1

@Momals11 the fuck bro xD

0

@agaFCB brzmi jak wyzwanie dla naszego sztabu medycznego, ja bym nawet tak nie pisał :O

0

@333tricampeones333 coś się mówi o miesiącu przerwy

0

@damiano996 XD słaby bejt byczq

0

@Omoziu to nie usprawiedliwia do takiego prostackiego zachowania

1

@CLionelMessi ale Ty pier****** Marcinek, znowu się odpalasz jak za starych czasów?

2

@CLionelMessi "Jesteśmy kibicami klubu nie jednego zawodnika warto o tym pamiętać" w takim razie jak odniesiesz się do swojego nicku?

1

@Mns21 Kurde-Szatan

0

@DonMatteo901 noo ona nieźle odklejona jest xD

0

@kamiVeB ciężko oczekiwać szału jak chłop dopiero wrócił

0

Nie no ten sędzia też się poziomem dopasował do meczu

0

@agaFCB Już mnie nic nie zdziwi, całkiem szczerze

0

@ranger3120 Nie mam tak, może po prostu u nas ksiądz płaci za prąd.

3

@damian.09 a mnie tam się podobało XD

1

@Kgorecki2500 Nie no, nie ma co się nastawiać, że jak szafi przyjdzie to nagle gra się odmieni. Tu trzeba czasu na odbudowę

3

@normasubiektywna jak powie, że przybywa z La Bamby, to przyjmą go jak gościa specjalnego

1



Oglądam to regularnie, Panie Dembele, weźże Pan daj nam najlepszą wersję siebie - w końcu. Pokaż reszcie jak bardzo się mylą. Marzenie ściętej głowy :'(

0

@Rust_Cohle o kuła, żarty się skończyły

1

@AmigoBlancos chciałbym żeby Dembele tak zaczął grać, bardzo cieszyłem się, że dołączył do Barcy, trzymałem/trzymam mocno za chłopaka kciuki

1

@AmigoBlancos Powiem Ci szczerze, że to nawet dobrze. Do tej pory ludzie cisnęli z chłopaka, że niewypał, słabiak - teraz pokazuje jaki jest naprawdę, potrzebował trochę czasu ale zdążył.

0

@AmigoBlancos ziom powiedz mi co się stało z Vinim, że ogarnął taką formę mutant?

0

@Kondziubarca najwyraźniej, ileż to razy można tłumaczyć...

1

@NaFazieHitman byle nie w instrybutor

1

@eydeem nie, nie tylko Ty

1

@Kgorecki2500 szkoda strzępić, wiadomo czego

0

@Deeespacito nie no bez przesady

0

@Kaamilos87 no jest wszechstronny każdą okazje spierdoli :)

5

@AmigoBlancos ale masz Pan hobby Panie Amigo xD

0

Luk niech bierze starego Ludwika na plecy i sobie stąd idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?