworld trzy razy ukończyłem, a podejście to już może piąte - chcę przejść na każdym poziomie trudności
2
600h pękło w Wiedźminie 3, ahhh - pamiętam premierę jakby była wczoraj
0
@FCB24 też tak bym go nazwał, mimo tego twierdzę, że kasjo dostałby na łeb
3
@FafitFCB Zajebisty wieczór @Yosemite :)
0
@FCB24 nie no byczq nie doceniasz szpili, wiadomka, że to półgłówek ale kasjo dostałby od niego srogo w pape
0
Gra ktoś w Gwinta? Platforma obojętna, ciekawy jestem opinii o grze
1
@wyjasniecie Ty nie musisz, ważne, że on kumał ( ͡° ͜ʖ ͡°)