Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 Daj na luz to dopiero pierwszym mecz w tym sezonie, jeszcze będziesz miał okazję ponarzekać.
0
@SinMistico Ależ optymizm po prostu niewiarygodne.
0
@NeroTFP ten po prawej już wie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM Dzisiaj może być na prawdę niebezpiecznie, mam nadzieję ,że modele w jakimś stopniu się pomylą i warunki osłabną.
3
@Kapitan hawk w tym tygodniu ten tydzień jest decydujący, w przyszłym będzie przyszły itd.
1
@xVENUMx Dobrze, przekażę ,że nie ma potrzeby rozgrywać drugiej połowy bo nagrody już rozdane.
0
@19wlodi71 Oczekiwanie jakości po cenie jest głupotą w dzisiejszych czasach. Rynek wywrócił się do góry nogami, powinieneś to wiedzieć.
0
@tbas Jak to czemu? Cały czas ten sam powód od jakiegoś roku. Taki to już jego los na la rambli
0
@xVENUMx no beka XDDD
1
@barcanawieki Wiedźmin 1, Wiedźmin 2, Wiedźmin 3 najlepszy 3
2
To niezły Malkolm
10
@BarcaInfo https://img.hopaj.pl/images/6/2/62266215fc79a59ac48290b07bf2d375.jpg :D
0
@Transu96 Ja robię tak samo jeśli chodzi o wybory - za każdym razem mówię sobie że tym razem przejdę grę inaczej a kończy się jak zwykle.
0
@matirix20 Które podejście do wieśka? :D
2
@VamosGirl da się, wystarczy plik ze składami wrzucić do folderu settings w moich dokumenatch (fifa 19---> settings)
0
@Dawid1996NL A tak dla żartu
0
@4drian0 po co go pytasz jak sam sobie odpowiedziałeś? XDD
5
@AboveYou O i jest insider na la rambli, obstawiamy za Brazolami izi kesz ziomeczki xDD
35
ta mina pod koniec xD
1
@PanPawelFcb Siema.
1
@FafitFCB #nohomo
23
@AdrianGajewski2005 porównujesz legendy do naszych realiów, serio?
1
@Denver to niezła baba kolego xD
0
@JokeRTS jest takie fajne hasło: "stop making stupid people famous" tutaj pasuje idealnie.
2
@Volk flightradar
0
@usztafeusze ale blondynki nie złapał
0
@AboveYou Nic Ci na to nie poradzę, dalsze obiekcje do Pochettino proszę kierować xD
0
@AboveYou niby tak, ale po kontuzji jest
0
@svensonFCB kolega pyta? xd
0
@ValverdeOUT Fabregas na 9 xD