0

@LeoMessiah są rzeczy o których się fizjologom nie śniło

0

@BorzyKrzys hahah! co za przygłup z tego Steca, nie ma to jak na siłę szukać sensacji.

1

@Sulimo Ciężko powiedzieć, link nie działa

0

@tomek256 Niestety, ale zawsze tak jest, to co najlepsze trwa najkrócej :/

4

@PatrychoO Piotr Fronczewski TOP, imo. Z beztalenci to tak na szybko nie wiem kogo by tu podać.

2

@l0Messini wyluzuj, po co znowu robić gównoburzę?

0

taaa xD idziesz sobie normalnie a kostka tylko się zastanawia co by tu odjeb** XD

0

@Rust_Cohle Luzik, daj znaka czy Ci podeszło

7

@LeoMessiah na co dzień jestem przegrywem, nie na co dzień też :/

1

@agaFCB Problem z głowy, uff :D

1

@Rust_Cohle Czasami spotify wrzuci coś fajnego. Nie wiem czy lubisz Polo G, ale ostatnio zacząłem przesłuchiwać jego track'ów i serio są spoko, na przykład

2

@Krzychu1010 w skarpecie, ale cichosza

1

@Rust_Cohle Na Ciebie to można liczyć ziom, myślałem, że już nikt się nie odezwie. "No stylist" wjechało konkretnie, dziękuwa za podsyłkę

1

@agaFCB To trochę słabo xD Czy aby na pewno nóż wystarczy? :D

1

@agaFCB xDD - "pomógł" jej je rozdzielić? na przykład jakimś toporkiem? xD

0

Vibe check #2



Jakoś tak siadło dzisiaj. A jak tam u was?

1

@agaFCB xD. Dobrze, że tego nigdy nie oglądałem :D

0

@sevs WoW też gituwa, ale nie umiałem się przy tej grze utrzymać :/

1

@clyde myślałem, że nic mnie już dzisiaj nie wkurwi, myliłem się :'(

0

Yo! Mamy tu na La Bambie graczy World of Tanks?

2

@patry295 :D. Nie ma tylko pozycji, którą przyjmujesz kiedy kolega wygrywa w fifulca xD

4

@Jacu327 Hahah. Tyle się opisał i wszystko na nic :D

0

@l0Messini No cóż, ludziom wali na łeb z tymi maskami. Regularnie widzę ludzi którzy w samochodzie sami (sic!) mają maskę.

1



Straszne co się wtedy działo...

0

@marcin000019 xD. Dziękuję za zauważenie, dużo zdrówka dla Ciebie :)

2

@DonAndrzejos zajebiście

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?