Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah są rzeczy o których się fizjologom nie śniło
0
@BorzyKrzys hahah! co za przygłup z tego Steca, nie ma to jak na siłę szukać sensacji.
1
@Sulimo Ciężko powiedzieć, link nie działa
0
@tomek256 Niestety, ale zawsze tak jest, to co najlepsze trwa najkrócej :/
4
@PatrychoO Piotr Fronczewski TOP, imo. Z beztalenci to tak na szybko nie wiem kogo by tu podać.
2
@l0Messini wyluzuj, po co znowu robić gównoburzę?
0
taaa xD idziesz sobie normalnie a kostka tylko się zastanawia co by tu odjeb** XD
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/normal/GzjWNXHD4SqIXTg0npSd3whMJnO6yV2u.png
Czyż nie tak było? Sadge.
0
@Rust_Cohle Luzik, daj znaka czy Ci podeszło
20
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/normal/JisgLgJzayuz5aXJV4zFoYTTXKFCSFys.jpg
Mamo, no co Ty.
7
@LeoMessiah na co dzień jestem przegrywem, nie na co dzień też :/
1
@agaFCB Problem z głowy, uff :D
1
@Rust_Cohle Czasami spotify wrzuci coś fajnego. Nie wiem czy lubisz Polo G, ale ostatnio zacząłem przesłuchiwać jego track'ów i serio są spoko, na przykład
2
@Krzychu1010 w skarpecie, ale cichosza
1
@Rust_Cohle Na Ciebie to można liczyć ziom, myślałem, że już nikt się nie odezwie. "No stylist" wjechało konkretnie, dziękuwa za podsyłkę
1
@agaFCB To trochę słabo xD Czy aby na pewno nóż wystarczy? :D
1
@agaFCB xDD - "pomógł" jej je rozdzielić? na przykład jakimś toporkiem? xD
0
Vibe check #2
Jakoś tak siadło dzisiaj. A jak tam u was?
1
@agaFCB xD. Dobrze, że tego nigdy nie oglądałem :D
0
@sevs WoW też gituwa, ale nie umiałem się przy tej grze utrzymać :/
1
@clyde myślałem, że nic mnie już dzisiaj nie wkurwi, myliłem się :'(
0
Yo! Mamy tu na La Bambie graczy World of Tanks?
2
@patry295 :D. Nie ma tylko pozycji, którą przyjmujesz kiedy kolega wygrywa w fifulca xD
4
@Jacu327 Hahah. Tyle się opisał i wszystko na nic :D
12
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/normal/mTz8s9NJKhWJhA96YufFsFwUIYcWkTzd.jpg
xD. A to ci dopiero.
0
@l0Messini No cóż, ludziom wali na łeb z tymi maskami. Regularnie widzę ludzi którzy w samochodzie sami (sic!) mają maskę.
1
Straszne co się wtedy działo...
0
@marcin000019 xD. Dziękuję za zauważenie, dużo zdrówka dla Ciebie :)
2
@DonAndrzejos zajebiście
0
Komentarz usunięty