Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Balde i Gavi, trzeba zanotować te nazwiska.
2
@geass z tego skrina zajebiście dużo widać, powodzenia
1
@sokot Chłop wchodzi pod koniec pierwszej połowy w meczu towarzyskim a Ty bajdurzysz o tym, że Cię nie przekonuje XD Nie no hit.
2
@Coutinho007 No wiem byczq czy aby na pewno Puć jest wersją 2.0, prędzej 0.5
2
@marcin000019 Co w takim razie napisać o Tobie Marcinku
4
@Wossi61FCB Baldinho szef
4
Memphis w pierwszym meczu lepiej ogarnia niż Dembele
0
jest i Memphisek
0
@Seledynowy głowę mu urwało i nic poważnego?
1
@AntekGriezmann może i tak być :D
2
@AntekGriezmann albo niespełna rozumu
0
ruszyła maszyna
3
@RosjaninBut Jeśli ktoś się ośmiesza, to tylko ty chłopie.
1
@fart daj pan spokój xD
2
@AntekGriezmann chciałbyś, witamy w Polsce :D
3
@macio_944 Taa, a potem minutnica, tygodnica, miesięcznica itd. od czasu jego wizyty :D
27
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/normal/xJkXmFmADzzWpjHaw24RhTFIoS37d6WL.png
że co
0
@Lionel_Messi10 epika, liryka, polska piłka
0
Ależ teraz wjechał wujek Roy. Ahhh
0
@amanter szto blyat XD
1
@Andi18 Nie znałem, ale zaległości nadrobione :)
1
@Rust_Cohle Jasna sprawa byczq, z fartem
1
@Rust_Cohle The Box i Roddy :D, ta nutka zajęła pierwsze miejsce na mojej prywatnej liście przebojów, lata podczas nocnych przejażdżek jak złoto :D
0
Vibe check #1
Podsyłajcie swoje. Może udałoby się z tego zrobić jakąś mini-serię? :D
0
Japede, z tymi wciornastkami to już serio na głowę można dostać
4
@Kgorecki2500 +1 ziom, jak dla mnie to nawet z Andrzejem mógłby sobie fotkę strzelić.
1
Wybieram się nad Jezioro Nyskie, był ktoś z was tam?
2
@fart Ojj tak, dodałbym jeszcze soundtrack, który jest genialny
EDIT:
TOP.
1
@klaudek10 Poszło :)
3
@kamilop Z nimi wygląda jeszcze gorzej