0

@Foton serio nawet grad padał?

0

@Cvzx Tego się obawiałem, no nic dzięki wszystkim za odpowiedź!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie mogłem obejrzeć całego meczu, jak dzisiaj zagrał Pedri?

0

@konrad1661 dopiero zaniemożesz jak Nazario załaduje dwie bramy

1

Zimno jest, no to będzie na co narzekać

0

@Cwaniak4 ...bo przegramy :(

2

@LuisSalvano a taki byłeś pewny, i co się stało?

0

@fcbarcafan19 Dzięki za odpowiedź. Czytałem kiedyś jakiś artykuł, że ten chłopak zbudował swój własny styl - mógłbyś się do tego jakoś odnieść?

0

@wisnia1234 a powiedz wisienko czy masz jakiś ulubiony kawałek?

1

@Pawel13sz Kygo, Panie Pawle :D

0

Słuchacie Kygo? jeśli tak to chciałbym poznać Wasze zdanie na temat jego twórczości. Pozdrówki!

0

@avanes pienkny, posdrawiam :)

0

@elmayakos Ohh, ja też. Piona!

1

@elmayakos XDD. Piękna bramka, prawda?

1

@Ciule123 co Ty chłopie pieprzysz, każdego życia szkoda.

15

@marcin000019 i kto to mówi XD.

2

@MaaNDooG jakie dobranoc? kto będzie herby rozdawał?

0

@clyde +1 trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość bo coś się ruszyło, W KOŃCU.

0

Pedri, no ja pierdolę

0

@danio1899 lucky?

1

@marcin000019 Za to Marcinek cały czas w formie, keep it up bro

0

@marcin000019 Gothic a Wiedzmin to dwa różne światy. Tu nie ma czego nawet przyrównywać.

0

@kkbarca luuźno, łąkotka to maks 6 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Lenglet strasznie pod formą, ciężko się to ogląda.

5

@Maurolkit włącz mecz ;)

0

@kamilop Dzięki byczq.

0

@justfootball jeśli możesz oznaczaj byczq - pozdro

2

@Hubso ciekawe czy matka wie

0

@Aqualitek Jeśli Rambla mówi ,że nie umie to nie umie! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?