Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarcelona myślę że wrócą ale potrzeba czasu
1
@Kgorecki2500 Assassin’s Creed: Revelations, ostatni którego ukończyłem, od tamtej pory nie mogę się przekonać do tej serii ;/
5
@RobiS znajomy pił często i zniszczył sobie wątrobę od tego
0
Zmieniając temat. Gra/grał ktoś w Black Ops Cold War? Kupiłem tę część, to moja pierwsza styczność z codem. Multi fajne, kampania też gituwa. Polubiłem operatorkę Park, czy w poprzednich częściach ona też się pojawia?
0
@FC1899Barca ktoś już pisał, że to nie jest nagranie z tego sezonu
1
@CzarnyKapelusz osobiście nie jestem już co do tego przekonany
0
Odbiło się od sęka ;/
1
93 minuta i Pike z główki ez
0
Kuman nic nie kuma :/
1
ale się rudy boi tego Dembele wpuścić, japede
0
@wroclawianin89 Może i wejdzie ale w 80 minucie
2
@damiano996 nie bądź taki do przodu, zobaczymy jak to będzie
5
@fcbarcafan19 tak mówisz bo nie wylosowałeś ;)
0
@JordiElNino nie za młoda dla ciebie?
25
@obiektywny12 niby obiektywny a jednak nie do końca
1
@IronSanHybrid ;_;
5
Sergi "Gram za bramkę z PSG" Roberto, japede.
6
Roberto to jest mem xD
12
@AmigoBlancos Oj tak byczq, emocje będą do końca.
1
@Firestone co mu teraz pozostało? xD
1
Oglądam powtórkę pierwszej bramki Griezmanna, jest czym nacieszyć oko. Vamos, po tytuł.
61
Pan Prezydent :)
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/04/normal/Fi2QhyhUQOJ3cK5zYLf6VxgIhAGZOZha.png
XD
1
@rayqi parostatkiem w piękny rejs
10
@Kamson33 No tak, ale są jakieś granice.
0
@bari_94 Za chwilę nie będzie czego opuszczać. Sama się rozleci ta Super Liga.
2
@Pawlak1992 Kałtinjo
0
Zawsze śmieszy tak samo. :D
4
@Janiama Oby tak było. Troszkę zmieniając temat, dużo zdrowia dla Ciebie.
1
@LeoMessi1994 Dzięki i Tobie również :)