3

@michaleu Niestety, rasizm działa tylko w jedną stronę.

0

@Szreko Prawda, tym bardziej w jego przypadku. Większego błazna ze świecą szukać.

2

@usztafik Bo mu KRADNĄ bramki.

23

@BarcaInfo Dobrze mu powiedział.

0

@Bruttal No właśnie. Poczekajmy z ocenami na więcej konkretów.

0

@Zbyszard Ja osobiście miałem nadzieję, że Setien coś zmieni bo "DNA Barcy, szkoła Cruyffa itd." teraz wiem jak bardzo się myliłem - na nic się już nie nastawiam :)

1

Jedziemy kurwa, jeszcze tylko dwie i dwu cyfrówka

0

I pięknie, brawo Robert

0

@Mesi12 Sam Ney nic tu nie da, tu trzeba generalnego "remontu"

1

Na ch** zmiany, przecież wszystko idzie zgodnie z planem...

0

Tyle w temacie :'(

0

Dramat to jest k**** dramat co się stało z tą drużyną.

0

@ArterkHD miał już u nas swoje pięć minut, potem wybrał PSG niech teraz tam się stara :)

1

@bixmix Gorzej jak to wejdzie w nawyk i po unormowaniu się wszystkiego dalej takie dyskusje będą stanowić większość.

2

@KapitanFCB Nic głupszego już dzisiaj nie przeczytam.

0

@koksik2700 Piękne dzięki, zaraz obadam. :D

0

@koksik2700 sorry bratku, ale nie znam typa o którym wspominasz

1

@Persyfl Jestem spokojniejszy to się liczy :D

6

Odkąd zacząłem wyznawać filozofię xD jestem spokojniejszy. Jakie są wasze opinie?

0

@IronSanHybrid Dzień jak co dzień podczas pandemii xD

2

@Nigaki Świetne :D RDR2 nie moje klimaty, ale nie można odmówić, że gra wygląda bardzo ładnie. Czuję też, że jako fan Wiedźmina muszę również wrzucić swoje ujęcia z tejże gry :D
https://imgur.com/gallery/w5N9CiM

1

@kuz Mam ten sam problem, porażka.

1

@Thoms94 Podpisuje się rękami i nogami pod tym - klimat jest fantastyczny.

1

@Quahoo jak na niego to i tak długo wytrzymał xD

0

Ciężko będzie usnąć, ale chodźmy spać. Szkoda kuwa strzępić dzisiaj.

0

No i ch** no i cześć

0

@SinMistico zemściło się :(

1

@cat_r37 Więcej szacunku, każdy widzi, że ucierpiał i gra z urazem.

0

Piłkarski Bóg na bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?