0

@PatrykBarcelona myślę że wrócą ale potrzeba czasu

1

@Kgorecki2500 Assassin’s Creed: Revelations, ostatni którego ukończyłem, od tamtej pory nie mogę się przekonać do tej serii ;/

5

@RobiS znajomy pił często i zniszczył sobie wątrobę od tego

0

Zmieniając temat. Gra/grał ktoś w Black Ops Cold War? Kupiłem tę część, to moja pierwsza styczność z codem. Multi fajne, kampania też gituwa. Polubiłem operatorkę Park, czy w poprzednich częściach ona też się pojawia?


0

@FC1899Barca ktoś już pisał, że to nie jest nagranie z tego sezonu

1

@CzarnyKapelusz osobiście nie jestem już co do tego przekonany

0

Odbiło się od sęka ;/

1

93 minuta i Pike z główki ez

0

Kuman nic nie kuma :/

1

ale się rudy boi tego Dembele wpuścić, japede

0

@wroclawianin89 Może i wejdzie ale w 80 minucie

2

@damiano996 nie bądź taki do przodu, zobaczymy jak to będzie

5

@fcbarcafan19 tak mówisz bo nie wylosowałeś ;)

0

@JordiElNino nie za młoda dla ciebie?

25

@obiektywny12 niby obiektywny a jednak nie do końca

1

5

Sergi "Gram za bramkę z PSG" Roberto, japede.

6

Roberto to jest mem xD

12

@AmigoBlancos Oj tak byczq, emocje będą do końca.

1

@Firestone co mu teraz pozostało? xD

1

Oglądam powtórkę pierwszej bramki Griezmanna, jest czym nacieszyć oko. Vamos, po tytuł.

61

Pan Prezydent :)

1

@rayqi parostatkiem w piękny rejs

10

@Kamson33 No tak, ale są jakieś granice.

0

@bari_94 Za chwilę nie będzie czego opuszczać. Sama się rozleci ta Super Liga.

2

@Pawlak1992 Kałtinjo

0

Zawsze śmieszy tak samo. :D


4

@Janiama Oby tak było. Troszkę zmieniając temat, dużo zdrowia dla Ciebie.

1

@LeoMessi1994 Dzięki i Tobie również :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?