Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Momals11 the fuck bro xD
0
@agaFCB brzmi jak wyzwanie dla naszego sztabu medycznego, ja bym nawet tak nie pisał :O
0
@333tricampeones333 coś się mówi o miesiącu przerwy
0
@damiano996 XD słaby bejt byczq
0
@Omoziu to nie usprawiedliwia do takiego prostackiego zachowania
1
@CLionelMessi ale Ty pier****** Marcinek, znowu się odpalasz jak za starych czasów?
2
@CLionelMessi "Jesteśmy kibicami klubu nie jednego zawodnika warto o tym pamiętać" w takim razie jak odniesiesz się do swojego nicku?
1
@Mns21 Kurde-Szatan
0
@DonMatteo901 noo ona nieźle odklejona jest xD
0
@kamiVeB ciężko oczekiwać szału jak chłop dopiero wrócił
0
Nie no ten sędzia też się poziomem dopasował do meczu
0
@agaFCB Już mnie nic nie zdziwi, całkiem szczerze
0
@ranger3120 Nie mam tak, może po prostu u nas ksiądz płaci za prąd.
3
@damian.09 a mnie tam się podobało XD
1
@Kgorecki2500 Nie no, nie ma co się nastawiać, że jak szafi przyjdzie to nagle gra się odmieni. Tu trzeba czasu na odbudowę
3
@normasubiektywna jak powie, że przybywa z La Bamby, to przyjmą go jak gościa specjalnego
1
Oglądam to regularnie, Panie Dembele, weźże Pan daj nam najlepszą wersję siebie - w końcu. Pokaż reszcie jak bardzo się mylą. Marzenie ściętej głowy :'(
0
@Rust_Cohle o kuła, żarty się skończyły
1
@AmigoBlancos chciałbym żeby Dembele tak zaczął grać, bardzo cieszyłem się, że dołączył do Barcy, trzymałem/trzymam mocno za chłopaka kciuki
1
@AmigoBlancos Powiem Ci szczerze, że to nawet dobrze. Do tej pory ludzie cisnęli z chłopaka, że niewypał, słabiak - teraz pokazuje jaki jest naprawdę, potrzebował trochę czasu ale zdążył.
0
@AmigoBlancos ziom powiedz mi co się stało z Vinim, że ogarnął taką formę mutant?
0
@Kondziubarca najwyraźniej, ileż to razy można tłumaczyć...
1
@NaFazieHitman byle nie w instrybutor
1
@eydeem nie, nie tylko Ty
1
@Kgorecki2500 szkoda strzępić, wiadomo czego
1
@PatrychoO legancko https://www.meme-arsenal.com/memes/559abfdd9093d1f3f2f55ea576d03903.jpg
0
@Deeespacito nie no bez przesady
0
@Kaamilos87 no jest wszechstronny każdą okazje spierdoli :)
5
@AmigoBlancos ale masz Pan hobby Panie Amigo xD
0
Luk niech bierze starego Ludwika na plecy i sobie stąd idzie