0

Kurka, muszę iść spać, oby to dowieźli - trzymajcie kciuki. Jakże fajnie byłoby dostać rano powiadomienie, że Argentyna wygrała. Ahhh. Dobrej nocy ;)

1

@BartqRKO mam nadzieję że jak najszybciej go złapią

0

@ElKamil Sędziszów :)

0

@matirix20 @BartqRKO@LionelM95 czytałem o tym psycholu, dwa helikoptery plus dron go szuka

0

@elmayakos zachód świętokrzyskiego :)

11

O kurde, przyszedł alert rcb odnośnie groźnego przestępcy - nie chodzi o Casemiro

0

Komentatory? TOP!

0

@macio_944 może by go tak do Barcy?

1

No i zajebiście

5

@PIWOSZ89 ale bzdury opowiadasz

4

@parpe Nie no pewnie, lepiej Anglii, tfu.

2

@Vebrol żeby się tylko nie zesrał metr przed kiblem.

5

@Cyzix Dziwnie piszesz "Jazda z Angolami"

3

@Deeespacito czym się strułeś tym się lecz :)

0

@Michael24 jak widzę tego pieniacza od "ona tańczy dla mnie" to mnie krew zalewa.

0

Komentarz usunięty

0

Wyjazd nad morze czy w góry?

3

@Rokita masz rację, wydaje ci się

0

Husaria do boju

2

@martin3131 hyba nie ómie

0



Chyba nie tylko jemu :>

1

@tomek8756 Kolanko w formie xD

2

@ZiX może na drugą wejdzie

0

@FCBKasza wiele osób wyolbrzymia pewne rzeczy, albo zapomina, że oglądamy reprezentację Polski a nie Barcelonę ;)

0

@marcin62 co za łeb XD

3

The Last of Us, ahh... zajebista gra

5

@IronSanHybrid iś bin da

0

@masq Czyli już nie godzin, jest postęp. Fiśiado.

2

@maciestek jedynka zdecydowanie ma swój klimat i utwory, które idealnie się wpasowują w ten klimat - zastanawiam się nad kolejnym podejściem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?