1

@koksik2700 Daj na luz to dopiero pierwszym mecz w tym sezonie, jeszcze będziesz miał okazję ponarzekać.

0

@SinMistico Ależ optymizm po prostu niewiarygodne.

0

@NeroTFP ten po prawej już wie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcelonaLM Dzisiaj może być na prawdę niebezpiecznie, mam nadzieję ,że modele w jakimś stopniu się pomylą i warunki osłabną.

3

@Kapitan hawk w tym tygodniu ten tydzień jest decydujący, w przyszłym będzie przyszły itd.

1

@xVENUMx Dobrze, przekażę ,że nie ma potrzeby rozgrywać drugiej połowy bo nagrody już rozdane.

0

@19wlodi71 Oczekiwanie jakości po cenie jest głupotą w dzisiejszych czasach. Rynek wywrócił się do góry nogami, powinieneś to wiedzieć.

0

@tbas Jak to czemu? Cały czas ten sam powód od jakiegoś roku. Taki to już jego los na la rambli

0

@xVENUMx no beka XDDD

1

@barcanawieki Wiedźmin 1, Wiedźmin 2, Wiedźmin 3 najlepszy 3

2

To niezły Malkolm

0

@Transu96 Ja robię tak samo jeśli chodzi o wybory - za każdym razem mówię sobie że tym razem przejdę grę inaczej a kończy się jak zwykle.

0

@matirix20 Które podejście do wieśka? :D

2

@VamosGirl da się, wystarczy plik ze składami wrzucić do folderu settings w moich dokumenatch (fifa 19---> settings)

0

@Dawid1996NL A tak dla żartu

0

@4drian0 po co go pytasz jak sam sobie odpowiedziałeś? XDD

5

@AboveYou O i jest insider na la rambli, obstawiamy za Brazolami izi kesz ziomeczki xDD

35



ta mina pod koniec xD

1

@PanPawelFcb Siema.

1

@FafitFCB #nohomo

23

@AdrianGajewski2005 porównujesz legendy do naszych realiów, serio?

1

@Denver to niezła baba kolego xD

0

@JokeRTS jest takie fajne hasło: "stop making stupid people famous" tutaj pasuje idealnie.

2

@Volk flightradar

0

@usztafeusze ale blondynki nie złapał

0

@AboveYou Nic Ci na to nie poradzę, dalsze obiekcje do Pochettino proszę kierować xD

0

@AboveYou niby tak, ale po kontuzji jest

0

@svensonFCB kolega pyta? xd

0

@ValverdeOUT Fabregas na 9 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?