0

@Olkovsky9 wróci do domu, prędzej czy później ;) tak się pocieszam

2

IMO. Gdzie by Leo nie poszedł, zawsze będzie się go kojarzyć z Barceloną. Wiadomo było, że kiedyś ten sen się skończy, ale nie w taki sposób... to boli, najgorzej :/

5

@Breakdrowser od araba na straganie siem nie liczy :>

1

@marcin000019 Tak to sobie tłumacz Marcin

1

@Deviler oczywiście, że... nie

0

@agaFCB ze straganu od araba :>

0

@DonAndrzejos a co to ma za znaczenie? nie widzę w ich nickach żadnej informacji o przynależności Messiego do Barcy

0

@Wiktoria13 dowiedzą się, jak wdupcą z naszą once de gala

10

Wygranej nie ma, ale też jest zajebiście

8

Powiedzcie, że to błąd w tłumaczeniu XD

39

Co mu się marzy xD

1

@agaFCB może Puć go nauczy

0

Zmieńmy ciutkę temat. Czy mamy tu kogoś kto gra w Apex Legends?

6

@amanter racja, przecietnie cie pozdrawiam

1

0



Dzień dobry państu jak to siem mowi z tej strony :))

1



aż mnie tak natchnęło, to pewnie przez to, że nawąchałem się tego płynu chodnikowego :/

2

@Kamilos84 na dzień dzisiejszy de besta :D

2

@PatrychoO Spaniała ziom, spaniała

5

@Pilka_jest_okragla jeśli ktoś miał mu te drzwi zamknąć, to cieszę się, że jest to Demir.

7

@Kgorecki2500 żeby pokazać swoje piękne łydki

1

@patry295 I jeszcze ten słynny "Bar Kremówka" XDD

1

@Pilka_jest_okragla Za to go pokochamy :D

55

Mam nadzieję, że zostanie jak najdłużej, że pokaże swoją jakość :D

1

@patry295 hahah, +1

1

@agaFCB Ciężko powiedzieć, to trzeba usiąść na spokojnie...

1

@Kgorecki2500 Nic dodać, nic ująć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Demirek i Depayek, kozaczki.

0

@AntekGriezmann jesteś pewien, że nie kamerze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?