Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton serio nawet grad padał?
0
@Cvzx Tego się obawiałem, no nic dzięki wszystkim za odpowiedź!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie mogłem obejrzeć całego meczu, jak dzisiaj zagrał Pedri?
0
@konrad1661 dopiero zaniemożesz jak Nazario załaduje dwie bramy
1
Zimno jest, no to będzie na co narzekać
0
@Cwaniak4 ...bo przegramy :(
2
@LuisSalvano a taki byłeś pewny, i co się stało?
0
@fcbarcafan19 Dzięki za odpowiedź. Czytałem kiedyś jakiś artykuł, że ten chłopak zbudował swój własny styl - mógłbyś się do tego jakoś odnieść?
0
@wisnia1234 a powiedz wisienko czy masz jakiś ulubiony kawałek?
1
@Pawel13sz Kygo, Panie Pawle :D
0
Słuchacie Kygo? jeśli tak to chciałbym poznać Wasze zdanie na temat jego twórczości. Pozdrówki!
0
@avanes pienkny, posdrawiam :)
0
@elmayakos Ohh, ja też. Piona!
1
@elmayakos XDD. Piękna bramka, prawda?
1
@Ciule123 co Ty chłopie pieprzysz, każdego życia szkoda.
15
@marcin000019 i kto to mówi XD.
2
@MaaNDooG jakie dobranoc? kto będzie herby rozdawał?
0
@clyde +1 trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość bo coś się ruszyło, W KOŃCU.
0
Pedri, no ja pierdolę
0
@danio1899 lucky?
1
@marcin000019 Za to Marcinek cały czas w formie, keep it up bro
0
@marcin000019 Gothic a Wiedzmin to dwa różne światy. Tu nie ma czego nawet przyrównywać.
0
@kkbarca luuźno, łąkotka to maks 6 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Lenglet strasznie pod formą, ciężko się to ogląda.
5
@Maurolkit włącz mecz ;)
0
@kamilop Dzięki byczq.
0
@justfootball jeśli możesz oznaczaj byczq - pozdro
2
@Hubso ciekawe czy matka wie
0
@Aqualitek Jeśli Rambla mówi ,że nie umie to nie umie! ;)