Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michaleu Niestety, rasizm działa tylko w jedną stronę.
0
@Szreko Prawda, tym bardziej w jego przypadku. Większego błazna ze świecą szukać.
2
@usztafik Bo mu KRADNĄ bramki.
23
@BarcaInfo Dobrze mu powiedział.
0
@Bruttal No właśnie. Poczekajmy z ocenami na więcej konkretów.
0
@Zbyszard Ja osobiście miałem nadzieję, że Setien coś zmieni bo "DNA Barcy, szkoła Cruyffa itd." teraz wiem jak bardzo się myliłem - na nic się już nie nastawiam :)
1
https://yt3.ggpht.com/FqeB637S1gWBf3mqSTSE_MheeS-iQ9H83BPVXzzm3Hfeq9rS9sGeMN_McB9pKbPzPk6LYTTBMZIaQKg=s640-nd
No cóż :/
1
Jedziemy kurwa, jeszcze tylko dwie i dwu cyfrówka
0
I pięknie, brawo Robert
0
@Mesi12 Sam Ney nic tu nie da, tu trzeba generalnego "remontu"
1
Na ch** zmiany, przecież wszystko idzie zgodnie z planem...
0
0
Dramat to jest k**** dramat co się stało z tą drużyną.
0
@ArterkHD miał już u nas swoje pięć minut, potem wybrał PSG niech teraz tam się stara :)
1
@bixmix Gorzej jak to wejdzie w nawyk i po unormowaniu się wszystkiego dalej takie dyskusje będą stanowić większość.
2
@KapitanFCB Nic głupszego już dzisiaj nie przeczytam.
0
@koksik2700 Piękne dzięki, zaraz obadam. :D
0
@koksik2700 sorry bratku, ale nie znam typa o którym wspominasz
1
@Persyfl Jestem spokojniejszy to się liczy :D
6
Odkąd zacząłem wyznawać filozofię xD jestem spokojniejszy. Jakie są wasze opinie?
0
@IronSanHybrid Dzień jak co dzień podczas pandemii xD
2
@Nigaki Świetne :D RDR2 nie moje klimaty, ale nie można odmówić, że gra wygląda bardzo ładnie. Czuję też, że jako fan Wiedźmina muszę również wrzucić swoje ujęcia z tejże gry :D
https://imgur.com/gallery/w5N9CiM
1
@kuz Mam ten sam problem, porażka.
1
@Thoms94 Podpisuje się rękami i nogami pod tym - klimat jest fantastyczny.
1
@Quahoo jak na niego to i tak długo wytrzymał xD
0
Ciężko będzie usnąć, ale chodźmy spać. Szkoda kuwa strzępić dzisiaj.
0
No i ch** no i cześć
0
@SinMistico zemściło się :(
1
@cat_r37 Więcej szacunku, każdy widzi, że ucierpiał i gra z urazem.
0
Piłkarski Bóg na bramce.