13

Balde i Gavi, trzeba zanotować te nazwiska.

2

@geass z tego skrina zajebiście dużo widać, powodzenia

1

@sokot Chłop wchodzi pod koniec pierwszej połowy w meczu towarzyskim a Ty bajdurzysz o tym, że Cię nie przekonuje XD Nie no hit.

2

@Coutinho007 No wiem byczq czy aby na pewno Puć jest wersją 2.0, prędzej 0.5

2

@marcin000019 Co w takim razie napisać o Tobie Marcinku

4

@Wossi61FCB Baldinho szef

4

Memphis w pierwszym meczu lepiej ogarnia niż Dembele

0

jest i Memphisek

0

@Seledynowy głowę mu urwało i nic poważnego?

1

@AntekGriezmann może i tak być :D

2

@AntekGriezmann albo niespełna rozumu

0

ruszyła maszyna

3

@RosjaninBut Jeśli ktoś się ośmiesza, to tylko ty chłopie.

1

@fart daj pan spokój xD

2

@AntekGriezmann chciałbyś, witamy w Polsce :D

3

@macio_944 Taa, a potem minutnica, tygodnica, miesięcznica itd. od czasu jego wizyty :D

0

@Lionel_Messi10 epika, liryka, polska piłka

0

Ależ teraz wjechał wujek Roy. Ahhh


0

@amanter szto blyat XD

1

@Andi18 Nie znałem, ale zaległości nadrobione :)

1

@Rust_Cohle Jasna sprawa byczq, z fartem

1

@Rust_Cohle The Box i Roddy :D, ta nutka zajęła pierwsze miejsce na mojej prywatnej liście przebojów, lata podczas nocnych przejażdżek jak złoto :D

0

Vibe check #1



Podsyłajcie swoje. Może udałoby się z tego zrobić jakąś mini-serię? :D

0

Japede, z tymi wciornastkami to już serio na głowę można dostać

4

@Kgorecki2500 +1 ziom, jak dla mnie to nawet z Andrzejem mógłby sobie fotkę strzelić.

1

Wybieram się nad Jezioro Nyskie, był ktoś z was tam?

2

@fart Ojj tak, dodałbym jeszcze soundtrack, który jest genialny
EDIT:



TOP.

1

@klaudek10 Poszło :)

3

@kamilop Z nimi wygląda jeszcze gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?