Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10
1
@ciema https://ds3-tool.softonic.pl/ spróbuj tego, może akurat się uda
1
@koksik2700 swoją drogą to widzę ,że kolega taki przyczajony tygrys, ukryty smok
17
@vota Będzie bitka za garażami, potwierdzone info.
0
@xofcbxo co tu się odmajnkrafcia?
1
@Szymix654 późno już, idź spać
0
@wojopancer 1337x.to
14
Dobrze powiedziane
48
Fati 6 a Dembele 3.
Zatem pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
12
Litości, naprawdę. Fati zrobił więcej niż Dembele? Z tego co widzę to nie tylko wśród naczelnych "hyperów" Ramblii takie stwierdzenie utarło się bardzo mocno, ale i w redakcji cały czas jest moda na Fatiego. Z całym szacunkiem do młodego, ale to była jedna akcja. Dembele posyłał piłki do Semedo i Roberto, szarpał, próbował coś stworzyć a mimo tego jedna akcja Fatiego jest stawiana wyżej? Dziwne. Można było się przyzwyczaić ,że Dembele stał się kozłem ofiarnym La Ramblii, a może nie tylko Ramblii?
1
@xofcbxo Efekt gargamela xd
1
@xofcbxo Grają to chyba za dużo powiedziane :(
0
@BarcaInfo XDDD
1
@Hushovt Być może na papierze, "taktyk" na pewno ustawi to inaczej
0
@RobsonPL Wszystko dzięki Yerba
1
Ahh, faktycznie słabe te woleje w nowej Fifie :/
2
@KaJoFCB Ogórki do nas? No nie wiem.
2
@Janiama "Gorące dyskuje" i Janiama. Cóż za nowość xD
0
Waldinho: spokojnie Panowie mamy prowadzenie teraz piłeczka przy nóżce, króciutko. Oh wait.
0
@Lama20 O widzisz, może coś w tym być :D
5
Alba jakby miał zapis w kontrakcie: "podawać tylko do Messiego" xD
0
Hejka, grał ktoś może w Wojnę Krwi (Thronebreaker) i powie mi czy warto kupić? widzę na gog do wyciągnięcia za 50 zł.
0
@Goh "Nie mieszajmy się, ten jeden raz"
1
ale to jest k*rwa ułom XDDDD
0
co się gurwa dzieje
0
Wydaje mi się ,że powinien zmienić Dembele około 60 minuty. Widać ,że przygasł w drugiej połowie, tym bardziej ,że jest jeszcze stosunkowo świeżo po kontuzji.
2
@SinMistico gościu, weź już naprawdę skończ.
2
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
5
@msmsms Łatwo śmiać się z czegoś czego się nie rozumie.
1
PoTęŻny Robert xD